Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

2
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

reklama | kup tutaj »
Czytali temat:
Marzena D........a (1750 niezalogowanych)
25 Postów
kasia m
(lkasiaM)
Wiking
oczywiście ze niemożna popadac w paranoje ale bedąc matka dorastającej mlodej i niedoświadczonej kobietki nie zaryzykowalabym nawet w 1 % pisząc takie zaproszenie na forum ogolnym gdzie wchodzi kazdy kto chce iczyta a taki np.zboczeniec uzna to za jawne zaproszenie ale masz racje zawsze mozesz trafic na uczciwego i pożadnego czlowieka tylko szkoda by bylo nie ciebie a twojego dziecka gdyby popelnil blad akurat na twojej córeczce
ty na serio nie masz pojecia co teraz sie wyrabia na swiecie w interneci i w klubach jak mozesz pisac że czasem ktos popelnia blendy i prosisz wez moje dziecko
rany jestem poruszona jaki z ciebie ojciec jasne popelniajcie te swoje błendy a tu macie moja córke ma 17 lat a mnie calymi dniami nie ma w domu rany to sie w glowie nie miesci
w zyciu nie naraziłabym swojego dziecka tak
szukac kumpli w internecie dla dziecka to tak jakbys pisal....zreszta niewazne jestem zszokowana taka postawa powinienes pogadac ze zgwalconymi dziewczynami które poznały kumpli i kumpele na internecie moge dac ci namiary i dowiesz sie jak ta maszynka dziala ale owszem dajmy spokuj moze trafisz na tego dobrego przeciez to tylko corka na pewno trafisz na kolesi spoko .....oby mój drogi oby
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
365 Postów

(alma78)
Stały Bywalec
Zgadzam się z poprzedniczką . W życiu nie pozwoliła bym nastoletniej córce wyjść z całkiem obcymi ludźmi i do tego, w obcym dla niej kraju .
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Hilton)
Wiking
Widzisz fazi, co ci kobiety mówią i radzą? A po drugie, zastanów sie co by na twoj post powiedziala matka twojej córki... chyba by osiwiala. Słuchaj sie kobiet, czyli almy,asi, kasi i hiltona my dla twojej córki żle nie chcemy.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
25 Postów
kasia m
(lkasiaM)
Wiking
HILTON!!!!!!!
NIC DODAĆ NIC UJĄĆ!!!
mam tylko nadzieje że facet wezmie sobie to do serca i przemysli czasami wart kobiet posluchać
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(fazi)
Wiking
ok oczywiscie macie racje. ale jak zwykle jest ale! czy moja corka nie siedzi na kompie gdy jestem w pracy i nie szuka znajomosci ? to po 1. po drugie apel byl do forumowiczow czyli osob nie dokonca anonimowych,prawda? to po drugie po trzecie to ja wystawilem posta czyli wszystkie zaproszenia ewentualne najpierw przechodza moja weryfikacje,czyz nie? po czwarte znam zycie i naprawde wiem ze w duzym stopniu macie racje ale czy naprawde myslicie ze pozwolilbym umowic sie mojej corce z kims obcym gdzies na miescie bez uprzedniego poznania tego kogos??? post byl haslem tylko i szczerze przyznam ze nie mialem nadzieji na odzew jakikolwiek,tak jak to bylo w przypadku poprzednich postow dotyczacych jakichkolwiek spotkan.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(fazi)
Wiking
hilton tobie kiedys pisalem ze podchodze z rezerwa do ludzi ktorzy ukrywaja sie za nikami a profile wypelniaja bez podania danych osobowych czyli miasto -piekne imie-dupa itd. wiec chyba wiesz ze raczej w ciemno nie wyslal bym nigdzie corki.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(fazi)
Wiking
i jeszcze jedno- tak ufam ludziom bo uwazam ze na tym polega zycie. mam 40 lat i jasne ze nie raz sie sparzylem ale czy to znaczy ze mam wszystkich uwazac za moich wrogow,potencjalnych zboczencow,zlodzieji??? moze tak? nie wiem ale ja tak nie potrafie,ufam i tyle.
gdy prosze do tanca dziewczyne na baletach nie mysle ze moze mi oproznic kieszenie!!!hihihihiihihi az tez jest nieznajoma!!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Hilton)
Wiking
fazi napisał:
i jeszcze jedno- tak ufam ludziom bo uwazam ze na tym polega zycie. mam 40 lat i jasne ze nie raz sie sparzylem ale czy to znaczy ze mam wszystkich uwazac za moich wrogow,potencjalnych zboczencow,zlodzieji??? moze tak? nie wiem ale ja tak nie potrafie,ufam i tyle.
gdy prosze do tanca dziewczyne na baletach nie mysle ze moze mi oproznic kieszenie!!!hihihihiihihi az tez jest nieznajoma!!!!

bO OPRÓŻNI, ale w poźniejszym terminie Bedzie sie z tobą spotykala, mowila ze kocha bla bla bla i potem skonczysz z długami
Moze wyslij corke na basen ? Tam chłopaki zobacza jej figurę i od razu bedzxiesz mial zalotników oni jej pokary oslo jakiegio nie znasz.
Czytales kiedys o portretach psychologicznych morderców, gwalcicieli, złodziei? To sa czesto inteligentni, kulturalni i niewzbudzający podejrzen ludzie...lekarze, prawnicy, architekci, tacy wiesz..... z zawodami prestizowymi, oddani ojcowie i kochający meżowie
wow ale sie ta hilton uparła, a jaka marudna i na jedno kopyto.....
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(fazi)
Wiking
Hilton czyli ludzie tacy jak Ty-hihihihihii wszystko pasuje,inteligentna,nauczycielka itd!!! podobno czlowiek nie zna do konca pokladow ktore w nim drzemia-hihiihihi
co do laski ktora oprozni mi kieszenie to jezeli nie zrobi tego na pierwszej randce bez mojej wiedzy to cala reszta to norma,hihihihiihi. wracajac do tematu,milo mi dziewczyny ze tak troszczycie sie o kolege i jego corke z forum ale to juz mloda kobieta przeciez i tak ja traktuje. rozumie wasz instykt macierzynski,hihihihihi
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Hilton)
Wiking
fazi napisał:
Hilton czyli ludzie tacy jak Ty-hihihihihii wszystko pasuje,inteligentna,nauczycielka itd!!! podobno czlowiek nie zna do konca pokladow ktore w nim drzemia-hihiihihi
co do laski ktora oprozni mi kieszenie to jezeli nie zrobi tego na pierwszej randce bez mojej wiedzy to cala reszta to norma,hihihihiihi. wracajac do tematu,milo mi dziewczyny ze tak troszczycie sie o kolege i jego corke z forum ale to juz mloda kobieta przeciez i tak ja traktuje. rozumie wasz instykt macierzynski,hihihihihi

No to teraz albo z córką do sklepu po prezerwatywy, albo do lekarza po pigułki hihihi.
A teraz nie jestem nauczycielką juz, zajmuje sie czyms innym.
Szukaj lepiej kobiet niezaleznych finansowo, takiej łatwiej sie pozbyc hahahaha. Taka co nie ma wlasnych pieniedzy bedzie ci siedziala na karku do usranej smierci
A podajac wiek córki zareklamowales sie tym kobietom, ktore opróżniaja kieszenie, bo latwo obliczyc ze twoja corka za okolo 7 lat skonczy studia( bo pewnie na nie pojdzie) wiec na nią jeszcze tylko 7 lat placenia alimentow - reszta dla potencjalnej narzeczonej hahahahahahaha
Fazi, oglądaj sie za siebie i na boki
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok