Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Gitara to moja zona i kochanka - Norwegia

Czytali temat:
(2371 niezalogowanych)
417 Postów
Brudny Harry
(Hardi)
Wyjadacz
Kto jeszcze kocha ten instrument i poswieca mu czas, pieniadze itd.?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
455 Postów
Wojtek B.
(DZIKI)
Wyjadacz
Hardi napisał:
Kto jeszcze kocha ten instrument i poswieca mu czas, pieniadze itd.?
Jak gitara, to jeszcze "Whisky moja żono"
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
2387 Postów
Sethur Asher
(Sethur)
Maniak
Whisky, zona to mozna klasc cegly. Ten gosc buduje bardzo przyzwoicie



Swoja droga fantastyczne hobby. Gitare mam, niestety nigdy nie opanowalem tej pieknej sztuki. Czas to cos czego notorycznie mi brakuje, wiec w tym zyciu pozostane raczej sluchaczem. Pozdrawiam milosnikow strun.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
701 Postów
Ada xxx
(zzzzzzzzzzzzzzzzzzzz)
Wyjadacz
odbilo mi i od miesiaca ucze sie grac na gitarze
a ze jestem dosc zywiolowa,konsekwentna(jak sie za cos zabiore to na okretke to robie) i mam mocne "bicia'(w sumie miesiac dopiero,wiec w kolko jedno i to samo),to byla juz interwencja sasiadow
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
555 Postów
inga s.
(limetka81)
Wyjadacz
kiedyś grałam na gitarze. to piękny instrument. szkoda że to zaniedbałam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(krolestwo za konia)
Wiking
Uwielbiam struny!!!! Kazda muzyke moze poza elektroniczna,gitara harfa skrzypce wiolaczela kontrabas itd to jest to. Niestety tez nie gram co jest jednym z moich niespelnionych marzen.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
2387 Postów
Sethur Asher
(Sethur)
Maniak
krolestwo za konia napisał:
Uwielbiam struny!!!! Kazda muzyke moze poza elektroniczna,gitara harfa skrzypce wiolaczela kontrabas itd to jest to. Niestety tez nie gram co jest jednym z moich niespelnionych marzen.


Widzisz kzk, elektronika tez moze byc ciekawa... pod warunkiem ze jest odpowidnio zaaranzowana. Poszukaj NIN, KMFDM, dobrego starego Massive Attack czy tez polskich Agressiva69 lub Fading Colours. Byle tez kiedys dobra rzeszowska kapela Jesus Chrysler Suicide, ktorej lepiej wychidzily ich wlasne industrialne remixy, czy tez niezyt znana Atrophia Red Sun. Podrawiam melomanow.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(krolestwo za konia)
Wiking
Sethur napisał:
krolestwo za konia napisał:
Uwielbiam struny!!!! Kazda muzyke moze poza elektroniczna,gitara harfa skrzypce wiolaczela kontrabas itd to jest to. Niestety tez nie gram co jest jednym z moich niespelnionych marzen.


Widzisz kzk, elektronika tez moze byc ciekawa... pod warunkiem ze jest odpowidnio zaaranzowana. Poszukaj NIN, KMFDM, dobrego starego Massive Attack czy tez polskich Agressiva69 lub Fading Colours. Byle tez kiedys dobra rzeszowska kapela Jesus Chrysler Suicide, ktorej lepiej wychidzily ich wlasne industrialne remixy, czy tez niezyt znana Atrophia Red Sun. Podrawiam melomanow.

Mialem na mysli cos takiego:
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2387 Postów
Sethur Asher
(Sethur)
Maniak
Aj si. Chociaz mysle ze nie taki rozwoj elektroniki lezal w umyslach tworzacych Kraftwerk. W tej dziedzinie nastapila degradacja i calkowita symplifikacja. No coz jako final mamy dzisiaj techno, czyli 'prosto dla prostakow'.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1564 Posty
Maniak
Sethur napisał:
Aj si. Chociaz mysle ze nie taki rozwoj elektroniki lezal w umyslach tworzacych Kraftwerk. W tej dziedzinie nastapila degradacja i calkowita symplifikacja. No coz jako final mamy dzisiaj techno, czyli 'prosto dla prostakow'.

   Dzięki za ocenę mojej osoby, rozumiem, że jestem prostakiem skoro słucham techno. Jeśli jestem fanem "Kraftwerk" i lubie przywalić sobie po uszach muzyką techno, to co wtedy? Poza tym, ocenianie muzyki w ten sposób mija się z rzeczywistością, gustów muzycznych jest tyle, ilu ludzi.



PS:
   Wybywam na fotosesję, narka do wieczora .
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok