Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

4
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
Asia ... TOMASZ P Karolina Stalmirska od urodzenia dumny z pochodzenia lukaszkulas maja markowska SYLWESTER ROGOWSKI Angelamaria krzysztof57 karvin W (15638 niezalogowanych)
143 Posty
Ola Kotwicka
(kropcia1)
Stały Bywalec
Jak dla mnie ok Wazne zeby cos sie wydazylo w koncu... A tu zero odzewu... Jedyna Asiula sie odezwala ktora wyjezdza... Wiec coz moge napisac Milych wakacji Asiula i mam nadzieje do zobaczenia we wrzesniu!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
19 Postów
e k
(Zdzisia)
Wiking
Asiula81 ja jestem lipcowym raczkiem a ludzie spod znaku raka sa naprawde szaleni hihihihihi i zawsze zadowoleni z zycia Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
72 Posty

(SanLi)
Początkujący
Hejka wam wszystkim
przyjechałam niedawno w te strony i z miła checia poznam Was i jezeli moge wpisze sie na liste obecnosci ewentualnego spotkania
goraco pozdrawiam
Sabina
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
16 Postów

(agusia85)
Wiking
Hej Kropcia1 właśnie wróciłam z urlopu i mam nadzieję, że wkońcu pospacerujemy z naszymi pociechami po Askoy. Czekam na twoją odpowiedź...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
64 Posty
P & B .
(pawello)
Początkujący
witam jestem tu nowy na forum.Tez mieszkam na askøy wraz z rodzina
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
143 Posty
Ola Kotwicka
(kropcia1)
Stały Bywalec
Hej Agusia. Bardzo chetnie!! Poki co to pogoda slabo dopisuje jak na spacery, ale moe wpadniesz ze swoim malenstwem na kawke?? Albo spotkamy sie jak tylko nie bedzie padac?? W razie co to pisz na gg
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
16 Postów

(agusia85)
Wiking
Też mam nadzieje na poprawę pogody na spacery zawsze jestem chętna bo wolnego czasu mam sporo!!!

Kropciu mam dodatkowo pytanko zrówno do Ciebie jak i do pozostałych ludzi na forum, czy wie ktoś o jakimś wolnym mieszkaniu do wynajęcia najlepiej na Askoy???
Za wszystkie informacje będę bardzo wdzięczna...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
64 Posty
P & B .
(pawello)
Początkujący
Hei Agusia i Kropcia pisze ze tez jestem z Askoy ale jakos mnie niewidzicie a szukam mlodych mam do pogaduszek i wymiany doswiadczen pozdro
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
16 Postów

(agusia85)
Wiking
Pawello gdzie dokładnie mieszkasz?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
64 Posty
P & B .
(pawello)
Początkujący
na Ask
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok