Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

4
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

łozkowe wpadki :D - Norwegia

Czytali temat:
(2275 niezalogowanych)
1654 Posty
ka mi
(kami)
Maniak
Hejka mam dzisiaj dobry humor i założyłam ten watek aby sie pośmiać i takie tam Chciałabym abyście mi powiedzieli jakie były wasze największe wpadki łóżkowe My kiedyś wracając z moim chłopakiem z imprezki byliśmy tak napaleni ze nie doszliśmy do domku i zaczęliśmy sie kochać na klatce była to ok 3 w nocy wiec nie spodziewaliśmy sie ze sąsiad ok 70 letni pan będzie akurat chciał iść na spacer z pieskiem Do dziś jak nas widzi to sie uśmiecha pod wąsem a ja do dzis sie czuje zawstydzona
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(vika)
Wiking
He he... brawo
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
11 Postów
olenka g
(olenka)
Wiking
no super! tez mielismy cos podobnego! ale to chyba "przed lozkowa" wpadka?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
11 Postów
olenka g
(olenka)
Wiking
a posluchajcie tego! kidys rankiem gdy jeszcze lezelismy w lozku,maz zawsze spi nago... weszla nam do lozka corka,wtedy 2,5 letnia i nagle krzyczy "tato ma kupe"(zobaczyla penisa)............
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2387 Postów
Sethur Asher
(Sethur)
Maniak
Zaloze sie ze nikt z Was nie trafil jeszcze z obfite owlosienie na klatce osiemnastolatki! To dopiero trauma, taka byla seksowna w tych swoich opinajacych ciuszkach Z drugiej strony to doswiadczenie nawet skorpiona moze nauczyc ASERTYWNOSCI!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
455 Postów
Wojtek B.
(DZIKI)
Wyjadacz
Po baletach, pod wiaduktem późną jesienną nocą. Było przednio, tylko patrol policji się nagle wziął znikąd (całe szczęście jak szybko się pojawił, tak zaraz zniknął, nawet nie przeszkodzili )
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
455 Postów
Wojtek B.
(DZIKI)
Wyjadacz
Sethur napisał:
Zaloze sie ze nikt z Was nie trafil jeszcze z obfite owlosienie na klatce osiemnastolatki! To dopiero trauma, taka byla seksowna w tych swoich opinajacych ciuszkach Z drugiej strony to doswiadczenie nawet skorpiona moze nauczyc ASERTYWNOSCI!
Może to był jakiś transik????
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1485 Postów
Darek ...
(ulv72)
Maniak
kami napisał:
Hejka mam dzisiaj dobry humor i założyłam ten watek aby sie pośmiać i takie tam Chciałabym abyście mi powiedzieli jakie były wasze największe wpadki łóżkowe My kiedyś wracając z moim chłopakiem z imprezki byliśmy tak napaleni ze nie doszliśmy do domku i zaczęliśmy sie kochać na klatce była to ok 3 w nocy wiec nie spodziewaliśmy sie ze sąsiad ok 70 letni pan będzie akurat chciał iść na spacer z pieskiem Do dziś jak nas widzi to sie uśmiecha pod wąsem a ja do dzis sie czuje zawstydzona


hehe...kami, temat rewelka ! ciekawe tez, co sobie piesek pomyslal ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1654 Posty
ka mi
(kami)
Maniak
he he he tez mi sie tak wydawało ale szkoda ze inni jakoś nie bardzo chcą rozwinąć tematu może opowiem wam cos jeszcze na zachętę
wiesz mieliśmy z Dominikiem przez ok 10 la dużo rożnych syt na początku nie byliśmy w tak komfortowej syt jak własne m i w dodatku zawsze jakieś rodzeństwo siedziało nam na głowie wiec trzeba było być kreatywnym
Kiedyś latem chyba 2002 r pamiętam ze było to upalne lato opalaliśmy się z Dominikiem na dachu mojego budynku 10 piętrowca było chyba z 30 stopni któryś dzień z rzędu na około rozpuszczający się asfalt i nikogo w pobliżu sytuacja sama sie prosiła o wykorzystanie wiec do dzieła i w kultowym momencie... jakiś pan wszedł na dach ponoc chciał sprawdzic czy asfald sie nie rozpuscił po czym stwierdził ze w takich warunkach niedługo sie zagotuje
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2387 Postów
Sethur Asher
(Sethur)
Maniak
DZIKI napisał:
Sethur napisał:
Zaloze sie ze nikt z Was nie trafil jeszcze z obfite owlosienie na klatce osiemnastolatki! To dopiero trauma, taka byla seksowna w tych swoich opinajacych ciuszkach Z drugiej strony to doswiadczenie nawet skorpiona moze nauczyc ASERTYWNOSCI!
Może to był jakiś transik????


W transie to bylem ja, przez dobrych kilka godzin po tym jak zwialem sugerujac ogolenie cyckow
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok