Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Extra Bemanning AS - Norwegia

2 Posty
seban253
(seban253)
Wiking
Witam, czy ktoś słyszał coś o agencji pośrednictwa pracy Extra Bemanning AS ? dostałem oferte od nich do pracy w Bergen na stanowisku blacharza i nie wiem co myśleć o co mogę ich podpytac jeszcze przed wyjazdem ? Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
seban253
(seban253)
Wiking
ponawiam pytanie
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
14 Posty
Robert S
(Berto73)
Wiking
Jesteś z Bergen?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
14 Posty
Robert S
(Berto73)
Wiking
Firma jest nowa. Od 2016. Często gęsto powsatają takie firmy kogucik na potrzebę chwili by obejść kodeks pracy. Znam juz kilka takich. Tej konkretnie nie. Pewnie ma ziomala/i co ma firmę, ten ma zlecenie, więc załatwia ludków. Każdy jeden będzie ci słodził, a jak przyjdzie co do czego to podziękuje z uśmiechem. Jak ci pasuje "doskakiwanie" do roboty, to no problem. Ale jak chcesz się konkretnie tu odnależć, to polecam większe i znane agencje lub bezpośrednio u norka robotę szukać. Podsumowującpróbuj. Patrz tylko, czy terminowo i dokładnie zapłaci i czy loennslip dostaniesz. Sprwdź też w skattetaten czy zapłaci za ciebie podatek.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
158 Postów

(sloka)
Stały Bywalec
seban253 napisał:
Witam, czy ktoś słyszał coś o agencji pośrednictwa pracy Extra Bemanning AS ? dostałem oferte od nich do pracy w Bergen na stanowisku blacharza i nie wiem co myśleć o co mogę ich podpytac jeszcze przed wyjazdem ? Pozdrawiam
Pracowałeś już w Norwegi w jakiejkolwiek firmie typu bemanning?
O co chcesz ich podpytywać?

Najważniejsza jest umowa ramowa o pracę , powinna być po polsku i Norwesku.
Ostatnio to wymóg i porządne bemanningi takiej formy się trzymają.
Reszta zależy tylko i wyłącznie od ciebie samego i firmy do której zostaniesz "wypożyczony".
Jeżeli trafisz na dobry zespól to dasz sobie radę o ile nie będziesz pajacował.
Chociaż jako blacharz na dachach, lub na obróbkach, to za bardzo się nie pogoni tak jak na zbrojeniu lub szalunkach.
Pamiętaj o BHP i BHP i BHP. ( HMS)
Słuchaj uważnie co na budowie i w firmie, tam gdzie będziesz pracował, mówią.
Nie wymądrzaj się, nawet jak będzie odwrotnie niż na polskich budowach, patrz jak robią inni i nie wyrywaj się przed szereg.
Być może wtedy dotrwasz do końca projektu, później będzie już zawsze lepiej.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
rafex1212
(rafex1212)
Wiking
Ja również dostałem ofertę pracy od nich czy ktoś sie może wypowiedzieć kto juz pracuje w tej firmie?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok