Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

86 Postów

(desperatka)
Początkujący
wiesz, jakas straszna to to nie jest, zwykla depresja, nerwica i stres, ale dokuczliwe jakby nie bylo. no i wlasnie nie wiem jak to z tymi lekarzami jest. tajemnica tajemnica...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
skąd lekarz ma wiedzieć o twojej sytuacji rodzinnej
po prostu powiedz, że się już leczyłaś w Polsce, przerwałaś, znasz ten lek i chcesz receptę
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 7  
Odpowiedz   Cytuj
86 Postów

(desperatka)
Początkujący
dzieki wielkie za rzeczowe podejscie do sprawy. jeszcze sie troche obawiam, ale wlasciwie to masz racje. dzieki.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 6  
Odpowiedz   Cytuj
29 Postów
Tomek Agile
(agiletom)
Wiking
jasta102 napisał:
skąd lekarz ma wiedzieć o twojej sytuacji rodzinnej
po prostu powiedz, że się już leczyłaś w Polsce, przerwałaś, znasz ten lek i chcesz receptę


Chlopie pierwszy raz widze ze oiszesz powaznie i komus pomagasz,ps nie jestes tak strasznie glupi jak sie mi wydawalo
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
429 Postów
Monika Engan
(mepsycholog)
Wyjadacz
Chodzenie na terapie do psychologa to zwykle leczenie. Psycholog moze poinformowac barnevern ale pod warunkiem, ze dzieciom dzieje sie krzywda lub rodzic nie wypelnia swoich obowiazkow.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -8  
Odpowiedz   Cytuj
145 Postów
Angelika Mojak
(Angela22)
Stały Bywalec
W Norwegii niestety nikogo nie znam, ale w Warszawie jest taki dobry psycholog pan Wiesław Nowak. On przyjmuje przy ulicy Gocławskiej 5, poradnia nazywa się Pracownia Psychorozwoju Izabeli Kielczyk. Bardzo pomógł mojej siostrze, gdy miała problemy z pracą i nie mogła sama sobie poradzić. Zdiagnozował u niej syndrom wypalenia zawodowego i pomógł jej na nowo rozbudzić zainteresowanie. Nie musiała zmieniać pracy, co w jej sytuacji byłoby dość ciężkie, wystarczyła zmiana sposobu motywacji i znalezienie też innych zajęć. Jak będziesz w kraju, to polecam.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -6  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok