Witam wybieram się z mężem do Oslo
czy nie chciał by ktoś wynająć mieszkania 3 pokojowego.I ile trzeba liczyć na takie mieszkanie.
czy nie chciał by ktoś wynająć mieszkania 3 pokojowego.I ile trzeba liczyć na takie mieszkanie.
1 NOK
Poszukujemy pacowników ogólnobudowlanych, monterów gipsów i konstrukcji. Rozważymy także zatrudnienie pomocników z doświadczeniem. Szukamy pracowniów na stałe