Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

3
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
(2393 niezalogowanych)
2387 Postów
Sethur Asher
(Sethur)
Maniak
Dino napisał:
Sethur napisał:
Aj si. Chociaz mysle ze nie taki rozwoj elektroniki lezal w umyslach tworzacych Kraftwerk. W tej dziedzinie nastapila degradacja i calkowita symplifikacja. No coz jako final mamy dzisiaj techno, czyli 'prosto dla prostakow'.

   Dzięki za ocenę mojej osoby, rozumiem, że jestem prostakiem skoro słucham techno. Jeśli jestem fanem "Kraftwerk" i lubie przywalić sobie po uszach muzyką techno, to co wtedy? Poza tym, ocenianie muzyki w ten sposób mija się z rzeczywistością, gustów muzycznych jest tyle, ilu ludzi.



PS:
   Wybywam na fotosesję, narka do wieczora .



Przeczytaj jeszcze raz Nikogo nie oceniam. Kraftwerk byl pionierem elektroniki. Pelen szacunek dla Kraftwerk czy Bauhaus. Ja tez lubie dobre wyselekcjoowane industrialne dzwieki. Techno to uproszczona do granic mozliwosci, powtarzalnie zapetlona.... mlocka, a nurtow elektroniki jest wiele.. trance, ambient i pochodne, zawsze!!! bardziej wyrafinowane. Zreszta .... takie bylo z gory zalozenie techno - prostota majaca na celu pobudzanie tego co w nas absolutnie pierwotne, wywolywanie automatycznej mechaniki ruchu .... , a w ludzkiej naturze lezy przeciez dazenie do perfekcji. Jezeli dla kogos perfekcja jest absolutny regres i upraszczanie tego co zostalo stworzone z zamyslem dalszego rozwoju, to wnioski nasuwaja sie same. Nieprawdaz?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1564 Posty
Maniak
Sethur napisał:
Dino napisał:
Sethur napisał:
Aj si. Chociaz mysle ze nie taki rozwoj elektroniki lezal w umyslach tworzacych Kraftwerk. W tej dziedzinie nastapila degradacja i calkowita symplifikacja. No coz jako final mamy dzisiaj techno, czyli 'prosto dla prostakow'.

   Dzięki za ocenę mojej osoby, rozumiem, że jestem prostakiem skoro słucham techno. Jeśli jestem fanem "Kraftwerk" i lubie przywalić sobie po uszach muzyką techno, to co wtedy? Poza tym, ocenianie muzyki w ten sposób mija się z rzeczywistością, gustów muzycznych jest tyle, ilu ludzi.

...

PS:
   Wybywam na fotosesję, narka do wieczora .



Przeczytaj jeszcze raz Nikogo nie oceniam. Kraftwerk byl pionierem elektroniki. Pelen szacunek dla Kraftwerk czy Bauhaus. Ja tez lubie dobre wyselekcjoowane industrialne dzwieki. Techno to uproszczona do granic mozliwosci, powtarzalnie zapetlona.... mlocka, a nurtow elektroniki jest wiele.. trance, ambient i pochodne, zawsze!!! bardziej wyrafinowane. Zreszta .... takie bylo z gory zalozenie techno - prostota majaca na celu pobudzanie tego co w nas absolutnie pierwotne, wywolywanie automatycznej mechaniki ruchu .... , a w ludzkiej naturze lezy przeciez dazenie do perfekcji. Jezeli dla kogos perfekcja jest absolutny regres i upraszczanie tego co zostalo stworzone z zamyslem dalszego rozwoju, to wnioski nasuwaja sie same. Nieprawdaz?


   Przeczytaj jeszcze raz - własną wypowiedź . Ja nie czuję się prostakiem. Chyba, że znasz mnie lepiej niż ja. Może trzeba podejść do techno przy użyciu mózgu, a nie dziwnych teorii o wyższości świąt Wielkiej Nocy nad świętami Bożego Narodzenia .
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2387 Postów
Sethur Asher
(Sethur)
Maniak
Nie znamy sie osobiscie i Nie nazwałem Cie prostakiem!!!
Moze bedziemy mieli mozliwosc brzedyskutowania kwestii gustow muzycznych w sobote 14-ego? Wymiana skrajnych pogladow mowinna zawierac elementy miesne (coby bylo tradycyjnie, dosadnie, wymownie i bez niedomowien), a do mies tylko zacne trunki Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1564 Posty
Maniak
Sethur napisał:
Nie znamy sie osobiscie i Nie nazwałem Cie prostakiem!!!
Moze bedziemy mieli mozliwosc brzedyskutowania kwestii gustow muzycznych w sobote 14-ego? Wymiana skrajnych pogladow mowinna zawierac elementy miesne (coby bylo tradycyjnie, dosadnie, wymownie i bez niedomowien), a do mies tylko zacne trunki Pozdrawiam


   Duużo mięsa i flaki na talerz .
Pozdrawiam.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(krolestwo za konia)
Wiking

tego slucham jezeli mam ochote pomyslec nad muzyka.

to lubie na codzien

borysewicza lubie za gitare
ale techno to techno a ja jestem czlowiekiem tylko system jedynkowy czy dwojkowy mi nie odpowiada. sorki dino.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1564 Posty
Maniak
krolestwo za konia napisał:
...
ale techno to techno a ja jestem czlowiekiem tylko system jedynkowy czy dwojkowy mi nie odpowiada. sorki dino.


   O gustach w muzyce nie ma co w ogóle dyskutować.
Podoba mi się również to:
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(krolestwo za konia)
Wiking
Jasne ze o gustach sie nie dyskutuje.Fajny kawalek nieslyszalem wczesniej.Pozdrawiam.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
555 Postów
inga s.
(limetka81)
Wyjadacz
tutaj działają filmiki jakąś cenzurę wprowadzili czy co....
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
14 Posty
Zenon Lesław
(_Martini_)
Wiking
Dobra, techno, srechno a jest ktoś kto "na wygnaniu" ma sprzęt a granie samemu już mu się przejadło???
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
230 Postów
joanna kidawa
(asia68)
Stały Bywalec
_Martini_ napisał:
Dobra, techno, srechno a jest ktoś kto "na wygnaniu" ma sprzęt a granie samemu już mu się przejadło???
Jest taki jeden znam go osobiście, mieszka samotnie na Lofotach ponoć sam z gitarą .Na 15.12 b.r. zamówił dostawę piórek do gitary, strun nr 10 oraz najnowszego numeru "Gitarzysty".
Zamówienie zrealizuję osobiście, od siebie dorzucę jeszcze suchą krakowską i wyborową i...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok