Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Czytali temat:
Michu xxx Marek Troc Pawel Stateczny A A doReMi defenderr (26316 niezalogowanych)
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
gagatek napisał:
jasta102 napisał:
taaa
Jan Maria Rokita też mówił, że jest dobry, fajny i mądry

Nie "łapię" wcale twoich prowokacji.

no cóż
trzeba było czytać gazety kiedy piłeś alkohol, a nie wpatrywać w lumpów te kilka lat temu
to teraz potrafiłbyś odpowiedzieć, która odpowiedź jest prawdziwa
Maria Rokita to....
a - dama z Polski co próbowała pobić seksualny rekord świata w ilości stosunków odbytych w 24h
b - bardzo poważny kandydat, który o mało co nie został premierem Polski
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -5  
Odpowiedz   Cytuj
3656 Postów
Anna Bak
(Lindemans)
Maniak
RosaTi napisał:
Panowie Janek najwyraźniej nie jest Stary a po prostu głupi. Czas aby zmienił swój NIK
Trzeba go ignorować tak jak zboka w parku, który trzepie w krzakach.
Pewnie pisząc te bzdety wali gruchę, niezdrowo podniecony własną głupotą i totalnym brakiem wiedzy. Jedyny seks na jaki może liczyć- własna ręka przed kompem.
To mały zakompleksiony dupek, który nie rozumie słowa pisanego. Po co wiec do niego pisać? Żeby podniecał się niezdrowo?
Nie ruszajmy gówna, bo śmierdzi.


To ciekawe, bo wiekszosc uzytkownikow forum MN zajmuje sie glownie jasta102. Niektorzy, taki np. gargamel(czy jak mu tam) nie napisal nigdy o niczym/nikim innym. On zajmuje sie wylacznie jasta102
A jasta ma niezly ubaw z tych prowokacji
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1660 Postów
kryss d
(kryss)
Maniak
Lindemans napisał:
RosaTi napisał:
Panowie Janek najwyraźniej nie jest Stary a po prostu głupi. Czas aby zmienił swój NIK
Trzeba go ignorować tak jak zboka w parku, który trzepie w krzakach.
Pewnie pisząc te bzdety wali gruchę, niezdrowo podniecony własną głupotą i totalnym brakiem wiedzy. Jedyny seks na jaki może liczyć- własna ręka przed kompem.
To mały zakompleksiony dupek, który nie rozumie słowa pisanego. Po co wiec do niego pisać? Żeby podniecał się niezdrowo?
Nie ruszajmy gówna, bo śmierdzi.


To ciekawe, bo wiekszosc uzytkownikow forum MN zajmuje sie glownie jasta102. Niektorzy, taki np. gargamel(czy jak mu tam) nie napisal nigdy o niczym/nikim innym. On zajmuje sie wylacznie jasta102
A jasta ma niezly ubaw z tych prowokacji


i jeszcze mu za to placa
a pisal ze my wszyscy to kurwy
to dziwka latarniana z tego staska
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
12 Posty
Rosario Tijeras
(RosaTi)
Wiking
Tematem wątku jest kradzież samochodu. Niestety naszego. Tym razem naszego. Ale kolejną ofiarą może być każdy kogo stać na pozostawienie samochodu na płatnym parkingu przy lotnisku, na czas kilkudniowego wyjazdu.
Hejterów proszę o założenie wątku o temacie np nienawidzę lub nienawidze jasty i tam wylewanie swojej nienawiści do wszystkiego lub wszystkich oraz swoich frustracji i kompleksów.

Mnie interesują posty wyłącznie w temacie, wnoszące coś mądrego do problemu kradzieży auta w Norwegii. Problemu, który jeszcze dwa dni temu wydawał mi się nieistniejącym szczególnie wobec starego samochodu.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 7  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
Krzysiek to nie ja
to Piłsudski tak mówił
ale co cię tak ubodło
Cham czy co?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
Rosa
ależ my już wiemy, że ci ukradli
a ja ci wątek na górę podnoszę, aby się więcej dowiedziało
i taka wdzięczność
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
1660 Postów
kryss d
(kryss)
Maniak
jasta102 napisał:
Krzysiek to nie ja
to Piłsudski tak mówił
ale co cię tak ubodło
Cham czy co?


oj tam ubodlo
osobiscie nic,ale "kurwa " to ktos kto sie sprzedaje ,ja tego nie robie pewnie jak i wiekszosc,
chyba ze uznac prace na etacie za prostytucje,
Piłsudski mial swoje powiedzonka,
ale ty nie zaznaczyles ze to cytat.
uprawiasz chamstwo w kazdym watku i nie wierze ze robisz to za darmo,wiec kto jest kurwa?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
1235 Postów
robert taki
(gargamello)
Maniak
Lindemans napisał:
RosaTi napisał:
Panowie Janek najwyraźniej nie jest Stary a po prostu głupi. Czas aby zmienił swój NIK
Trzeba go ignorować tak jak zboka w parku, który trzepie w krzakach.
Pewnie pisząc te bzdety wali gruchę, niezdrowo podniecony własną głupotą i totalnym brakiem wiedzy. Jedyny seks na jaki może liczyć- własna ręka przed kompem.
To mały zakompleksiony dupek, który nie rozumie słowa pisanego. Po co wiec do niego pisać? Żeby podniecał się niezdrowo?
Nie ruszajmy gówna, bo śmierdzi.


To ciekawe, bo wiekszosc uzytkownikow forum MN zajmuje sie glownie jasta102. Niektorzy, taki np. gargamel(czy jak mu tam) nie napisal nigdy o niczym/nikim innym. On zajmuje sie wylacznie jasta102
A jasta ma niezly ubaw z tych prowokacji

bo jasta to imbecyl do potegi,ktory szkaluje Polske i Polakow,a takich dziadow trzeba tepic...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -8  
Odpowiedz   Cytuj
1235 Postów
robert taki
(gargamello)
Maniak
RosaTi napisał:
Panowie Janek najwyraźniej nie jest Stary a po prostu głupi. Czas aby zmienił swój NIK
Trzeba go ignorować tak jak zboka w parku, który trzepie w krzakach.
Pewnie pisząc te bzdety wali gruchę, niezdrowo podniecony własną głupotą i totalnym brakiem wiedzy. Jedyny seks na jaki może liczyć- własna ręka przed kompem.
To mały zakompleksiony dupek, który nie rozumie słowa pisanego. Po co wiec do niego pisać? Żeby podniecał się niezdrowo?
Nie ruszajmy gówna, bo śmierdzi.

jasta jest i stary i glupi i jeszcze w dodatku koniobojca
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
no nie dogadam się
skoro mówię, że marszałek i Naczelnik Państwa Piłsudski tak mówił
to gdzie mam jeszcze wpisać, że to cytat
ale się tam Piękny i Polish Connection teraz opryskali na wieść, że mi płacą
łał
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok