Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

12
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
Karol S KAROLINA Masazysta Medyczny , Lena Gutkowska krzysiek771 Anna Sobota (4561 niezalogowanych)
1 Post

(Kow@lski)
Wiking
freakaa napisał:
Pies ma instynk..nie potrzebe seksu..Wykastrowany pies nie biega za suczkami,nie potrzebuje obwachac kazdeg krzaczka..
A delfiny.tak to juz inna bajka..One sie od najmlodszego ucza kopulacji..nawet wlasna matka ich do tego zacheca.
A z takiego myslenia ze pies potrzebuje seksu sa takie rezultaty jak np: zapelnione schroniska!!Ludzie badzmy bardziej odpowiedzialni!!!


No tak, bo psy to sie moga co najwyzej kopulowac, a ludzie uprawiaja milosc... Mam dobrego kolege. Nigdy nie pytalem go o rase, ale jakis taki laciaty. Czesto sobie gadamy o tym i owym, miedzy innymi o zyciu. Zaprawde usmial by sie pod pyskiem, gdyby umial czytac. To od niego nauczylem sie kopulowac i o dziwo od tamtej pory mam wieksze powodzenie w milosci...
Moglbym Cie z nim skontaktowac, ale najpierw musialabys sie kotek nauczyc szczekac...


Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
Ania Ł
(freakaa)
Wiking
Niektorzy niestety powinni sie kastrowac...
oczywiscie ze wplywa...taki "zakochany" w suczce w czasie cieczki pies potrafi nie jesc kilka dni..potrafi uciec(co jak wiadomo jest dla niego niebezpieczne)..ale to tylko instynkt a nie potrzeba
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
Ania Ł
(freakaa)
Wiking
nie no jasne..uprawiasz milosc ze swoim czworonogiem???
Wogole zwierzeta uprawiaja milosc..np krowa z bykiem..prawdziwa milosc..
A gra wstepna jest najlepsza..widziales jak byk caluje krowe??
hmm zal
PS:NIE JESTE DLA CIEBIE KOTKIEM..DO TEGO ETAPU NIE DOSZLISMY I NIE DOJDZIEMY..
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Kow@lski)
Wiking
freakaa napisał:
nie no jasne..uprawiasz milosc ze swoim czworonogiem???
Wogole zwierzeta uprawiaja milosc..np krowa z bykiem..prawdziwa milosc..
A gra wstepna jest najlepsza..widziales jak byk caluje krowe??
hmm zal
PS:NIE JESTE DLA CIEBIE KOTKIEM..DO TEGO ETAPU NIE DOSZLISMY I NIE DOJDZIEMY..


To, ze do tego nie dojdziemy, to ja juz zauwazylem po pierwszym Twoim poscie, kiedy sie jeszcze nie wmieszalem...
Co wiecej, napiszesz jeszcze jednego i zaczne Cie pewnie lekcewazyc...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Kow@lski)
Wiking
freakaa napisał:
nie no jasne..uprawiasz milosc ze swoim czworonogiem???
Wogole zwierzeta uprawiaja milosc..np krowa z bykiem..prawdziwa milosc..
A gra wstepna jest najlepsza..widziales jak byk caluje krowe??


a czy Ty kiedys kopulowalas?...
a coz to ta gra wstepna - mozesz opowiedziec?...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
2840 Postów
iksiński igrek
(retier1)
Maniak
freakaa napisał:
Niektorzy niestety powinni sie kastrowac...
oczywiscie ze wplywa...taki "zakochany" w suczce w czasie cieczki pies potrafi nie jesc kilka dni..potrafi uciec(co jak wiadomo jest dla niego niebezpieczne)..ale to tylko instynkt a nie potrzeba


Jeśli to nie tajemnica,długo masz jakiegoś zwierzaka
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
87 Postów
Michał Polak
(korepetytor)
Początkujący
Oj a wy tam swoje... Ja tu mam problem bo zbyt krótko przyciąłem pazurek u mojego pieska i teraz mi biedaczysko w kojcu kwiczy... Krew się leje... Oj bieda mi bieda.Mam nadzieję, że żona mi tylko głowę urwie za to.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
Ania Ł
(freakaa)
Wiking
retier1 napisał:
freakaa napisał:
Niektorzy niestety powinni sie kastrowac...
oczywiscie ze wplywa...taki "zakochany" w suczce w czasie cieczki pies potrafi nie jesc kilka dni..potrafi uciec(co jak wiadomo jest dla niego niebezpieczne)..ale to tylko instynkt a nie potrzeba


Jeśli to nie tajemnica,długo masz jakiegoś zwierzaka


6lat w Polsce Buldozka(wysterylizowana suczka,najukochanszy pies na swiecie..i bardzo szczesliwa)
4 lata w Norwegii cos w podobie bordera collie(rowniez wykastrowany,rowniez szczesliwy..chociaz troszke nerwowy)
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
2840 Postów
iksiński igrek
(retier1)
Maniak
freakaa napisał:
retier1 napisał:
freakaa napisał:
Niektorzy niestety powinni sie kastrowac...
oczywiscie ze wplywa...taki "zakochany" w suczce w czasie cieczki pies potrafi nie jesc kilka dni..potrafi uciec(co jak wiadomo jest dla niego niebezpieczne)..ale to tylko instynkt a nie potrzeba


Jeśli to nie tajemnica,długo masz jakiegoś zwierzaka


6lat w Polsce Buldozka(wysterylizowana suczka,najukochanszy pies na swiecie..i bardzo szczesliwa)
4 lata w Norwegii cos w podobie bordera collie(rowniez wykastrowany,rowniez szczesliwy..chociaz troszke nerwowy)


Mój ma już 10latek i nigdy nie myślałem o czymś takim jak kastracja. Dla mnie jest to barbarzyństwo i wygodnictwo właścicieli tych zwierzaków,chyba że ze względu na agresywność. Gdzieś tam wspomniałaś o instynkcie. Nie wiem czy zauważyłaś że ten instynkt u ludzi działa już niemowlaka
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Kow@lski)
Wiking
freakaa napisał:
retier1 napisał:
freakaa napisał:
Niektorzy niestety powinni sie kastrowac...
oczywiscie ze wplywa...taki "zakochany" w suczce w czasie cieczki pies potrafi nie jesc kilka dni..potrafi uciec(co jak wiadomo jest dla niego niebezpieczne)..ale to tylko instynkt a nie potrzeba


Jeśli to nie tajemnica,długo masz jakiegoś zwierzaka


6lat w Polsce Buldozka(wysterylizowana suczka,najukochanszy pies na swiecie..i bardzo szczesliwa)
4 lata w Norwegii cos w podobie bordera collie(rowniez wykastrowany,rowniez szczesliwy..chociaz troszke nerwowy)


...cos bym szczeknal.
obawiam sie jednak, ze moga mnie wykastrowac...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok