Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Bokmål - praca - zakwaterowanie - Oslo - Norwegia

Czytali temat:
Joanna Kuchnicka mart enty N O OgSoVidere Norbert Plavcak (1111 niezalogowanych)
2 Posty
OgSoVidere
(OgSoVidere)
Wiking
Dzień dobry państwu ; poszukuję kogoś z kim się porozumiem ( dogadam ) w sprawie pracy w j.polskim według kryteriów : treść poniżej . Jak ktoś coś może pomóc lub kogoś polecić to proszę o info . Będę wdzięczny i odwdzięczę się w przyszłości ( ustalimy ) . Pozdrawiam serdecznie .
---------- ------- -------

Mam 48 lat . Pragnę żyć , mieszkać i pracować w stolicy Norwegii - Oslo .Poszukuję pewnej pracy wraz z zapewnionym zakwaterowaniem ( bo aktualnie mam mało pieniędzy ) w hotelu , motelu , pensjonacie . Moja oferta : nie mam udokumentowanego doświadczenia ale mogę , umiem i lubię wykonywać następujące lekkie i proste prace fizyczne takie jak : * zmywać naczynia ( zmywak ) * sprzątać , odkurzać , zmywać podłogi * pomagać w kuchni ( obieranie ziemniaków , krojenie warzyw , og så videre ) *inny rodzaj pracy jaki mógłbym wykonywać to : opiekun osoby starszej . Też nie mam udokumentowanego doświadczenia ale moja osobowość ( domator , egzystencjalista , troskliwość , odpowiedzialność ) moim zdaniem mnie do tego rodzaju pracy predysponuje . * jestem skłonny rozpatrzeć także inne propozycje (oferty ) Samodzielnie od kilkunastu tygodni uczę się języka norweskiego z internetu . Prawa jazdy nie posiadam . Znajomość języków : kiedyś uczyłem się angielskiego ( poziom A0 - AI ) i niemieckiego ( poziom A0 - AI ) ale trudno mi określić ile praktycznie pamiętam .Termin : jestem gotów do wyjazdu - najszybciej jak to możliwe . Jestem zmotywowany i zdeterminowany . Covid19 : jestem zaszczepiony bezterminowo . Mam certyfikaty . Deklaruję i obiecuję , że będę odpowiedzialnym , sumiennym i uczciwym pracownikiem . Dlatego , że jestem takim właśnie człowiekiem .
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -8  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
...gdzie pracujesz lub pracowales wczesniej ?...hmm..jezeli kiedykolwiek pracowales...
...pomysl co najbardziej chcialbys robic w zyciu....i zacznij to robic...
...Ps. tutaj bedziesz tylko latwym kaskiem dla wszelakich oszustow..
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
170 Postów
Stały Bywalec
zgadzam się z moim przedmówcą w 100%, weź się facet zastanów co Ty piszesz, jedyne na co możesz liczyć to wyzysk i na koniec ulica bez grosza. Mieszkasz w miarę normalnym kraju gdzie możesz pracować i normalnie żyć a gonisz za mrzonkami o bogatym kraju i socjalu o którym nie masz pojęcia. Nie znasz języka, nie znasz swoich praw, z nikim się nie dogadasz. Na co Ty liczysz?? Chcesz pracować za grosze ? dla oszustów wszelkiej maści? Masakra jakaś, w jaki sposób ludzie myślą. Kolejny klient "mojej" fundacji, którego będziemy albo wyciągać z ulicy albo z więzienia.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok