Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

4
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

dylemat - Norwegia

Czytali temat:
Ania Najewska (5563 niezalogowanych)
1 Post
agata rosek
(roska)
Wiking
Kolega mojego chlopaka targnal sie na wlasne zycie. Zostawil czworke malych dzieci i zone.Moj chlopak byl bliskim przyjacielem rodziny. Teraz jest strasznie i zona zmarlego chce zeby moj chlopak byl w poblizu.Powtarza, ze to dobrze, ze on jest z dziecmi. Ja jestem w szoku po tym co sie stalo ale zaczynam juz miec tego dosyc. Ta kobieta wydzwania do mojego chlopaka , cieszy sie , ze on moze zajac sie dziecmi.
Ja powoli zaczynam tracic cierpliwosc, ile to bedzie trwalo?Ja rozumiem wparcie przyjacielskie ale trzeba sobie tez zdac sprawe z tego, ze inni maja swoje obowiazki.
Ja czuje wyrzuty sumienia, bo zloszcze sie na te kobiete za to ,ze chce miec oparcie w przyjacielu a ona przeciez zostala z polsierotami ale z drugiej strony chce zeby moj wlasny chlopak mial czas dla mnie a on po prostu nie umie odmawiac.
Zycze tej kobiecie jak najlepiej i wydaje mi sie, ze najwazniejsze w takich sytuacjach jest wsparcie rodziny,najblizszych.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
1319 Postów
zdzicho dobry
(powiatowy myśliciel)
Maniak
polecam zapisac sie do programu ,,dlaczego ja?,,
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
84 Posty
pol pot
(polpot)
Początkujący
Polecam zmienic chlopaka,ewentualnie utopic polsieroty !
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
polecam zgromadzić z 5 psów i ze 3 koty
i powierzyć je opiece chłopaka
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
140 Postów
Renata nata
(renat35)
Stały Bywalec
Bardzo trudna sytuacja, wymaga czasu i cierpliwości, proponuję porozmawiać zarówno z chłopakiem jak i z tą dziewczyną , może pomagajcie wspólnie, w obliczu takiej tragedii trudno mówić o najlepszym rozwiązaniu.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
4104 Posty
Yatsek :)
(Yatsek)
Maniak
okrutne ale prawdziwe, moze tamta lepiej sie trzyma po ciazy?????
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok