Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

10
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
Margo Małgorzata (5213 niezalogowanych)
2929 Postów
markus d
(Andre ved mark)
Maniak
Gosia1973 napisał:
to w końcu jest szansa na pracę czy jendak nie ma? rzekomo norweg jak jest zadowolony z pracy to nie wywala ot tak - bo setki są na Twoje miejsce ( poniekąd tekst czysto rodem z Polski )....

przecież sama piszesz że pracodawca nie wymaga norweskiego . no to jaki norweg ???? oni nie znają polskiego to któryś z naszych rodaków dał ogłoszenie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
94 Posty
Małgorzata Zwska
(Gosia1973)
Początkujący
no ok - czyli pracując u Polaka to najgorsze co może być? głodowa stawka???
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Danuta Sobiepan
(onkagda)
Wiking
A jesli w Polsce nie ma pracy dla kobiet...ja nic tu nie zostawiam. Slyszalam, ze jest ciezko, ale lzej niz w PL

Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1165 Postów
Prz Jar
(PJo)
Maniak
No to ci napisałem 10 tys to nie jest głosową stawka?
I to pewnie przez pól na czarno to jaka to przyszłość ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
198 Postów
Skurczybyczek Skurczybyczek
(Skurczybyczek)
Stały Bywalec
Gosia1973 napisał:
to w końcu jest szansa na pracę czy jendak nie ma? rzekomo norweg jak jest zadowolony z pracy to nie wywala ot tak - bo setki są na Twoje miejsce ( poniekąd tekst czysto rodem z Polski )....

Pani Gosiu nic nie szkodzi na przeszkodzie spróbować DO odważnych świat należy jedynie co z pani strony to można sie narazić na zbędne koszta utrate pracy w polsce itp...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1209 Postów
Makaryna kowalska
(Makaryna)
Maniak
Gosia1973 napisał:
a poza tym... tu kawek etatu tu kawełaek.. chyba nie chceci mi powiedzieć, że wszystkie dziewczyny w Norwegii pracują na czarno

Jakies 90% dziewczyn pracuje na czarno, z tych oczywiscie, co pracuja. Wiekszosc nie pracuje, tylko wegetuje z dnia na dzien ....
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1165 Postów
Prz Jar
(PJo)
Maniak
onkagda napisał:
A jesli w Polsce nie ma pracy dla kobiet...ja nic tu nie zostawiam. Slyszalam, ze jest ciezko, ale lzej niz w PL



Jak moze byc lżej bez znajomosci języka?
To Ukraińce w Polsce rownież będzie lżej ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
94 Posty
Małgorzata Zwska
(Gosia1973)
Początkujący
oczywiście, że będzie i Ukraince lżej - z czystego prozaicznego powodu - będzie miała kase na poczatku chociażby na swoje utrzymanie - proste...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2929 Postów
markus d
(Andre ved mark)
Maniak
a prubójta kobiety trudno wam to wszystko wyjaśnić jeżeli się w norge nie było
rynek jest przesączony już sprzątaczkami i opiekunkami z podstawowego powodu . oprócz takich jak wy poszukiwaczek to przyjechało tu tysiące żon i dziewczyn facetów co znależli tu pracę . no i one są tu na miejscu a i tak trudno im się gdzieś wbić
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
94 Posty
Małgorzata Zwska
(Gosia1973)
Początkujący
nie chcę wegetować - chcę pracować.. na początek pół etatu.. później pewnie coś się znajdzie.... dziwi mnie zwykła nieuprzejmość niektórych.. Polak Polakowi nadal wilkiem? każdy z Was jakoś cienko, bo cienko - zaczynał.. czy ktoś z Was chce wracać do Polski?? nie sądzę - chyba lęk przed kolejnymi emigrantami, którzy nie daj Boże znajdą pracę - przykre przykre.. a w Polsce co się ma zostawić? pensje 3 tys zł i 19 lat doświadczenia... no i? no i nic.... bo emerytura z tego żadna
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok