Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

7
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
2 Posty
Maciej Januszkiewicz
(Cygan1978)
Wiking
Kto pyta nie błądzi. nie oglądam gangsterskich filmów bo nie lubię i nie mam na to czasu. jak miałem troche czasu jak mieszkałem w polsce to jezdziłem oczywiście na zloty. łagów, polanów, sułomino, kołobrzeg, łeba itd. piękne czasy, w tym roku raczej nici z tych zlotów. jesli chodzi o moj poprzedni post to dziwie sie ze mowisz o gangsterskich filmach przeciez podejrzewam ze obiło ci sie o uszy co 2 lata temu zrobili chłopaki z piły lub co od czasu do czasu odwala warszawa, nie bede pisał nazw klubów bo nie wszyscy w tych klubach są źli. dobrym przykładem tez sa nasi zachodni sąsiedzi, w kazdym klubie znajdzie sie typ lub grupa typów którzy tylko czekają zeby wpieprzyc lub zerwac barwy człowiekowi z innego klubu. mógłbym oczywiscie jezdzic anonimowo bez kamizelki ale wódz jak wręczał kamizelki z barwami to nie po to mowił "noś z honorem" żebym teraz nie miał reprezentowac swojego klubu. pozdrawiam i do zobaczenia na szlaku.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
50 Postów
Motocyklisci Oslo
(NoSkills)
Nowicjusz
to widocznie w innym swiecie zyje bo my tu jezdzimy a nie zwracamy uwagi na jakies napisy na kurtkach. a tacy co robia takie rzeczy typu awantury czy zrywanie to raczej pozerzy niz motocyklisci co widac na trasie kiedy sie ich objezdza nawet nie wiadomo kiedy bo nie umia jezdzic ;] tacy to tylko sie lansuja na parkingach bo na drodze nic nie pokazuja ;p

nic sie nei boj ;] tutaj polskie tablice to szacun ;]

spotkania w srody o 17 na karl johanie ;]
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
86 Postów
Początkujący
Jak zrobię wymianę oleju i najważniejsze luzy zaworowe [ o ile znajdzie się ktoś kto mi to ogarnie] plus ewentualna regulacja wtrysków, to pojawię się w środę.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
57 Postów
Michael M.
(SmokWawelski)
Nowicjusz
Cze, jestem z okolic drammen. Z tego co slyszalem to w dobrym tonie jest poinformowac lokalny klub o tym ze bedziesz "turystycznie" jezdzil i nosi barwy...
czesc z nich zwraca na to uwage ( wieksze grupy czasem ), a czesc jak to napisal NOSKILLS ma to w czterech literkach....
nie zostajesz po swietach na otwrciu w czestochowie i dopiero tutaj z motorkiem ??
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
44 Posty
Nowicjusz
Podobno Czestochowa odwolana ..
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
44 Posty
Nowicjusz
Solo napisał:
Jak zrobię wymianę oleju i najważniejsze luzy zaworowe [ o ile znajdzie się ktoś kto mi to ogarnie] plus ewentualna regulacja wtrysków, to pojawię się w środę. Wpadnij do mojej jaskini to ogarniemy sprzeta . w kristiansand ,,
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
50 Postów
Motocyklisci Oslo
(NoSkills)
Nowicjusz
czestochowa nie odwolana tylko zamieszanie klecha robi ;] tradycji nie da sie od tak odwolac ;] sezon juz rozpoczety wiec przypominam srody po 17 karl johans gt w centrum oslo

a w maju 5-19 wypad do polski na zajebiste traski i tory ( poznan, brno , slovakiaring, panoniaring) oczywiscie nie wszystkie ale ze 2 lub 3 napewno
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
73 Posty
Ireneusz Ko.
(motocyklista)
Początkujący
widze ze niezbedna jest rzeczowa gremialna dyskysja na tn i inne tematy. mam nadzieję ze mozemy sie spotkac w wiekszej grupie i pewne sprawy przedyskutować , a może zrobimy tu jakies otwarcie sezonu, nie koniecznie wszyscy na motocyklach?pzdr
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
50 Postów
Motocyklisci Oslo
(NoSkills)
Nowicjusz
kto mnie znajdzie ten ma kawe grartis na karl johanie ;p



w pl pogoda piekna nakrecilem juz 500 km z czego polowa na kolanie a druga na kole ;p
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
73 Posty
Ireneusz Ko.
(motocyklista)
Początkujący
Mozliwe że 6m26s, ale nie jestem pewien. sporo wiary było.pzdr. wiec co robimy tutaj ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok