Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

3
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
Damian Macioch (3156 niezalogowanych)
50 Postów
Janusz Ziolkowski
(janekziolko)
Nowicjusz
monika77 napisał:
Witam
Ciekawa jestem jak odebraliscie przywitanie ksiedza przed swieceniem w Wielka Sobote.Rozmawialam z kilkoma osobami i sa oburzeni.Niektorzy nawet chcieli by napisac na niego skarge.Ciekawa jestem waszych wrazen.Pozdrawiam i Wesolych Swiat


Nie było mnie tam, więc nie powinienem się odzywać, ale skoro macie coś do księdza to nie piszcie na niego skargi, bo tak robili wasi ojcowie pod czerwonym sztandarem, tylko porozmawiajcie z zainteresowanym. Kościół to wspólnota, więc wygląda tak jak jego członkowie...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
monika77 napisał:
Jesli pisze w forum Bergen to chyba logiczne ze chodzi mi o Bergen.Jesli chodzi o to co ksiadz powiedzial to w skrocie pojechal po wszystkich ktorzy przyszli.Dal nam do zrozumienia ze naszym Bogiem jest nasz zoladek.No i zebysmy sie nie udlawili swieconka jutro.
Widocznie ma uzasadniony ŻAL i pretensje , że jedynie zgodnie i tak licznie , Wasza Bergenska Społeczność , przychodzi na Święcenie Pokarmów .
Natomiast na zwykle Msze Rożnie ... kwadratowo i podłużnie ...
---
A może nawiązywał do Zerowego Udziału , tej samej Społeczności w Odprawianej Drodze Krzyżowej ? .
---
Ciekawe Ilu z tych samych co Święcili Pokarmy , będzie na dzisiejszej Mszy Po Polsku .
---
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
5815 Postów
pati muzia
(patim)
Maniak
Widocznie ma uzasadniony ŻAL i pretensje , że jedynie zgodnie i tak licznie , Wasza Bergenska Społeczność , przychodzi na Święcenie Pokarmów .
Natomiast na zwykle Msze Rożnie ... kwadratowo i podłużnie ...

dakladnie ,pewnie sie wkurzyl ze tu tak jak w Polsce zbiera na tace po 1000zl

Ciekawe Ilu z tych samych co Święcili Pokarmy , będzie na dzisiejszej Mszy Po Polsku
ciekawe czy rzuca na tace w/g stawek norweskich ,czy polskich
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
186 Postów
darek krajewski
(dario123448)
Stały Bywalec
taa i najlepiej niech owijają w papierki za dużo monety hałasują
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
483 Posty
Vivid :)
(Vivid)
Wyjadacz
dario123448 napisał:
taa i najlepiej niech owijają w papierki za dużo monety hałasują

ta....jeszcze tylko na polskich mszach utrzyymany jest kult zebractwa...malo im podatku to jeszcze z tacami smigaja

Co do tego duszpasterza ...no coz...pewnie zawital tu z jakiejs zabitej wiochy gdzie byl traktowany jak guru i wydaje mu sie ze moze dalej kontynuowac swoja misje Mialem z nim kontakt...raz jedyny i ostatni....no coz..mam nadzieje ze ewolucja polskiego chrzescijanizmu przyspieszy dzieki tej osobie a co za tym idzie ludzie zaczna wierzyc w Boga a nie ksiedza i wzorem bardziej rozwinietych krajow na msze przychodzic bedzie po 30-40 osob.....amen

ps. kto wierzy w celibat ksiezy lapka w gore???
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
Vivid napisał:
mam nadzieje ze ewolucja polskiego chrzescijanizmu przyspieszy
to stoi w miejscu
jak i twoja ewolucja z Polacka na obywatela świata
Abp Głódź zwrócił także uwagę na potrzebę wsparcia modlitewnego dla księży ze strony wiernych. - Módlcie się za kapłanów, którzy przychodzą z polskich rodzin, czasem ze środowisk, które nie sprzyjają duchowości, religijności. A przecież usłyszeli głos Chrystusa "Pójdź za mną". Potrzebują waszej modlitwy, akceptacji, waszego wspomożenia - podkreślił.

Czytaj więcej na fakty.interia.pl/polska/news-abp-glodz-n...;utm_campaign=chrome
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
5815 Postów
pati muzia
(patim)
Maniak
praca.wp.pl/title,Generalska-emerytura-a...c.html?ticaid=11053b
Jako były biskup polowy – w stopniu generała – dostaje co miesiąc aż 10 tys. zł emerytury. W dodatku, gdy dziewięć lat temu odchodził z wojska, dostał jednorazowo aż ćwierć miliona złotych!

Jako arcybiskup pobiera kościelną pensję w wysokości ok. 4,5 tys zł miesięcznie. Do tego pobiera aż 10 tys zł miesięcznie tzw. mundurowej emerytury
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
483 Posty
Vivid :)
(Vivid)
Wyjadacz
jasta102 napisał:
Vivid napisał:
mam nadzieje ze ewolucja polskiego chrzescijanizmu przyspieszy
to stoi w miejscu
jak i twoja ewolucja z Polacka na obywatela świata
Abp Głódź zwrócił także uwagę na potrzebę wsparcia modlitewnego dla księży ze strony wiernych. - Módlcie się za kapłanów, którzy przychodzą z polskich rodzin, czasem ze środowisk, które nie sprzyjają duchowości, religijności. A przecież usłyszeli głos Chrystusa "Pójdź za mną". Potrzebują waszej modlitwy, akceptacji, waszego wspomożenia - podkreślił.

Czytaj więcej na fakty.interia.pl/polska/news-abp-glodz-n...;utm_campaign=chrome


no i co z tego dla ciebie wynika??...Wiesz gdzie mam to co mowi klecha??...kurwa jacy oni biedni sa... chyba odmowiie za nich i za ciebie jakies zdrowas jasto
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
4104 Posty
Yatsek :)
(Yatsek)
Maniak
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
17 Postów

(mika11)
Wiking
Ale burzawki dobrze powiedział żebyście suchym jajkiem się nie zaksztusili , przestań Monika77 , poprostu popij to ciepłą wódeczką jak ci radził Yatsek
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok