Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Czytali temat:
ARKADIUSZ ROZANSKI arkadiusz rozanski Kamila Sygutowska grazyna h H Krzyszt Kris LukaszC Ce pmvppl Asia Nowakowska Lukasz Chrupek Joanna Gonka ...aurus Colins (5781 niezalogowanych)
810 Postów
Maniak
Doma123 napisał:
...chętnie chciała bym mieć takiego bobaska ...
No "cus" trza robic, aby "siem" nie "za-tarlo"!!!
.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
Wiking
Hej
ja takze mieszkam na landas,bardzo chetnie umowie sie na spacer z naszymi brzdacami
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
Joanna Gutowska
(aska199)
Wiking
Hej Mam na imie Asia i mam 8 miesiecznego synka. Bardzo chetnie poznam mamy chętne na spacer z maluchami albo kawe. Bogunia i justysz - ja mieszkam niedaleko Laguny, ale chyba nie mam do Was aż tak daleko, poza tym mogę wsiasc w autobus albo w samochod
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
158 Postów
Genowefa Pigwa
(GenowefaPi)
Stały Bywalec
Aska, a gdzei dokladnie mieszkasz? bo ja do Laguny mam autobusem ok pol godzinki..mieszkam na Drange
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
107 Postów
Bogusia K........
(Bogunia)
Początkujący
A ja często bywam na lagunie na zakupach Aska to sie umòwimy na spacer albo kawkeDobrze,żeby nasze dzieci miały kontakt z innymi dziećmi Anna90 Drange to chyba jak się jedzie z Os chyba Indre Arne?Ale zawsze można się spotkać nieważne gdzie się mieszka wkońcu ma się samochòd albo pozostaje komunikacja miejska
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
107 Postów
Bogusia K........
(Bogunia)
Początkujący
Im więcej mam i maluchòw tym lepiejAnna90 mòj syn urodził się 11 sierpniaTwòj jest o miesiąc starszy
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
Joanna Gutowska
(aska199)
Wiking
Anna90 ja mieszkam dosłownie 3 minuty od Laguny , za livingiem kawałeczek ale dla mnie bez problemu mozemy sie spotkac gdzieś, żebys miała bliżej, albo jeśli chcesz to ja zapraszam do mnie. Bogunia no to super. Jeśli nie macie nic przeciwko to mozemy sie spotkac w trojke oczywiscie z naszymi maluchami ja zapraszam do mnie na kawe i pogaduchy
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
107 Postów
Bogusia K........
(Bogunia)
Początkujący
Ja nie mam nic przeciw Podajcie termin a spróbuje się dostosować
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
158 Postów
Genowefa Pigwa
(GenowefaPi)
Stały Bywalec
Drane to jak się jedzie z Os, ale to jest kolo Lysekloster
Ja rowniez moge sie dostosowac.
Jak cos czekam na priv
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
123 Posty

(jakobi)
Stały Bywalec
Hej
W ramach spotkań mogę polecić w niedziele hale sportowe, które są otwarte dla dzieci. www.minnorge.com/uncategorized/hale-spor...a-dzieci-jesien-2012
To fajne miejsca do zabawy, a dla dzieci jest sporo sprzętów i przestrzenii do zabawy.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok