Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
(2273 niezalogowanych)
1654 Posty
ka mi
(kami)
Maniak
Sethur napisał:
DZIKI napisał:
Sethur napisał:
Zaloze sie ze nikt z Was nie trafil jeszcze z obfite owlosienie na klatce osiemnastolatki! To dopiero trauma, taka byla seksowna w tych swoich opinajacych ciuszkach Z drugiej strony to doswiadczenie nawet skorpiona moze nauczyc ASERTYWNOSCI!
Może to był jakiś transik????


W transie to bylem ja, przez dobrych kilka godzin po tym jak zwialem sugerujac ogolenie cyckow

HAM jak mogłes
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1564 Posty
Maniak

   My użyliśmy szklanych drzwi jako oparcie w trakcie stosunku na stojaco. Szyba wyleciała z hukiem w najodpowiedniejszym momencie, dostarczając niesamowitych wrażeń nam obydwojgu . Na szczęście odyło się bez skaleczeń, mieliśmy tylko mnóstwo śmiechu, trochę sprzątania i pamiątkę w postaci wybitego w szybie otworu o kształcie tyłka, gdyż wypadła jedynie część szkła wypchnięta tymże .
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1654 Posty
ka mi
(kami)
Maniak
Dino napisał:

   My użyliśmy szklanych drzwi jako oparcie w trakcie stosunku na stojaco. Szyba wyleciała z hukiem w najodpowiedniejszym momencie, dostarczając niesamowitych wrażeń nam obydwojgu . Na szczęście odyło się bez skaleczeń, mieliśmy tylko mnóstwo śmiechu, trochę sprzątania i pamiątkę w postaci wybitego w szybie otworu o kształcie tyłka, gdyż wypadła jedynie część szkła wypchnięta tymże .


super pamiatke macie
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
247 Postów
Stały Bywalec
Z braku odpowiednich warunów poprosiłem kolege o klucze od lisiej farmy na której poza hodowlą bł skromny budyneczek mieszkalny w pełni funkcjonalny.Dziewczyna miała szpilki. bardzo chciała obejżeć farme. po wszyskim , po oddaniu kluczy i dwa dni później usłyszałem od kolegi że zaraz po mnie na farme pojechał jego teść, zobaczył dziurki po szpilkach i urządzil mojemu koledze awanture że zdradza jego córke. Wyjaśnienia moje nie pomogły , nie ma przebacz , kolega WINNY!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(giovi2)
Wiking
HMMM lozkowe wpadki?
Moja byla taka ,ze po 9 miesiacach urodzilam corke
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
105 Postów
Renata R.
(Lusinda)
Początkujący
Na początku witam wszystkich forumowiczów cieplutko Może to dzwne, że swoją obecnośc na forum zaczynam od wpisu tutaj... ale pośmiałam się
Też miałam kilka wpadek. Kilka lat temu (mieszkaliśmy z moją babcią) , żeby jej nie obudzić, małżonek ściągnął koc na podłogę... jesteśmy w strojach iście z Edenu, akcja trwa - nagle wchodzi babcia. My w szoku, a ona ze stoickim spokojem: chciałam z Wami pooglądać TV, ale widzę, że macie inne zajęcie, po czym wyszła jak gdyby nigdy nic Mąż w szoku, a ja analizowałam, czy czasem nie przypłacę tego kolejnym potomkiem za 9 m-cy
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(fullcasco)
Wiking
czesc
kazdy temat jest dobry
tutaj to ty wybierasz
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1654 Posty
ka mi
(kami)
Maniak
super ze odświeżyliście temat
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2387 Postów
Sethur Asher
(Sethur)
Maniak
Lusinda napisał:
Na początku witam wszystkich forumowiczów cieplutko Może to dzwne, że swoją obecnośc na forum zaczynam od wpisu tutaj... ale pośmiałam się
Też miałam kilka wpadek. Kilka lat temu (mieszkaliśmy z moją babcią) , żeby jej nie obudzić, małżonek ściągnął koc na podłogę... jesteśmy w strojach iście z Edenu, akcja trwa - nagle wchodzi babcia. My w szoku, a ona ze stoickim spokojem: chciałam z Wami pooglądać TV, ale widzę, że macie inne zajęcie, po czym wyszła jak gdyby nigdy nic Mąż w szoku, a ja analizowałam, czy czasem nie przypłacę tego kolejnym potomkiem za 9 m-cy



Witam, dobre to. Przypomnialas mi moja wpadke, NIELOZKOWA NA PEWNO z tematem tabu i ogladaniem tv.
Ostatnia klasa liceum, siedze w pokoju z kolega z lawki, ogladamy Monty Pythona palac przy tym dobrego jointa, saczac piwko i dywagujac o sensie zycia i kobietach, a tu nagle wchodzi moja matka. Ona myslala ze ja wychodze na noc, ja myslalem ze poszla do faceta. Co tu tak pachnie? UUUUUU, nie palilam tego od '81 Macie cos przeciwko jak sie przylacze? No i zostala na imprezie To sie nazywa szacunek!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Hilton)
Wiking
Moja wpadka nie jest łóżkowa, tylko prysznicowa. "Jeszcze" mąż przyszedł odwiedzic dzieci i jak ja sie kąpałam, to z nienacka wszedł do łazienki pod pretekstem poinformowania mnie, ze corka nasza zrobiła kupe do pampersa.
Moze chciał sie upewnic, ze jednak trzydziestotrzyletni biust wygląda lepiej niż pięćdziesięcioletni A niech nacieszył oko ostatni taz, co mi tam !
To była dopiero wpadka

Ps. : zobaczył i go wyprosiłam z łazienki oczywiscie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok