Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

10
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
Michu xxx Marek Troc Pawel Stateczny A A doReMi defenderr (26608 niezalogowanych)
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
RosaTi napisał:

Skomentuję to tak: wstyd... wstyd i smutek ....

znam to uczucie
też kiedyś sobie beztrosko zostawiłem samochód na parkingu shopping mall pod Nowym Jorkiem
później biegałem jak żyd po pustym sklepie ze 3 godziny bo nie mogłem znaleźć
od tej pory zawsze staram się zapamiętać sektor i inne detale parkingu, aby potem nie wariować, że samochodu nie ma
no cóż początki za granicą zawsze są trudne
i taki skok cywilizacyjny większość źle znosi
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
12 Posty
Rosario Tijeras
(RosaTi)
Wiking
Elise napisał:
RosaTi napisał:
fullcasco napisał:
pewnie norki ukradlu zeby nie placic za autobus



To jest właśnie polska społeczność ;(Jednemu sie przydarza coś przykrego. Reszta ma ubaw. Na szczęście tylko Ci, którzy oprócz picia w weekend i głupich komentarzy nie mają innych zainteresowań.

Zegnam obu "panów" z ironią


Niestety, ale podejrzewam, ze fullcasco ma racje. Samochody stare, ktore latwo zapalic, sa kradzione glownie w celach komunikacyjnych przez roznych pijaczkow, narkomanow, mlodziez po ubawie lub podobny element. Moze komus nie chcialo sie czekac na autobus lub placic za taksowke. Pewnie teraz gdzies stoi w lesie lub w polu, ewentualnie w morzu lub jeziorze.

Ale sprawdzaj na wszelki wypadek przejazdy przez bramki. Mozliwe, ze otrzymasz tez jakis mandat lub dwa, lub kilka za zle parkowanie lub przekroczenie szybkosci.



Niestety najprawdopodobniej masz rację Za bramki już nas skasowało, mandaty pewnie pojawią się niebawem
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
883 Posty
full casco
(fullcasco)
Maniak
no to macie zdjecie kierowcy
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
205 Postów
Rafal A
(Dyzio)
Stały Bywalec
Drogi Jasta !
Czemu w Tobie tyle nienawiści do Polaków? Osobiście znam RosaTi i są to spoko na poziomie, wykształceni ludzie.
Dlaczego nie napiszesz po prostu ze w sobotę weźmiesz auto i pojedziesz sie przejechać i moze pomożesz rodakowi. Po co te bezsensowne przepychanki słowne ?? Ktoś potrzebuje pomocy to jeżeli umiem pomoc to pomagam jeżeli nie umiem to czytam inny temat na forum.
Przypuszczam ze nie masz za duzo kolegów to jeżeli chcesz to pójdę z Tobą na pivko ( ja stawiam ) i pogadamy normalnie ale proszę Cie pokaz trochę szacunku do drugiej osoby.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
widzę, że jesteś obojnak
to na co mam się nastawić po piwie?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
205 Postów
Rafal A
(Dyzio)
Stały Bywalec
Na nic
Iść z kimś na pivo tzn pogadać i tak ogólnie.
Nie obrażaj mnie i nie nazywaj obojniakiem bo ja Cie szanuje i tego samego oczekuje.
Ps. Pamiętaj ze Sandnes jest małe )
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -9  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
taaa
Jan Maria Rokita też mówił, że jest dobry, fajny i mądry
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
506 Postów
xxxxxxx. xxxxxxx.
(gagatek)
Wyjadacz
jasta102 napisał:
taaa
Jan Maria Rokita też mówił, że jest dobry, fajny i mądry

Nie "łapię" wcale twoich prowokacji.

Widać iż czujesz się bardzo pewny tego iż nie zostaniesz zidentyfikowany przez "rządnych twojej krwi".
Może wcale nie mieszkasz już tam, gdzie piszesz ?.

Jednak uwierz mi iż nieraz przy kawie lub piwie, wielu "rosłych młodych karków" w spokojnej tonacji, mówiło iż po spotkaniu z tobą, miałbyś wolny czas od klawiatury, ponieważ palce twoich rąk, były by przez długie miesiące w gipsie.

Mnie to wisi co się z tobą niebawem stanie, niemniej żal było by .................................... .

Ech.

Zmywam się ze stacji i idę w niewygodzie wypocząć, jutro druga dniówka przy zbrojeniu.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 13  
Odpowiedz   Cytuj
1660 Postów
kryss d
(kryss)
Maniak
Dyzio napisał:
Na nic
Iść z kimś na pivo tzn pogadać i tak ogólnie.
Nie obrażaj mnie i nie nazywaj obojniakiem bo ja Cie szanuje i tego samego oczekuje.
Ps. Pamiętaj ze Sandnes jest małe )


stasiek wszystkich poucza ale szacunek to poziom nie osiagalny dla niego,
on woli byc krolem szamba tak jak czytamy,tam czuje sie najlepiej
za kolegow szczory,no i z gownem zawsze cos przyplynie,
niedopita whisky,czasem jakas guma ....... nie jasiu te gumy nie sa do zucia.....
no ale jak lubisz to sobie zuj,i dalej tym gownem pluj
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
12 Posty
Rosario Tijeras
(RosaTi)
Wiking
Panowie Janek najwyraźniej nie jest Stary a po prostu głupi. Czas aby zmienił swój NIK
Trzeba go ignorować tak jak zboka w parku, który trzepie w krzakach.
Pewnie pisząc te bzdety wali gruchę, niezdrowo podniecony własną głupotą i totalnym brakiem wiedzy. Jedyny seks na jaki może liczyć- własna ręka przed kompem.
To mały zakompleksiony dupek, który nie rozumie słowa pisanego. Po co wiec do niego pisać? Żeby podniecał się niezdrowo?
Nie ruszajmy gówna, bo śmierdzi.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 13  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok