Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

olewanie polakow w Vikarach - Norwegia

13 Posty

(malarzmalarz)
Wiking
SZanowne panie pijace KAWE na litry dziennie czy to adecco --no -jak to mowia od adecca uciekaj z daleka -od jobbzonne w druga strone ,back you up -fuck you up?
no panowie i panie czy to prawda, bo tez spodkalem sie z dziwnym podejsciem ,jak to chodzimy po tych przodujacych agencjach pracy z Polska obsluga ?
Hej -prosimy o dobre przodujace podejscie do pracy.Czy to na Oslo czy to na Norlandzie -szanowne panie troche wiecej podejscia do ludzi ,respektu i szacunku--ok
Zapraszam do rozmowy -zaraz sprostuje troche olewaczy-czekam!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
70 Postów

(Krowa)
Początkujący
Zgadzam sie z Toba ! A teraz mnie sprostuj
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 9  
Odpowiedz   Cytuj
362 Posty

(Chuck Norris)
Stały Bywalec
malarzmalarz napisał:
SZanowne panie pijace KAWE na litry dziennie czy to adecco --no -jak to mowia od adecca uciekaj z daleka -od jobbzonne w druga strone ,back you up -fuck you up?
no panowie i panie czy to prawda, bo tez spodkalem sie z dziwnym podejsciem ,jak to chodzimy po tych przodujacych agencjach pracy z Polska obsluga ?
Hej -prosimy o dobre przodujace podejscie do pracy.Czy to na Oslo czy to na Norlandzie -szanowne panie troche wiecej podejscia do ludzi ,respektu i szacunku--ok
Zapraszam do rozmowy -zaraz sprostuje troche olewaczy-czekam!


Dziękuję za zaproszenie
Ja w temacie do powiedzenia mam nie wiele.
O co właściwie Ci chodzi?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 7  
Odpowiedz   Cytuj
13 Posty

(malarzmalarz)
Wiking
wyprostuj sie ¨bacznosc ! rodaku
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 14  
Odpowiedz   Cytuj
43 Posty
Marek Marko
(MAREKeneeco)
Nowicjusz
JA w 2015 roku od Jobzonne w Tromsø mialem duze obietnice , pracowalem i marnie na tym wyszedem.
Do dzis i w papierach i w zaplacie jest tragedia.
Nie polecam na pewn otej agencji.
Wiecej na pryw.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok