Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

weekend w Oslo - Norwegia

96 Postów
Założyciel MN
Hej co się dzieje Ciekawego w ten weekend w Oslo. jakie imprezy polecacie?

Zgłoś wpis
13 Posty
Tomek Aa
(rudik999)
Wiking
w ten weekend jest we love 90's
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
9 Postów
Adam Mechanik
(wojtekKoslo)
Wiking
zgadza sie choc pogoda do kitu bedzie nas tam sporo bo warto przypomniec sobie stare dobre czsy
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3272 Posty
Jon Doe
(Joseph)
Maniak
piekny napisał:
Hej co się dzieje Ciekawego w ten weekend w Oslo. jakie imprezy polecacie?



te laluś, weź może coś zrób z tym dziadostwem co mi się na profilu panoszy, bo tak szczerze to hoojj mnie obchodzą jakieś lafiryndy z wytynkowanym ryłem, czy wonsiasto-dresiaste cześki...
Zrozumiałbym pokazywanie tego co tam moi znajomi wyrabiają, ale całego tego chłamu, no proszę...

No i zamiast włóczyć się gdzieś po mieście, tracić kasę na spożycie, ryzykować załapanie syfilisu czy obicie michy przez rodaków coś pożytecznego zrobisz.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
763 Posty
Joanna C
(giovi2)
Wyjadacz
A przy tym wszystkim może zaczniesz poważnie traktować ludzi, na których zarabiasz kasę, a nie jak powietrze i tak od samego początku istnienia forum.
Myślisz że jak raz na jakiś czas objawiasz się swoim stałym bywalcom, rzucając jakieś głupkowate hasło dla podkręcenia interesu, pokazujesz nam swoje zainteresowanie?
Nikt normalny się na to nie nabierze.
Ja wiem, że jesteś zapracowanym człowiekiem, ale masz ludzi którzy mogą od czasu do czasu odpowiedzieć na nagminnie zadawane pytania.
Póki co to wygląda tak, wy se popiszcie, powku...ajcie się a ja i tak mam w was w dupie i zrobię co zechcę.
Bardzo profesjonalne podejście muszę przyznać...

Ps. Oczywiście nie to żebym liczyła na jakąś reakcję, co to to nie!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
604 Posty
Nicole po ojcu
(oppland)
Wyjadacz
Ktos napisał-stare dobre czasy...
Gdzie ta speluna jest i jak dlugo?tam po rosyjsku pisze dobrze widze?czy to nie tam gdzie sloma ludziom z butow wychodzi? Jak to jest ten burdelik co disco zpola graja po pplsku i rosyjsku no to ludzie wy chyba w lepszych knajpach nie bywaliscie...
Nie mam nic dp disco polo ale do tedo typu burdelikow
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
58 Postów

(Dader)
Nowicjusz
oppland napisał:
Ktos napisał-stare dobre czasy...
Gdzie ta speluna jest i jak dlugo?tam po rosyjsku pisze dobrze widze?czy to nie tam gdzie sloma ludziom z butow wychodzi? Jak to jest ten burdelik co disco zpola graja po pplsku i rosyjsku no to ludzie wy chyba w lepszych knajpach nie bywaliscie...
Nie mam nic dp disco polo ale do tedo typu burdelikow

To nie jest żadna speluna ani tancbuda , tylko pierwszy w Norwegi Mini browar otwarty w 1989 roku.
Cena za pokal 0,4 l przedniego piwa, zaczyna się tutaj od 100 nok wzwyż.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
3272 Posty
Jon Doe
(Joseph)
Maniak
jeszcze jedna sprawa, na początku nowej "lepszej" wersji MN można było pierwszą stronę komentarzy zobaczyć jedynie, teraz ostatni post przekierowuje do przedostatniej strony tylko po to żeby wejść na następną, czyli dwa odświeżenia zamiast jednego. fajne to, zajebiste i w ogóle, ale może popraw to albo zbanuj mnie.

Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok