Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

2
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
Mariusz Kucharski killer1 igi78 Marian Daria W. (45149 niezalogowanych)
771 Postów
Iza _
(yzia)
Wyjadacz
ale z tymi koszulkami to przegieli. przeciez wiedzieli ile osób biegnie.nie mogli przygotować tyle co trzeba?? dziady za 3,5 stówy mogli sie wysilić
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
232 Posty
ayot adot
(123456a)
Stały Bywalec
potwierdzam Bagno bylo po poachy! a mi siegnelo po szyje jak sie w nim wykrochmalilam Koszulki niedostalam bo ostatniemu nic sie nienalerzy ale za to na filmie jestem dwiesekundy!!! i ty Yzia tez tam jestes , tylko Gabryjela niema. A bloto musi byc takie swiezo rozmarzane i naczej to nieatrakcja
teraz to juz nam zostanie tylko Oslomaraton....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
771 Postów
Iza _
(yzia)
Wyjadacz
ooo musze objerzec jeszcze raz dokladniej. mi sie udalo nie zapasc, bo staralam sie patrzec gdzie zapadaja sie ci co biegna przede mna hehe. ale byly takie fajne uskoki w glebinie, jeden krok i blotko po pas. ale kamienie byly mniej fajne, bo mam jeszcze po nich pamiatki.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
771 Postów
Iza _
(yzia)
Wyjadacz
ansz75 napisał:
Koszulki niedostalam bo ostatniemu nic sie nienalerzy ale za to na filmie jestem dwiesekundy!!! i ty Yzia tez tam jestes , tylko Gabryjela niema.

mowisz o samym poczatku filmu?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
232 Posty
ayot adot
(123456a)
Stały Bywalec
tak potem zabardzo sie trzesie. Mi kolano sie jeszcze niezroslo
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
771 Postów
Iza _
(yzia)
Wyjadacz
jej. a widzialaś będzie wystawa. idziemy?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
232 Posty
ayot adot
(123456a)
Stały Bywalec
jeszcze niezakodowalam daty. Ale pewnie ze ide
A to tylko te 6 zdjec bedzie wystawione?
Moje sie niezalapalo. A propo to wydaje mi sie ze wspolnie mielismy je wybrac.... no ale moze cos zle zrozumialam.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
232 Posty
ayot adot
(123456a)
Stały Bywalec
bo mowisz o wystawie z polski? wernisaz jest w poniedzialek o 18.00 .
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
232 Posty
ayot adot
(123456a)
Stały Bywalec
ansz75 napisał:
bo mowisz o wystawie z polski? i chyba bylo cos mowione ze wspolnie je bedziemy obrabiac, i ze trza ludzi do uczestnictwa w organizacji.... niebardzo lubie robic za bezimienny tlum .... ale wernisaz jest w poniedzialek o 18.00 .
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
771 Postów
Iza _
(yzia)
Wyjadacz
no wlasnie o tej mowie. niby mieli(śmy?) glosowac na forum ale jakos nie moge sie polapac gdzie co jest i nie widzialam zadnego glosowania. moje tez sie nie zalapaly,ale wyslalam je tylko bo mówili że mają mało. przeszłabym się zobaczyć, niekoniecznie w poniedziałek
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok