Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

6
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
Karolina . (25982 niezalogowanych)
159 Postów

(pluto20)
Stały Bywalec
Bla bla bla , nawet mi szkoda rak na historie o swoich synkach itp. Zobaczymy jak dlugo bedzie sie zadawac z norwegami.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
264 Posty
Magg G
(magg)
Stały Bywalec
on nie bedzie sie zadawac z norwegami smarku, on juz jest norwegiem, i czy to dobrze czy zle nie tobie ani mi oceniac, jego zycie, on sie zasymilowal, on tu mieszka i jest soba, czego tobie tez zycze, znajdz swoje miejsce na ziemi, pogodz sie sam ze soba, a jezeli tak bardzo ci tu zle i norwegowie to frajerzy to spierdalaj na odkurzaczu do kraju swoich marzen
powodzenia
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj
159 Postów

(pluto20)
Stały Bywalec
gdzie pisalem ze mi jest zle tutaj? Cos strasznie nerwowy jestes Poprostu nie zadaje sie z norwegami to by bylo na tyle bo mi sa do szczescia nie potrzebni poprostu.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
1209 Postów
Makaryna kowalska
(Makaryna)
Maniak
Na jesienno/zimowa depresje najlepszy jest.... tran
I to nie sa zarty.... po prostu brak witaminy D prowadzi do depresji
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
264 Posty
Magg G
(magg)
Stały Bywalec
zaczynam sie gubic, jest mi dobrze w norwegii, ale nie lubie norwegow... i tym tokiem idac..norwegii tez nie lubie..ale jest mi tu dobrze

nie zadaje sie z norwegami, ale mam przyjaciol, ale nie norweskich..

nauka jezyka zajela mi sto lat, ale bylo warto bo dalej nie wiem o co im chodzi i moge mowic z cala odpowiedzialnoscia, ze Norge suger??

albo albo......
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
219 Postów

(lena1)
Stały Bywalec
Piję tran, łykam witaminki , chodzę na spacerki, czytam pożyczone od koleżanki trillery, spotykam się z przyjaciólmi i cieszę się okresem przedświątecznym. Czego i Wam życzę!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
1209 Postów
Makaryna kowalska
(Makaryna)
Maniak
czesio.:* napisał:
magg napisał:
zaczynam sie gubic, jest mi dobrze w norwegii, ale nie lubie norwegow... i tym tokiem idac..norwegii tez nie lubie..ale jest mi tu dobrze

nie zadaje sie z norwegami, ale mam przyjaciol, ale nie norweskich..

nauka jezyka zajela mi sto lat, ale bylo warto bo dalej nie wiem o co im chodzi i moge mowic z cala odpowiedzialnoscia, ze Norge suger??

albo albo......


ty sie zaczynasz ...on sie dawno pogubił
ale jak wcześniej pisałaś to typowy trollek..nawet mniej niż "typowy"...przeciętniaczek z bujną wyobraźnią,przypomina pewnego Otimusa który tu kiedys na forum brylował jako byznesmen który co tydzień latał w te i z powrotem do polski doglądając swoich biznesów...ale o dziwo miał od huja czasu na klepanie cienkich pościków na tym forum...a może Pluto ti Optimusowa reinkarnacja???

ale może tylko wystarczy mocno tupnąć nogą i psiak skuli ogonek i czmychnie pod stół...


Eeee tam, Optimus napewno nie. On byl bardziej elokwentny niz Pluto
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj
264 Posty
Magg G
(magg)
Stały Bywalec
czesio.:* napisał:
magg napisał:
zaczynam sie gubic, jest mi dobrze w norwegii, ale nie lubie norwegow... i tym tokiem idac..norwegii tez nie lubie..ale jest mi tu dobrze

nie zadaje sie z norwegami, ale mam przyjaciol, ale nie norweskich..

nauka jezyka zajela mi sto lat, ale bylo warto bo dalej nie wiem o co im chodzi i moge mowic z cala odpowiedzialnoscia, ze Norge suger??

albo albo......


ty sie zaczynasz ...on sie dawno pogubił
ale jak wcześniej pisałaś to typowy trollek..nawet mniej niż "typowy"...przeciętniaczek z bujną wyobraźnią,przypomina pewnego Otimusa który tu kiedys na forum brylował jako byznesmen który co tydzień latał w te i z powrotem do polski doglądając swoich biznesów...ale o dziwo miał od huja czasu na klepanie cienkich pościków na tym forum...a może Pluto ti Optimusowa reinkarnacja???

ale może tylko wystarczy mocno tupnąć nogą i psiak skuli ogonek i czmychnie pod stół...


nie znam optimusa, nie wnikam w klepanie cienkich "postow" (to sprawa ich wlascicieli), denerwuje mnie trollowanie, jezeli tu mieszkasz, zyjesz i dajesz sobie rade, dlaczego zaczynasz bajke jakie to norskie sa zle... ja tylko mowie, nie podoba cie sie co masz to spierdalaj tam, gdzie bedzie pieknie... nie narzekaj, nie wymyslaj..kazdy z nas (dorosly i swiadomy, w miare kumaty) wie co robi...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
264 Posty
Magg G
(magg)
Stały Bywalec
czesio.:* napisał:
magg napisał:
czesio.:* napisał:
magg napisał:
zaczynam sie gubic, jest mi dobrze w norwegii, ale nie lubie norwegow... i tym tokiem idac..norwegii tez nie lubie..ale jest mi tu dobrze

nie zadaje sie z norwegami, ale mam przyjaciol, ale nie norweskich..

nauka jezyka zajela mi sto lat, ale bylo warto bo dalej nie wiem o co im chodzi i moge mowic z cala odpowiedzialnoscia, ze Norge suger??

albo albo......


ty sie zaczynasz ...on sie dawno pogubił
ale jak wcześniej pisałaś to typowy trollek..nawet mniej niż "typowy"...przeciętniaczek z bujną wyobraźnią,przypomina pewnego Otimusa który tu kiedys na forum brylował jako byznesmen który co tydzień latał w te i z powrotem do polski doglądając swoich biznesów...ale o dziwo miał od huja czasu na klepanie cienkich pościków na tym forum...a może Pluto ti Optimusowa reinkarnacja???

ale może tylko wystarczy mocno tupnąć nogą i psiak skuli ogonek i czmychnie pod stół...


nie znam optimusa, nie wnikam w klepanie cienkich "postow" (to sprawa ich wlascicieli), denerwuje mnie trollowanie, jezeli tu mieszkasz, zyjesz i dajesz sobie rade, dlaczego zaczynasz bajke jakie to norskie sa zle... ja tylko mowie, nie podoba cie sie co masz to spierdalaj tam, gdzie bedzie pieknie... nie narzekaj, nie wymyslaj..kazdy z nas (dorosly i swiadomy, w miare kumaty) wie co robi...


spierdalaj...spierdalaj...a kto go będzie gonił???



zly norek.... :C
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok