Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

1
DZIEŃ

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
Janusz Str (1436 niezalogowanych)
1 Post

(giovi2)
Wiking
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(retier1)
Wiking
Zawsze mnie drażniło to młodzieżowe słownictwo,gdyż jest puste jak i Ci którzy je używają,dlatego zostanę przy swoim konserwatyźmie.Ciekawe,kto pierwszy się obrószy
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(retier1)
Wiking
Wyobraź sobie truskawkowa że akurat mam podlotka pod swoim dachem i co nieco orientuje się w tym temacie Co do botoksu,to był tylko sarkazm z mojej strony i nic więcej U mnie się mówilo :drobnym sikiem przez drobne sitko giovi2
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(giovi2)
Wiking
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
701 Postów
Ada xxx
(zzzzzzzzzzzzzzzzzzzz)
Wyjadacz
ja tez znam z cieplym moczem

ale wez pod uwage,ze konserwatywne zachowanie tez moze byc dla niektorych drazniace i przede wszystkim nudne
okragle slowka,piekne zdania,nic tylko siasc i czekac na smierc z nudow

na forum nie ma wieku ani urody,tu sa same nicki,profile i zdjecia niekoniecznie prawdziwe,nie mowi sie tu do nikogo pan,pani,babciu,czy jakkolwiek inaczej niz na "ty"
o wlasnie, czy Twoj konserwatyzm pozwala na to,zeby mowic do Ciebie na "ty"?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
701 Postów
Ada xxx
(zzzzzzzzzzzzzzzzzzzz)
Wyjadacz
giovi2 napisał:

Nie wiem jakie Ty masz wyobrazenie o sobie ,gdy bedziesz mial tyle lat co ja,natomiast jesli chodzi o moja skromna osobe,to nie zamierzam chowac sie w kat tylko dlatego ze mam 3-ke z przodu.
Jesli mam byc szczera to wlasnie teraz zycie nabiera smaku
ekhm giovi,retier juz nie bedzie w Twoim wieku heh
tutaj mamy sytuacje odwrotna niz u B.K.
to jest moze jakis tam sydrom karcenia corkii czy cos takiego heh
ja znam starszych od retiera co po dyskotekach szaleja i naprawde dla mnie pojecie konserwatyzm to jakas abstrakcja w XXI wieku jest....
trzeba sie bawic zyciem i brac z niego co najlepsze do poznych lat,bo zostaje sie potem tylko zgorzknialym,utyskajacym na wszystko,nudnym nie do zniesienia czlowiekiem
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(giovi2)
Wiking
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(giovi2)
Wiking
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(retier1)
Wiking
No dooooobra giovi2,poczekam jeszcze trochę na twoje LATA i zobaczę czy coś mnie oświeci A na dobranoc życzę wam dziewczęta smacznego w tym kosztowaniu tych przyjemności życia,tylko uważajcie żeby się nie zachłystnąć bo to bywa czasami bolesne
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(retier1)
Wiking
Chyba jednak jesteś tą złośnicąąą PA.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok