Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

1
DZIEŃ

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
(1208 niezalogowanych)
1485 Postów
Darek ...
(ulv72)
Maniak
goshia napisał:
Ja tez sie wybieram na ten musical 12.09. Kupilam bilet przez internet

Swietnie ! Wiec jesli chcesz mozemy umowic sie wszyscy przed spektaklemi poznac sie przy okazji, bo zadne z naszej czworki juz w tej chwili jeszcze sie tak naprawde nie zna
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
90 Postów
Gosia Z
(goshia)
Początkujący
Ok. To sie jeszcze skontaktujemy przed 12-tym
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
180 Postów
ruda lisica
(wiewióra)
Stały Bywalec
witam was ferajna ,może i ja sie dołacze do was na Jesus Christ Superstar.ogladałam spektakl w chorzowie pare lat temu byl ok pózniej miał wystawiac mój gliwicki teatr ale zrezygnowali woleli operetke pokazac ,tak wiec będe miała porównanie.chociaż mój norweski jest kiepski mam nadzieje ze coś zrozumie fabułe znam a reszte sie postaram domyslec.tak więc na dzień dzisiejszy spotykamy sie pod teatrem ,jest jeszcze troche czasu wiec konkrety pózniej.pozdrawiam miłosników melpomeny
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1485 Postów
Darek ...
(ulv72)
Maniak
Tak wiec kilka osob juz jest full pewnych co niektorzy maja juz bilety, ja tez przed chwila kupilem
jak ktos jest jeszcze chetny to zapraszam, termin w ktorym idziemy to 12 wrzesien, sobota na godz. 18:00

w przyszlym tygodniu mozemy dograc szczegoly i spotkac sie przed teatrem, obojetnie o ktorej jak nam wszystkim najlepiej bedzie pasowac i poznac sie troszke, pogadac sobie a po spektaklu jesli tylko ochota nam dopisze, mozna odwiedzic jeszcze jakas knajpke

mamy jeszcze tydzien czasu - dawajcie propozycje o ktorej sie spotkac itd.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
180 Postów
ruda lisica
(wiewióra)
Stały Bywalec
ok ulv72szczególy w tygodniu narka
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(izar5)
Wiking
Mam nadzieje, ze wypali Wam to kulturalne spotkanie Zaluje, ze nie dolacze , ale licze ze ktos z Was podzieli sie wrazeniami zarowno ze spektaklu jak i planowanego przed nim spotkania Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1485 Postów
Darek ...
(ulv72)
Maniak
A jasne, ze wypali
jak na te chwile zgloszeni-potwierdzeni-z biletami sa fazi, hilton, kartabi, goshia i ja.
zastanawia sie jeszcze wiewiora i patriotka
jest fajnie a moze byc jeszcze fajniej wiec zglaszajcie sie
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
90 Postów
Gosia Z
(goshia)
Początkujący
No i jak, spotykamy sie przed musicalem? To moja pierwsza wycieczka do teatru, wiec zjawie sie troche wczesniej, tak okolo 17.15, a wy o ktorej?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1485 Postów
Darek ...
(ulv72)
Maniak
Hej, dogram wszystkich i najpozniej jutro dam znac, o ktorej sie spotkamy !
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1485 Postów
Darek ...
(ulv72)
Maniak
ulv72 napisał:
Rock opera stworzona przez Andrew Lloyd Webbera i Tima Rice'a.
Byla wystawiana m.in. w Polsce kiedys tam, niestety nie bylem
Z kolei ogladalem wielokrotnie film Normana Jewisona na podstawie tego musicalu, rewelacja !

W Oslo premiera 3 wrzesnia w Det Norske Teatret i wielokrotnie pozniej bedzie wystawiana, przez caly wrzesien.

Namawiam wszystkich do pojscia na to, mysle ze w wykonaniu Norwegow bedzie to rownie swietny musical



A wiec dla podsumowania
Spotkanie nieznanych sobie wczesniej osob z tego forum udalo sie
Bylo nas czworo, calkiem fajna liczba jak na poczatek
Mile spedzony wieczor, porozmawialismy sobie troche po spektaklu przy piwku,drinkach i kawie Ciesze sie, ze sie poznalismy

A co do musicalu to teraz juz po obejrzeniu, tym bardziej polecam wszystkim !!
Jeszcze jakis czas bedzie grany, idzcie bo naprawde warto !!
Ciekawa aranzacja, swietna muzyka, spiewac tez Norwedzy pokazali,ze umieja rewelacyjnie
A koncowka spektaklu wrecz wbija w stolki tak niesamowita
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok