Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

3
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
Damian Macioch (3187 niezalogowanych)
84 Posty
pol pot
(polpot)
Początkujący
Jedyna dupuszczalna forma,przywitania ksiedza w kosciele (kazdego dnia tygodnia)
to: kop w dupe !
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
76 Postów

(agnes77magnes)
Początkujący
wydaje mi się że ksiądz chciał dac do zrozumienia istotę zmartchwywstania Jezusa Chrystusa.Bez żalu i modlitwy same pójście do kościoła nic nie znaczy.Jasta ma rację.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -5  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
agnes77magnes napisał:
wydaje mi się że ksiądz chciał dac do zrozumienia istotę zmartchwywstania Jezusa Chrystusa.Bez żalu i modlitwy same pójście do kościoła nic nie znaczy.Jasta ma rację.
ach nie przejmuj się tak, że mam rację
zbyt często niestety
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 12  
Odpowiedz   Cytuj
854 Posty
BEATA K
(B.K.)
Maniak
polpot napisał:
Jedyna dupuszczalna forma,przywitania ksiedza w kosciele (kazdego dnia tygodnia)
to: kop w dupe !



Tak jest i na dokładkę baciorem oćwiczyć tych darmozjadów..wycierają sobie gębę wiarą najczęściej dla swoich własnych celów...to jakieś nieporozumienie,ze człowiek który nie posiada zadnego doswiadczenia życiowego,nie wie a w sumie nie powinien wiedzieć co to małżenstwo,macierzyństwo,zycie w związku małżenskim ma mnie pouczać i mowić co jest dobre a co złe...
brawo @opland dosadne ale bardzo trafne wnioski...dobrze,ze ludziom otwieraja sie oczy i widzą jaka jest rzeczywistosc...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
648 Postów
Jabin Hazo
(Jabin z Hazo)
Wyjadacz
Czwarte przykazanie koscielne:

Przynajmniej raz w roku spowiadać się i w czasie wielkanocnym Komunię św. przyjmować.

Widze,ze okres wielkanocny gleboko konfesyjnie wplynal na tutejsze ptaszki boze,ktore
ochoczo przystapily w tym watku do sakramentu pokuty.Wszystko byloby fajnie,gdyby nie
to,ze ptaszki wyspiewuja zamiast wlasnych grzechow ,cudze grzechy.I niestety obawiam sie,
ze spowiedz ta uznana bedzie za niewazna i rozgrzeszenia nie budiet,a natarczywe bicia sie
w cudze piersi okaza sie bezprzedmiotowe.Jeszcze niedawno komusze zastepy spiewaly
historie o korku ,worku i rozporku w swoich pokutnych lamentacjach,a tu juz mamy
nastepcow,ktorym sie wydaja,ze sa orginalni,ale jak widac jest to tylko nieporadn proba
grania na starych marksistowskich plytach.Przy okazji mozna im zadac pytanie,co takiego,
strasznego uczynili w swoim zyciu,ze sumienie kaze im obarczac za to wina innych.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -9  
Odpowiedz   Cytuj
76 Postów

(agnes77magnes)
Początkujący
Na kolana i klepać pacierze!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
2929 Postów
markus d
(Andre ved mark)
Maniak
Jabin z Hazo napisał:
Czwarte przykazanie koscielne:

Przynajmniej raz w roku spowiadać się i w czasie wielkanocnym Komunię św. przyjmować.

Widze,ze okres wielkanocny gleboko konfesyjnie wplynal na tutejsze ptaszki boze,ktore
ochoczo przystapily w tym watku do sakramentu pokuty.Wszystko byloby fajnie,gdyby nie
to,ze ptaszki wyspiewuja zamiast wlasnych grzechow ,cudze grzechy.I niestety obawiam sie,
ze spowiedz ta uznana bedzie za niewazna i rozgrzeszenia nie budiet,a natarczywe bicia sie
w cudze piersi okaza sie bezprzedmiotowe.Jeszcze niedawno komusze zastepy spiewaly
historie o korku ,worku i rozporku w swoich pokutnych lamentacjach,a tu juz mamy
nastepcow,ktorym sie wydaja,ze sa orginalni,ale jak widac jest to tylko nieporadn proba
grania na starych marksistowskich plytach.Przy okazji mozna im zadac pytanie,co takiego,
strasznego uczynili w swoim zyciu,ze sumienie kaze im obarczac za to wina innych.


biały dym uniósł się nad MN ... mamy następce franciszka
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -15  
Odpowiedz   Cytuj
50 Postów
Aga Cz.
(Aga1974)
Nowicjusz
Byłam na święceniu o godz. 12.00. Wypowiedź księdza conajmniej żenująca dla mnie, specjalnie zerknęłam na zegarek, dokładnie 22 min. zajęło mu opieprzanie wiernych, bo innego słowa nie mogę użyć, a następnie aż 2 minuty poświęcił na wyjaśnienie tradycji, czyli co i po co wkładamy do koszyczka. Dzieci płakały, ogólnie zrobił się hałas, który księdzu nie dał do zrozumienia, że może czas skończyć te "fizjologiczne" objaśnienia miejsca przebywania Boga. Jedno jest pewne - zupełnie mnie zniechęcił mnie do chodzenia do kościoła.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 15  
Odpowiedz   Cytuj
604 Posty
Nicole po ojcu
(oppland)
Wyjadacz
Ciemnogrodzie proponuję w nie długim czasie oddac zwroty podatków Polskiemu Kosciołowi w Norwegii,aby w tym roku ksieza mogli miec lepsze wakacje niz zeszłym...a no i Papiezowi Franusiowi zafundujcie i jego słuzacym dorodnych młodzieńców do towarzystwa na upalne wakacyjne noce w największej kolebce burdeli w miescie Watykan...
Czy do Was nie dociera wciąz,ze chodząc do Koscioła popieracie to zło,które jest od tysięcy lat? co dobrego dla Was zrobił Polski Kosciół tutaj?w czym pomógł?może pomóc tylko w ojebaniu was z ostatniej korony,a na dodatek moze nie jeden się slini na któreś z Waszych dzieci...bo to mendy nie obliczalne do których np ja nie mam zaufania zadnego...nigdy pod opiekę nie zostawiłabym swojego dziecka,któremus z Nich ani nie przechowałabym korony u Nich...z Nich to dopiero dewianci wyrastaja po takim katolickim praniu mózgu...osobiscie dla mnie to dopiero diabły w ludzkiej skórze....piekła nie trza szukac,piekło jest tam gdzie ksieza swoje przytułki zwane Kosciołem majaczęsto i gesto,gdzie dziecko tam wchodzi to dla nich uzdrowiona dusza ich jest...tfu,tfu
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
Jabin z Hazo napisał:
Czwarte przykazanie koscielne:

Przynajmniej raz w roku spowiadać się i w czasie wielkanocnym Komunię św. przyjmować.


a Boże przykazania znasz jebinie
znaczy się te co w Biblii są po dwakroć spisane, a nie te co kościół ciemnemu ludowi objawia
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -10  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok