Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

1
DZIEŃ

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
Janusz Str (1435 niezalogowanych)
1485 Postów
Darek ...
(ulv72)
Maniak
giovi2 napisał:

No niestety,tak przy poniedzialku,goscie niespodziewani z tytulu minionych,spoznionych urodzin
Co robic,trza se radzic i nie wymiekac



A to fakt, twardym trza byc nie mientkim

I zyczenia sle na te minione,spoznione urodzinki - abys zdrowa byla, kazdy dzien radosny miala i usmiech zawsze wesoly na twarzy
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(giovi2)
Wiking
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(retier1)
Wiking
HA,HA czyżby już był botoks na szare komórki giovi2 .Coś ostatnio bardzo próbujesz na młodzieżową nutkę .
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(giovi2)
Wiking
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(retier1)
Wiking
Masz świetą racje ,od podszewki CIĘ nie znam a tam ponoć najciekawiej . Z tego co już zdążylem zauważyć to na tym forum WSZYSCY WYPOWIADAJĄ SIĘ O WSZYSTKICH.I jak narazie z mojej strony nie było w stosunku do Ciebie żadnych negatywnych opini,czyż nie ,no więc skąd taka złość .Nie wyglądasz mi na złośnicę
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(giovi2)
Wiking
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
854 Posty
BEATA K
(B.K.)
Maniak
witaj w klubie giovi ja mam ten sam dylemat...jak tylko komus nie przypasuje to co napisze albo najzwyczajniej w swiecie nie ma argumentow do odparcia to zaczynaja sie komentarze o moim wieku...ze taka stateczna a zachowuje sie jak podlotek itp...a oni wszyscy tacy młodzi,piekni i cudowni...tylko dlaczego brak zdjęć i jakiejkolwiek informacji o wieku....
dla mnie to jest zenujące bo uwazam,ze jestem w cudownym wieku i do statecznosci mi daleko i mam to gdzieś co sobie wypisują,jak chcą statecznosci to do mamusi
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(retier1)
Wiking
Widzę że was trochę zjeżyłe,co Teraz TY B.K. zarzucasz mi coś czego nie zrobiłem .Może i robię się zbyt konserwatywny w poglądach z wiekiem,ale to jest normalne u większosci populacji ludzkiej .Spytajcie madpsycholog .Wieżcie mi na słowo,ale czasami slownictwo mlodzieżowe w ustach doroslych brzmi bardzo śmiesznie,powiedziałbym nawet że te osoby robią z siebie błazna Tylko o to mi chodzi,bez wytykania palcem.A co do ukrywania swojej facjaty,może i nie jestem piękny jak to co niektóży myślą o sobie ale i nie taki paskudny jak by się wydawało Jak to mówią: każda stwora znajdzie swego amatora A jeśli umiesz liczyć to będziesz wiedzieć ile mam latek B.K.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
854 Posty
BEATA K
(B.K.)
Maniak
akurat ty reitier1 z moim postem nie miałes nic wspolnego a i nie uwazam aby moje słownictwo była na poziomie podlotka.......mało tego rozmawiając z kims przyjmuje załozenie,ze jest to dorosła osoba (przeciez nie ukrywam wieku)a okazuje sie ,ze nie dość jakiś zadufany w sobie panicz to jeszcze debilowaty gość ktory nawet nie skonczył trzydziestki i w głowie pstro...a madrzy sie za dziesięciu...i teraz biore przymiarki bo nie mam ochoty wdawac sie w jakieś przepychanki z gowniarzami..
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
701 Postów
Ada xxx
(zzzzzzzzzzzzzzzzzzzz)
Wyjadacz
retier1 napisał:
.Może i robię się zbyt konserwatywny w poglądach z wiekiemaz spojzalam z ciekawosci w profi l,czego nigdy nie robie,zeby sprawdzac wiek,bo i po co
no wiec chyba jestes zbyt konserwatywny,jeszcze troche mozesz mowic "spoko"i "nara"
dziewczyny maja duza radosc zycia,w zadnym wypadku nie przypominaja w zachowaniu podlotkow(chyba,ze dawno nie miales do czynienia z podlotkami),a takie okreslenia jak botoks szarych komorek sa naprawde obrazliwe
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok