Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

3
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
marek przydzial kasia wolak Konrad Kozikowski aga Wiącek BPro Oslo Adam Sawicki Krzysztof Matan (12871 niezalogowanych)
8929 Postów
Maniak
xxxxxxxxxxxxxxxxxx napisał:
nie wiem w jakim środowisku ty pracujesz i jakie podejście do przepisów hms ma twój pracodawca skoro nazywasz go darmozjadem nie wiem czy wiesz ale verneombud to nie tylko bhp(hms) to także delegat który jest odpowiedzialny za ciebie i twoich kolegów jeśli ci nie pasuja narzędzia bądź masz jakiś problem czy tez cierpisz na jakąś chorobę która utrudnia ci pracę na twoim stanowisku, z tym wszystkim możesz isć do swojego VO ma on obowiązek udać się do twojego przełożonego w twoim imieniu jest on także delegatem AMU (arbeidsmiljøutvalg) i ma za zadanie także przystosować ciebie do warunków pracy niestety ma również prawo do zatrzymania prac niezależnie jakie by nie były ( budowlane, konstrukcyjne itp.) a to co jest najważniejsze w razie jakiego kolwiek sporu na linii pracownik - pracownik bądź pracownik-pracodawca pełni role mediatora i ma obowiązek wyegzekwowania na twoim pracodawcy przepisów AML (prawa pracy) to działa w obie strony

WEŹ się i zwiń ...
I nie produkuj się Tu więcej ... !!! .
---
BIZI
Sam jest Właścicielem Swojej Firmy i gdyby miał podobnego przygłupa z BHP .
Jak tu się sam zaprezentowałeś w pierwszym poście ...!!!
---
To nie dałby mu utrzymania dłużej Niż Okres próbny ...!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
21 Postów

(xxxxxxxxxxxxxxxxxx)
Wiking
a ty co się wrzynasz jak gacie w d...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
xxxxxxxxxxxxxxxxxx napisał:
a ty co się wrzynasz jak gacie w d...
Won przygłupie z Forum i weź się za Naukę Norweskich Obowiązków HMS , bo jak w pracy popiszesz się podobnymi wyskokami , Jak Tu na Forum , to ciebie Ludzie z Budowy , pogonią jak psa ...
---
I nawet nie zdążysz kawy gorącej dopić ... PAJACU ...!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 14  
Odpowiedz   Cytuj
1635 Postów
Maniak
xxxxxxxxxxxxxxxxxx napisał:
nie wiem w jakim środowisku ty pracujesz i jakie podejście do przepisów hms ma twój pracodawca skoro nazywasz go darmozjadem nie wiem czy wiesz ale verneombud to nie tylko bhp(hms) to także delegat który jest odpowiedzialny za ciebie i twoich kolegów jeśli ci nie pasuja narzędzia bądź masz jakiś problem czy tez cierpisz na jakąś chorobę która utrudnia ci pracę na twoim stanowisku, z tym wszystkim możesz isć do swojego VO ma on obowiązek udać się do twojego przełożonego w twoim imieniu jest on także delegatem AMU (arbeidsmiljøutvalg) i ma za zadanie także przystosować ciebie do warunków pracy niestety ma również prawo do zatrzymania prac niezależnie jakie by nie były ( budowlane, konstrukcyjne itp.) a to co jest najważniejsze w razie jakiego kolwiek sporu na linii pracownik - pracownik bądź pracownik-pracodawca pełni role mediatora i ma obowiązek wyegzekwowania na twoim pracodawcy przepisów AML (prawa pracy) to działa w obie strony

jezeli bedziesz tak podchodzil do pracy bhpowca jak tu piszesz to bedziesz traktowany jak wrzod na dupie..... , wiem o czym mowisz bo sam prowadze budowe domow i ma do czynienia z roznymi inspektorami i bhpowcami ...aczkolwiek bhpowca to ja juz nie widzialem ze 4 miesiace......moze chory?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -14  
Odpowiedz   Cytuj
1635 Postów
Maniak
Gabriel napisał:
xxxxxxxxxxxxxxxxxx napisał:
a ty co się wrzynasz jak gacie w d...
Won przygłupie z Forum i weź się za Naukę Norweskich Obowiązków HMS , bo jak w pracy popiszesz się podobnymi wyskokami , Jak Tu na Forum , to ciebie Ludzie z Budowy , pogonią jak psa ...
---
I nawet nie zdążysz kawy gorącej dopić ... PAJACU ...!



bedzie mial kawe z dodatkiem
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
267 Postów
Dj SUDA *
(SUDA)
Stały Bywalec
BiZi napisał:
Gabriel napisał:
xxxxxxxxxxxxxxxxxx napisał:
a ty co się wrzynasz jak gacie w d...
Won przygłupie z Forum i weź się za Naukę Norweskich Obowiązków HMS , bo jak w pracy popiszesz się podobnymi wyskokami , Jak Tu na Forum , to ciebie Ludzie z Budowy , pogonią jak psa ...
---
I nawet nie zdążysz kawy gorącej dopić ... PAJACU ...!



bedzie mial kawe z dodatkiem
Chyba Qrwa z mleczkiem od chłopaków ha ha ha
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 7  
Odpowiedz   Cytuj
21 Postów

(xxxxxxxxxxxxxxxxxx)
Wiking
No i tu się właśnie różnica między budowlanką i naszym polskim podejściem do hms-u a branżą olejową.


DOBRANOC
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 13  
Odpowiedz   Cytuj
1635 Postów
Maniak
xxxxxxxxxxxxxxxxxx napisał:
No i tu się właśnie różnica między budowlanką i naszym polskim podejściem do hms-u a branżą olejową.


DOBRANOC


chciales napisac NORWESKIM podejsciem do hmsu, bhpowiec to etniczny norweg
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -8  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
BiZi napisał:chciales napisac NORWESKIM podejsciem do hmsu, bhpowiec to etniczny norweg
Szkoda klawiatury na Wykształciucha ... ,
wie , że gdzieś Piszczy , tylko gdzie dokładnie to już nie ... ! .
---
Jeżeli w Firmie będzie tak pajacował jak Tu , to za miesiąc góra dwa , będzie skomlał o pomoc w konflikcie z pracodawcą ...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
9 Postów
Arek Arecki
(statomongsta)
Wiking
Sęnti ja bym nawet stwierdził że to jest Najnormalniejszy świat w jakim miałem przyjemność pracować tu nikt nie stoi nad nikim z batem nikt nikogo nie popędza , jak już napisałeś, nikogo nie obchodzi czy ty spędzisz nad swoim zadaniem cały dzień czy 2 godziny, ma być idealnie tylko większość rodaków tego nie wie nie mają pojęcia co się u nas dzieje, z całym szacunkiem ale zapierdalają od świtu do nocy zakuci w ten roboczy kierat .
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 7  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok