Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

pamiec historyczna - Norwegia

Czytali temat:
ewatuiteraz ewatuiteraz Piotr Welke (22496 niezalogowanych)
4104 Posty
Yatsek :)
(Yatsek)
Maniak
wszyscy ostatnimi czasy tak bardzo krzycza ze sa bardziej polscy od innych polakow... wrzeszcza i tupia ze emigracja zaciera w nas polskosc.... a prosze was..... My, polonorki jak to alieny nas nazywaja zapewne nigdy wczesniej bedac w ojczyznie nie wywieszalo nawet PL flagi 3maja czy 11 listopada.... hmmmm ja wywieszam!!!! nie wstydze sie tego....
ale teraz sprawdzmy wiedze alienow:

kto bedzie taki madry i zgdanie bez zadnej podpowiedzi co przedstawia ten obraz????
nie kazdy musi interesowac sie malarstwem wiec niebawe bedzie kolejna podpowiedz ktora usadzi przedstawione zdarzenie w czasie...



no... cwaniaczki.....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 16  
Odpowiedz   Cytuj
3026 Postów
Eliza K
(Elise)
Maniak
"Carowie Szujscy na Sejmie Warszawskim" obraz Matejki, czyli hołd Szujskich.
No ale ja tz. polonorek
Sorry Yatsek jezeli ci zepsulam zabawe, ale nie moglam sie powstrzymac.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
163 Posty

(Avanti)
Stały Bywalec
Yatsek napisał:
wszyscy ostatnimi czasy tak bardzo krzycza ze sa bardziej polscy od innych polakow... wrzeszcza i tupia ze emigracja zaciera w nas polskosc.... a prosze was..... My, polonorki jak to alieny nas nazywaja zapewne nigdy wczesniej bedac w ojczyznie nie wywieszalo nawet PL flagi 3maja czy 11 listopada.... hmmmm ja wywieszam!!!! nie wstydze sie tego....
ale teraz sprawdzmy wiedze alienow:

kto bedzie taki madry i zgdanie bez zadnej podpowiedzi co przedstawia ten obraz????
nie kazdy musi interesowac sie malarstwem wiec niebawe bedzie kolejna podpowiedz ktora usadzi przedstawione zdarzenie w czasie...



no... cwaniaczki.....



Carowie Szujscy na sejmie warszawskim Jan Matejko
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -11  
Odpowiedz   Cytuj
163 Posty

(Avanti)
Stały Bywalec
Elise napisał:
"Carowie Szujscy na Sejmie Warszawskim" obraz Matejki, czyli hołd Szujskich.
No ale ja tz. polonorek
Sorry Yatsek jezeli ci zepsulam zabawe, ale nie moglam sie powstrzymac.


Ja również hehe Elise normalnie gdyby był to pojedynek to o 1s bym zginęła.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj
4104 Posty
Yatsek :)
(Yatsek)
Maniak
no dobra.... udalo wam sie.... to moze podniesiemy poprzeczke???? gdzie lezy ten obrazek????
hmmmmm
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
163 Posty

(Avanti)
Stały Bywalec
Yatsek napisał:
no dobra.... udalo wam sie.... to moze podniesiemy poprzeczke???? gdzie lezy ten obrazek????
hmmmmm


a nie wisi
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
163 Posty

(Avanti)
Stały Bywalec
Yatsek napisał:
no dobra.... udalo wam sie.... to moze podniesiemy poprzeczke???? gdzie lezy ten obrazek????
hmmmmm


w Stanach Zjednoczonych prawo wygasło 100 lat po śmierci Matejki
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
4104 Posty
Yatsek :)
(Yatsek)
Maniak
Avanti napisał:
Yatsek napisał:
no dobra.... udalo wam sie.... to moze podniesiemy poprzeczke???? gdzie lezy ten obrazek????
hmmmmm


w Stanach Zjednoczonych prawo wygasło 100 lat po śmierci Matejki

pudlo....

avanti odpada....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
812 Posty

(optimus reaktywacja)
Maniak
Yatsek napisał:
no dobra.... udalo wam sie.... to moze podniesiemy poprzeczke???? gdzie lezy ten obrazek????
hmmmmm


Jacus, po co sie meczysz, przeciez kazdy moze to wrzucic w google i ma odp. Teraz historycy sztuki chodza z mopami Jezeli chcesz zadac sensowne pytanie,( choc nie wiem w jaki sposob znajomosc obrazu ma sie do patriotyzmu) to poszperaj troche glebiej.
powodzenia.

Edit: pod fotka jest adnotacja - Muzeum Narodowe w Krakowie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
4104 Posty
Yatsek :)
(Yatsek)
Maniak
optimus reaktywacja napisał:
Yatsek napisał:
no dobra.... udalo wam sie.... to moze podniesiemy poprzeczke???? gdzie lezy ten obrazek????
hmmmmm


Jacus, po co sie meczysz, przeciez kazdy moze to wrzucic w google i ma odp. Teraz historycy sztuki chodza z mopami Jezeli chcesz zadac sensowne pytanie,( choc nie wiem w jaki sposob znajomosc obrazu ma sie do patriotyzmu) to poszperaj troche glebiej.
powodzenia.

Edit: pod fotka jest adnotacja - Muzeum Narodowe w Krakowie

dokladnie to Dom Jana Matejki - Ekspozycja - Sala Malarstwa - część węższa - sala 302

i nie koneicznie znajomosc obrazu ale pewnych faktow historycznych.... dla nowoprzybylych niemyslacych baranow patriotyzmem jest pomaganie innym polakom oraz otaczanie sie innymi polakami... a dla innego pamiec o holdzie RUSKIM czy wywieszenie flagi narodowej w swieto narodowe jest wazniejsze od bandy tepych idiotow...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 17  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok