Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Czytali temat:
Mariusz Kucharski killer1 igi78 Marian Daria W. (44717 niezalogowanych)
2539 Postów
brzy dal
(brzydal)
Maniak
...to

bierz siatki

w reke i chodu...

p/s:
trenowac 14lat siatkowke,to jakas perwersja!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
232 Posty
ayot adot
(123456a)
Stały Bywalec
a gdzie mieszkasz , bo akurat siatkowke to w okolicy Oslo prowadza w kilku klubach
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
134 Posty

(zmiterka)
Stały Bywalec
Tutaj e Ekelansosen nie ma dzieci zeby tak trenowac;/ same grube dzieci co tylko chipsy wcinaja ..a aj kolego piwa nie pije a sama jak wiecie w siatkowke nie pogram.....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 7  
Odpowiedz   Cytuj
232 Posty
ayot adot
(123456a)
Stały Bywalec
to trzeba koniecznie jakis polski zespol siatkarski zorganizowac , i urzadzac treningi - komuna kase da na wynajecie sali dla miejszosci narodowej. Tylko treningi musza miec czesc oficjalna - trening fizyczny , a nieoficjalna to juz tam sami sobie zorganizujecie...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 6  
Odpowiedz   Cytuj
134 Posty

(zmiterka)
Stały Bywalec
To jest bardzo dobry pomysl Dziekuje bardzo
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 9  
Odpowiedz   Cytuj
21 Postów
Maciej Sz
(xhernx)
Wiking
Witam.
Odnośnie wypowiedzi Ansz75:
Ja również myślałem o zorganizowaniu takiego zespołu w Oslo.
Istnieje męska drużyna Polonii Oslo grająca w lidze(której zresztą jestem od tego roku członkiem) lecz zastanawiałem się również nad szkoleniem polskiej młodzieży. Jestem trenerem w Oslo Volley, lecz nie mówię po norwesku, więc treningi po angielsku prowadzę. Pomimo dobrej zabawy na treningach, dla mnie i dzieciaków,z angielskim czuję, że nie jestem w stanie przekazać swojej całej wiedzy. Oczywiście, ze stworzeniem takiego klubu i opłaceniem hali wiążą się nie małe pieniądze.
Niestety nie znam tematu dofinansowań przez komuny więc jeśli ktoś ma ochotę porozmawiać na ten temat proszę o wiadomość.

Pozdrawiam
Maciek
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
232 Posty
ayot adot
(123456a)
Stały Bywalec
jesli zarejestrujesz grupe jako stowarzyszenie miejszosci etnicznej to nalerzy ci sie dofinansowanie od komuny. w børum jest to komuna pokrywa w calosci wynajecie lokalu i dofinansowanie do lekcji jezyka dla zwiazku kobiet somalijskich. Obiecalam dowiedziec sie o taka mozliwosc dla Kulbu Zdobywcow, jak juz bede miala informacje to podziele sie z toba
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
21 Postów
Maciej Sz
(xhernx)
Wiking
Dziękuję i pozdrawiam
Maciek
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 9  
Odpowiedz   Cytuj
134 Posty

(zmiterka)
Stały Bywalec
Moglam sie spodziewac ,ze bedzie brak chetnych...
tutaj ludzie sa zbyt leniwi//...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
232 Posty
ayot adot
(123456a)
Stały Bywalec
oni popoludniami trenuja inne sporty
Ja wole plywac i biegac ,jezdzic na rowerze niz grac w pilke bo zarar mam pelno sincow.
Ale moze sie znajda jeszcze ochotnicy
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok