Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

187 Postów

(cysiek4)
Stały Bywalec
HeartB napisał:
cysiek4 napisał:
Pierdu Pierdu. A cóż on innego potrafisz poza publicznym odgazowaniem swojego rectum??
--------
Cysiek33, czy ty jako to przyslowiowe gowno musisz sie przylepiac do kazdego flagowca. Nie mozesz pomasturbowac sie w tym czasie swoim substytutem dildo (patriotismus precox).


czyli ty tez uwazasz sie za flak owca?
ciagle piszesz o masturbacji pewnie zajmuje wiekszosc twojego czasu


a i wsteczniak czy optimus twoja sraczka oralna juz nie robi na mnie wrazenia ,mozesz sobie prubowac /nieudolnie zreszta /wobec nowych na forum
kawiarniany erudyta
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
124 Posty

(misiek86)
Stały Bywalec
Ja pierdolę. Czy Wy z każdego tematu musicie robić szambo? Załóżcie sobie jeden temat i tam się na wzajem obrzucajcie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
420 Postów

(optymysta)
Wyjadacz
cysiek4 napisał:
HeartB napisał:
cysiek4 napisał:
Pierdu Pierdu. A cóż on innego potrafisz poza publicznym odgazowaniem swojego rectum??
--------
Cysiek33, czy ty jako to przyslowiowe gowno musisz sie przylepiac do kazdego flagowca. Nie mozesz pomasturbowac sie w tym czasie swoim substytutem dildo (patriotismus precox).


czyli ty tez uwazasz sie za flak owca?
ciagle piszesz o masturbacji pewnie zajmuje wiekszosc twojego czasu


a i wsteczniak czy optimus twoja sraczka oralna juz nie robi na mnie wrazenia ,mozesz sobie prubowac /nieudolnie zreszta /wobec nowych na forum
kawiarniany erudyta


Przeceniasz moje zaangazowanie durniu, nie mam ambicji edukowac imbecyla o IQ ameby i megalomanii posla zwycieskiej partii.
Wole juz dyskurs z nowoymi, bo pojawia sie szansa ( choc niewielka) na wartosci poznawcze. Dialog z toba przypomina rozmowe z koniem ( choc nie wiem, czy to nie obraza dla konia)

Wyszlo smieciu co soba reprezentujesz, wiec jedyna metoda dla ciebie jest udawac, ze nic sie nie stalo.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
187 Postów

(cysiek4)
Stały Bywalec
widze ze twoja frustracja siegnela zenitu .gdzie sie podziala twoja ,,elokwencja,, .Obnazasz sie coraz bardziej ujawniajac chamstwo i drobnomieszczanstwo .Czyzbys siedzial na zasiku i i wasnie sie konczy?.Biedny zdolowany kark co nawet nie potrafi sam sobie poradzic w necie i musi szukac poplecznikow ,a wolaniem tej szmaty gabriela to juz przebiles poziom dna .
Mial racje jasta pisac o polaczkach ,jestes tego przykladem ,mieszkasz w czworakach ,bez zony ,rodziny ,przyjaciol ,cale dnie na forum.
A i masz racje jeden z nas stracil twarz i to dawno temu ,przypomnij sobie jak zawsze usuwales konta zaraz po tym jak udowodnilem twoja ingnorancje i dyletanctwo, zeby po profilu nie mozna bylo wyszukac twoich durnowatych wypowiedzi. No smialo zwolaj kumpli z blokowiska sebiksie .kolejny flakowiec
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
420 Postów

(optymysta)
Wyjadacz
cysiek4 napisał:
widze ze twoja frustracja siegnela zenitu .gdzie sie podziala twoja ,,elokwencja,, .Obnazasz sie coraz bardziej ujawniajac chamstwo i drobnomieszczanstwo .Czyzbys siedzial na zasiku i i wasnie sie konczy?.Biedny zdolowany kark co nawet nie potrafi sam sobie poradzic w necie i musi szukac poplecznikow ,a wolaniem tej szmaty gabriela to juz przebiles poziom dna .
Mial racje jasta pisac o polaczkach ,jestes tego przykladem ,mieszkasz w czworakach ,bez zony ,rodziny ,przyjaciol ,cale dnie na forum.
A i masz racje jeden z nas stracil twarz i to dawno temu ,przypomnij sobie jak zawsze usuwales konta zaraz po tym jak udowodnilem twoja ingnorancje i dyletanctwo, zeby po profilu nie mozna bylo wyszukac twoich durnowatych wypowiedzi. No smialo zwolaj kumpli z blokowiska sebiksie .kolejny flakowiec


Co ty robiles? udowadniales co? Ignorancja to masz w dowodzie na drugie. Jestes modelowym przykladem braku jakichkolwiek kompetencji i ego wraz z butą rozrosnietymi do granic absurdu.
Przypisywanie sobie zaslug w likwidacji konta przez inna osobe to szukanie na sile uzasadnienia dla swojej tu dzialalnosci.
Popytaj durniu tych co tu siedza dluzej, moze ci wytlumacza, ze co jakis czas po prostu mam dosc osobnikow tobie podobnych, co skutkuje likwidacja konta. Po oczyszczajacej przerwie nastepuje reaktywacja i proces sie powtarza. Cyklicznosc jest wzorowana na naturze..Kazdemu to polecam.

PS Jesli mozesz to chetnie sie zapoznam z postami, w ktorych brutalnie obnazasz moja "ignorancje" amebo.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
9 Postów
zbyszek cieślak
(sztama)
Wiking
Dobre mieszkanie na weekend
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
56 Postów
jolanta janik
(neli 38)
Nowicjusz
W jaki miescie szukasz
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów
madk
(madk)
Wiking
Dzieki. Juz mam.pzdr
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok