Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
Katarzyna Zawadzka Patrycja R.... aga8763 J...R TOMASZ PANEK jolao1 Claudia_30 Grzegorz Olszewski kamilanor wrozkaagnieszka (4004 niezalogowanych)
92 Posty
Anastazja :)
(niezapominajka741)
Początkujący
Hilton napisał:
giovi2 napisał:
Hilton napisał:
daj jej zyletkę, jak sie ogoli, znaczy Ok, jak sie zatnie, znaczy problem... a ona z tym dalmatyńcem chce seksu tylko, to tak jak te Polki w białych kozakach z solarium... jak widzi hindu lub pakisza to mu na faje wskakuje bez pytania.

Hilton,moja Kikunia to porządna dziewczyna!Z dobrego domu!Mówię przecie,że to miłośc!Sex dopiero po ślubie!!!!

a skąd wiadomo, ze to miłosc jak seksu nie było ?? :D


Właśnie stąd bo nie było jeszcze seksu - jak kocha to poczeka upss poszczeka hehe nawet pies
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 9  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(bad harry)
Wiking
a czy niezapominajce wróżby się spełniają ? jestem ciekaw bo podobno zwalnia się miejsce prezdenta RP
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
90 Postów
Marcin :)
(Marcinlbn)
Początkujący
niezapominajka741 napisał:


Właśnie stąd bo nie było jeszcze seksu - jak kocha to poczeka upss poszczeka hehe nawet pies


Znajdzie nową miłość hehe tutaj przypomniał mi się śmieszny filmik... Little Horny Dog
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 6  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
edyta baczkowska
(katrina186)
Wiking
można prosić o jakię namiary?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok