Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Czytali temat:
ewatuiteraz ewatuiteraz Piotr Welke (22652 niezalogowanych)
163 Posty

(Avanti)
Stały Bywalec
optimus reaktywacja napisał:
Yatsek napisał:
no dobra.... udalo wam sie.... to moze podniesiemy poprzeczke???? gdzie lezy ten obrazek????
hmmmmm


Jacus, po co sie meczysz, przeciez kazdy moze to wrzucic w google i ma odp. Teraz historycy sztuki chodza z mopami Jezeli chcesz zadac sensowne pytanie,( choc nie wiem w jaki sposob znajomosc obrazu ma sie do patriotyzmu) to poszperaj troche glebiej.
powodzenia.

Edit: pod fotka jest adnotacja - Muzeum Narodowe w Krakowie


Nie denerwuj się tak stary bo kopniesz w kalendarz i psy będą lać na twój grób.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -8  
Odpowiedz   Cytuj
812 Posty

(optimus reaktywacja)
Maniak
Yatsek napisał:
optimus reaktywacja napisał:
Yatsek napisał:
no dobra.... udalo wam sie.... to moze podniesiemy poprzeczke???? gdzie lezy ten obrazek????
hmmmmm


Jacus, po co sie meczysz, przeciez kazdy moze to wrzucic w google i ma odp. Teraz historycy sztuki chodza z mopami Jezeli chcesz zadac sensowne pytanie,( choc nie wiem w jaki sposob znajomosc obrazu ma sie do patriotyzmu) to poszperaj troche glebiej.
powodzenia.

Edit: pod fotka jest adnotacja - Muzeum Narodowe w Krakowie

dokladnie to Dom Jana Matejki - Ekspozycja - Sala Malarstwa - część węższa - sala 302

i nie koneicznie znajomosc obrazu ale pewnych faktow historycznych.... dla nowoprzybylych niemyslacych baranow patriotyzmem jest pomaganie innym polakom oraz otaczanie sie innymi polakami... a dla innego pamiec o holdzie RUSKIM czy wywieszenie flagi narodowej w swieto narodowe jest wazniejsze od bandy tepych idiotow...


Kiedys Jasta celnie cytowal o "rzucaniu perel przed wieprze" Pilsudski „Naród wspaniały, tylko ludzie kurwy"
Jest tego wiecej, tylko zycia szkoda na motloch
Tluszcza byla, jest i bedzie. Juz Blumer swietnie to usystematyzowal. Dzis beda klaskac, a jutro spala biblioteke, lub wytra tluste lapska w bialego kruka( bedzie brazowy )

To co robia dzis kolorowi z ambasadami potrafia tez swietnie biali gdy brak kary i hamulców vide: Nowy Orlean po huraganie.

Ludzie to swolocz ktora znalazla sie na ziemi przypadkowo a uzurpuje sobie prawo do poczucia sensu i celu swojej egzystencji.
Na szczescie ten gatunek rowniez zakonczy swoja egzystencje. Czy to w wyniku uderzenia asteroidy: (Mam nadz ze 10000m srednicy)
www.wykop.pl/ramka/300761/ciekawy-wykres...ze-zniszczyc-ziemie/

Badz wybuchu superwulkanu pod Yellowstone: www.wykop.pl/link/603405/budzi-sie-super...parkiem-yellowstone/

Tak czy siak wirus ludzkosci odejdzie w niebyt
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
812 Posty

(optimus reaktywacja)
Maniak
Avanti napisał:
[quote]optimus reaktywacja napisał:
[quote]Yatsek napisał:
no dobra.... udalo wam sie.... to moze podniesiemy poprzeczke???? gdzie lezy ten obrazek????
hmmmmm


Nie denerwuj się tak stary bo kopniesz w kalendarz i psy będą lać na twój grób.


i myslisz( sorry zagalopowalem sie) ze to najgorsze co moze czlowieka spotkac? Jestes tak slaba jak twoje teksty. Calkowity brak informacji w twoim przekazie. Pisalem juz o uposledzeniu i nonsensie.Coz moge jeszcze dodac do tej twojej defekacji? Sama srasz sobie na czaszke, bo glowy ci brak.
Popisalas sie przy obrazie Matejki w US, Wystarczy.

Czytajac ciebie wiem, ze eugenika to przyszlosc.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 10  
Odpowiedz   Cytuj
13 Posty
pawel wojtowicz
(pikasiak)
Wiking
optimus ty jesteś tak posrany jak te jaja które ci wystają na twoim zdjęciu. naprawdę nie czułeś tego jak ci robiono tą fote??? ty jesteś naprawdę pedałem!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
optimus reaktywacja napisał:

Kiedys Jasta celnie cytowal o "rzucaniu perel przed wieprze" Pilsudski „Naród wspaniały, tylko ludzie kurwy"

uważam dalej, że rzucanie pereł przed te polskie kurwy ma sens
chociażby na przestrzeni ostatnich 6 lat podróżowania do Norge
przecież jak sobie przypomnę jak to sześć lat temu to polskie bydło wyglądało na promach, czy w samolocie
o matko
te mundurki dżinsowe i bluzy dżinsowe obowiązkowo
ten smród przefermentowanym alkoholem i stukot słoików z ogórkami i kapustą w kufrach
teraz
dalej poznasz z daleka, ale to już jednak lepiej się prezentuje
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 9  
Odpowiedz   Cytuj
812 Posty

(optimus reaktywacja)
Maniak
pikasiak napisał:
optimus ty jesteś tak posrany jak te jaja które ci wystają na twoim zdjęciu. naprawdę nie czułeś tego jak ci robiono tą fote??? ty jesteś naprawdę pedałem!

Ehhh... Znow to samo... Dobrze, przejrzales mnie... jestem pedalem a za cel egzystencji na tym portalu mam wylachowanie pewnego sznaucera, przez pomylke jedynie mylonego z czlowiekiem.
Jestes nim ty. Zalatwie jednoczesnie pozadanie jak i atawizmy ktore we mnie tkwia.( zawsze chcialem wyruchac cos kudlatego) Wiec nie wachaj sie ani chwili i przybywaj z nazelowna dupa cwelu.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
812 Posty

(optimus reaktywacja)
Maniak
jasta102 napisał:
optimus reaktywacja napisał:

Kiedys Jasta celnie cytowal o "rzucaniu perel przed wieprze" Pilsudski „Naród wspaniały, tylko ludzie kurwy"

uważam dalej, że rzucanie pereł przed te polskie kurwy ma sens
chociażby na przestrzeni ostatnich 6 lat podróżowania do Norge
przecież jak sobie przypomnę jak to sześć lat temu to polskie bydło wyglądało na promach, czy w samolocie
o matko
te mundurki dżinsowe i bluzy dżinsowe obowiązkowo
ten smród przefermentowanym alkoholem i stukot słoików z ogórkami i kapustą w kufrach
teraz
dalej poznasz z daleka, ale to już jednak lepiej się prezentuje


To ciekawe obserwacje "sosjologiczne" jak to ktos dzis ujął. Mysle jednak, ze przeceniasz gawiedz. To nie dzieki wiedzy i kulturze wygladaja dzis inaczej, a poprzez obserwacje, zazdrosc i pozerstwo. Kazdy chcby najbardziej nedzny burak chce dominowac nad innymi w swoim srodowisku. Z uwagi na brak platformy na ktorej mozna sie zmierzyc, za cel obrali sobie jedyny sposob na odroznienie sie od kompanow - sa to szaty. Nie od dzis wiadomo, ze im bardziej posledni umysl tym szaty musza byc okazalsze. Dzieki temu wspolzawodnictwu, wymiar estetyczny z pewnoscia zyskal, ale nie wolno zapominac, ze to wciaz te same swinie.

Ps Po zebach ich poznamy, chocby w zlocie sie plawili.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
54 Posty
Przemek Drozd
(tonnny)
Nowicjusz
optimus reaktywacja napisał:
jasta102 napisał:
optimus reaktywacja napisał:

Kiedys Jasta celnie cytowal o "rzucaniu perel przed wieprze" Pilsudski „Naród wspaniały, tylko ludzie kurwy"

uważam dalej, że rzucanie pereł przed te polskie kurwy ma sens
chociażby na przestrzeni ostatnich 6 lat podróżowania do Norge
przecież jak sobie przypomnę jak to sześć lat temu to polskie bydło wyglądało na promach, czy w samolocie
o matko
te mundurki dżinsowe i bluzy dżinsowe obowiązkowo
ten smród przefermentowanym alkoholem i stukot słoików z ogórkami i kapustą w kufrach
teraz
dalej poznasz z daleka, ale to już jednak lepiej się prezentuje


To ciekawe obserwacje "sosjologiczne" jak to ktos dzis ujął. Mysle jednak, ze przeceniasz gawiedz. To nie dzieki wiedzy i kulturze wygladaja dzis inaczej, a poprzez obserwacje, zazdrosc i pozerstwo. Kazdy chcby najbardziej nedzny burak chce dominowac nad innymi w swoim srodowisku. Z uwagi na brak platformy na ktorej mozna sie zmierzyc, za cel obrali sobie jedyny sposob na odroznienie sie od kompanow - sa to szaty. Nie od dzis wiadomo, ze im bardziej posledni umysl tym szaty musza byc okazalsze. Dzieki temu wspolzawodnictwu, wymiar estetyczny z pewnoscia zyskal, ale nie wolno zapominac, ze to wciaz te same swinie.

Ps Po zebach ich poznamy, chocby w zlocie sie plawili.


Brawo Optimusie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
54 Posty
Przemek Drozd
(tonnny)
Nowicjusz
Nie sadziłem ,jak można siebie samego tak pięknie opisać .
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
812 Posty

(optimus reaktywacja)
Maniak
tonnny Nie sadziłem ,jak można siebie samego tak pięknie opisać .

A ty antycypujesz, czy moze jestes w posiadaniu informacji ktore uwiarygodnia twoje cienkie zalozenie?
Podziel sie na forum, jednego co tu jest nadmiarze to ilosc idiotow. Zyskasz aplauz i szacunek tlumu a moze nawet forumowy prestz( choc to oksymoron)

A wiec do dziela! Poblikuj! Po tym infantylnym komencie moze byc tylko lepiej.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 14  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok