Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

7
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Remont łazienki - Norwegia

Czytali temat:
Grzegorz C grzegorz-robert cebula Robert Soboczynski Góral z pod samućkich tatyr ! Bartłomiej Błotko Przemyslaw Bublicki Zbigniew Karpinski mart enty KRZYSZTOF MARCINIAK Stash Qu Tomekk9 — (2607 niezalogowanych)
2 Posty
Magda xxxxxxx
(magda8402)
Wiking
Zna ktoś może elektryka który mógłby położyć orzewanie podłogowe w łazience i "wystawić na to papier". I jeszcze kogoś do położenia membrany też z papierami będę wdzięczna za każdą podpowiedź
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1235 Postów
robert taki
(gargamello)
Maniak
magda8402 napisał:
Zna ktoś może elektryka który mógłby położyć orzewanie podłogowe w łazience i "wystawić na to papier". I jeszcze kogoś do położenia membrany też z papierami będę wdzięczna za każdą podpowiedź
fachofcof na tym forum jest mnogo...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
18 Postów
agnieszka pochanke
(pochanke)
Wiking
Witaj.Ja mam namiar na takiego fachowca,ktory zajmoje sie tym jak w temacie.Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
75 Postów
lilyerikson
(lilyerikson)
Początkujący
Myślę, że warto zastanowić się nad ogrzewniem gazowym. Najbardziej oszczęny jest licznik przedpłatowy, więcej informacji możesz znaleźć tutaj toczytam.pl/jak-dziala-licznik-przedplat...nika-przedplatowego. Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1580 Postów
mart enty
(bodys)
Maniak
lilyerikson napisał:
Myślę, że warto zastanowić się nad ogrzewniem gazowym. Najbardziej oszczęny jest licznik przedpłatowy, więcej informacji możesz znaleźć tutaj toczytam.pl/jak-dziala-licznik-przedplat...nika-przedplatowego. Pozdrawiam

kolejny pajac...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok