Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

10
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

reklama | kup tutaj »
3 Posty
Witek Hetmański
(wietas)
Wiking
wstępnie też pasuje czerwone, pomarańczowe ... swoi zawsze się poznają ja proponuje cos co kazdy bedzie mial, gazete w reku
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
Wojtek łoo o nie
(Acredis)
Wiking
Też pasuje jednak...być może kiedyś będzie organizowane spotkanie dla obu płci to bym z chęcią wpadł [ ot takie najzwyklejsze jak to przy kawce etc ]. Chciałbym wpaść, nawet posłuchać lecz gdy są proszone pewne osoby to nie można ot tak się wpraszać Trzymajcie się cieplutko ;]
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
11 Postów
Anna MZ
(Ania MZ)
Wiking
Czy piatkowe spotkanie wypalilo?
Ja mieszkam poza oslo i pracuje do 16 wiec najwczesniej moge byc o 18. Moze nastepne bedzie kolo tej godziny?
Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
8 Postów

(a_neczka_k)
Wiking
wlasnie, ja tez bym chciala sie dowiedziec czy doszlo do spotkania...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(alarzepka)
Wiking
hej! Chetnie sie spotkam. moj numer gg:3829878
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
78 Postów
Sylwia Bochenska
(Fionnka)
Początkujący
do spotkania nie doszlo w sumie zalezy jak kto patrzy bo ja wystalam sie i wymarzlam i nie wiem dlaczego nikt nie przyszedl
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
Wojtek łoo o nie
(Acredis)
Wiking
A mnie a_neczka_k kolejnego dnia wyciagnela na kakao i tez bylo super
Fionnka ojj.. wspolczuje Ci ze tak sie stalo.. . Dziwne ze nie zgadałyście sie jakos bardziej, wymiana telefonow czy chociaz maili. Tak aby uniknac zminimalizowac tego typu sytuacje do minimum..
* przynosi gorącą czekolade i okrywa zielonym pledem *
Mam nadzieje ze sie nie zrazisz i w przyszlosci pojawisz sie przy nastepnym..


Wojtek
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
8 Postów

(a_neczka_k)
Wiking
teraz to wyciagnela, tak? a kto zaproponowal lyzwy??

tak czy inaczej kakao bylo smaczne

przykro mi fionnka...
ja tez mialam byc na spotkaniu ale z przyczyn niezaleznych ode mnie nie moglam sie pojawic...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
kinga ufnal
(Kingula)
Wiking
katie napisał:
Tak sie jakos sklada, ze mieszkam i pracuje w meskim towarzystwie (oj jak to brzmi... ) i brakuje mi plotek przy kawce z kolezankami. W tej calej bieganinie pt. szukanie pracy, praca, urzedy ciezko o przyjaznie i znajomosci, a lacznosc przez GG z Polska to troche za malo.
Moze jest jakas Polka w moim sasiedztwie (Haugenstua)? Albo gdziekolwiek, ktos kto ma wolna chwile i ma ochote skoczyc na miasto?
Sporo dziewczyn na pewno tak jak ja przyjechaly tu do swoich chlopakow/mezow i poza domem nie maja przyjaznej duszy.
A moze jakis maly zlot wOslo?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty

(Marcela)
Wiking
oj chyba troszke pozno sie tu zalogowalam i odpisuje ale jakby doszlodo jakiegos jeszcze spotkania to ez jestem jak najbardziej za mieszkam w miejscu gdzie sa sami faceci wiec fajnie byloby miec jakas odmiane pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok