Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

SZUKAM PRACY STAŁEJ LUB DODATKOWEJ - Norwegia

7 Postów

(Komosia)
Wiking
Hej wszystkim,
w piątek przeprowadzam się na stałe do Bergen i poszukuje pracy na już.
Jestem zainteresowana podjęciem jakiejkolwiek pracy jak najszybciej, bez względu czy to stała praca czy tylko dodatkowa pomoc czy zlecenie. W Polsce od lat pracuje przy organizacji eventów, pracowałam również jako kelnerka, opiekunka do dzieci, animatorka. Nie boję się żadnej pracy i jestem zmotywowana do działania.

Z językiem angielskim nie mam problemu a Norweskiego planuje naukę od pierwszych dni.

Gdyby ktoś słyszał o jakiejkolwiek pracy bardzo byłabym wdzięczna za kontakt.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
205 Postów

()
Stały Bywalec
Komosia napisał:
Hej wszystkim,
w piątek przeprowadzam się na stałe do Bergen i poszukuje pracy na już.
Jestem zainteresowana podjęciem jakiejkolwiek pracy jak najszybciej, bez względu czy to stała praca czy tylko dodatkowa pomoc czy zlecenie. W Polsce od lat pracuje przy organizacji eventów, pracowałam również jako kelnerka, opiekunka do dzieci, animatorka. Nie boję się żadnej pracy i jestem zmotywowana do działania.

Z językiem angielskim nie mam problemu a Norweskiego planuje naukę od pierwszych dni.

Gdyby ktoś słyszał o jakiejkolwiek pracy bardzo byłabym wdzięczna za kontakt.

Hei.
W Bergen jest kilka agencji/bemanningów również z Polską obsadą konsultantów.
Może właśnie skorzystaj z ich pomocy.
Możliwe jest również skorzystanie z miejscowej pomocy, właśnie tej osoby, do której jedziesz.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -10  
Odpowiedz   Cytuj
10 Postów
Wiking
Zobacz na FB ..." Polacy w Bergen " polecam Randstad oddzał Bergen dwie Polki tam pracują ,uczciwie płacą
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
1654 Posty
Kasia K
(KasiaKacz) Online
Maniak
Komosia napisał:
Hej wszystkim,
w piątek przeprowadzam się na stałe do Bergen i poszukuje pracy na już.
Jestem zainteresowana podjęciem jakiejkolwiek pracy jak najszybciej, bez względu czy to stała praca czy tylko dodatkowa pomoc czy zlecenie. W Polsce od lat pracuje przy organizacji eventów, pracowałam również jako kelnerka, opiekunka do dzieci, animatorka. Nie boję się żadnej pracy i jestem zmotywowana do działania.

Z językiem angielskim nie mam problemu a Norweskiego planuje naukę od pierwszych dni.

Gdyby ktoś słyszał o jakiejkolwiek pracy bardzo byłabym wdzięczna za kontakt.


Zobacz też tutaj: www.mojanorwegia.pl/ogloszenia_o_prace/pracodawcy
Zgłoś wpis
7 Postów

(Komosia)
Wiking
Odnawiam pytanie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok