Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

1
DZIEŃ

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
Michu xxx Marek Troc Pawel Stateczny A A doReMi defenderr (26729 niezalogowanych)
1660 Postów
kryss d
(kryss)
Maniak
jasta102 napisał:
RosaTi napisał:
fullcasco napisał:
pewnie norki ukradlu zeby nie placic za autobus



To jest właśnie polska społeczność ;(Jednemu sie przydarza coś przykrego. Reszta ma ubaw. Na szczęście tylko Ci, którzy oprócz picia w weekend i głupich komentarzy nie mają innych zainteresowań.

Zegnam obu "panów" z ironią
.
PS
wyjaśniam Ironia to kpina, złośliwość lub szyderstwo ukryte pod pozornym żartem lub wypowiedzią aprobującą

a mogłabyś na koniec poświadczyć swój kolor włosów?


a ty mozesz poswiadczyc ze nie nawiales z psychiatryka
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
RosaTi napisał:
Ja wyraźnie napisałam już w temacie "kradną samochody" a nie zostawiłam samochód i nie mogę znaleźć pomóżcie.

no wyraźnie
no i nawet bez błędów ortograficznych, co może świadczyć o wyższym wykształceniu magisterskim
niestety nic to nie mówi o twojej wiarygodności i roztropności jako blondynka
mogłaś popić, albo się zakochać i zapomnieć, że to cię ostatnio poznany osobisty narzeczony i aktualna wielka miłość podwiózł na Sola
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
kryss napisał:


a ty mozesz poswiadczyc ze nie nawiales z psychiatryka

a ty możesz poświadczyć od którego roku twój ród jest polski?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
506 Postów
xxxxxxx. xxxxxxx.
(gagatek)
Wyjadacz
jasta102 napisał:
kryss napisał:


a ty mozesz poswiadczyc ze nie nawiales z psychiatryka

a ty możesz poświadczyć od którego roku twój ród jest polski?

Jakie to ma znaczenie w tym temacie ?.

Pomijając już sam fakt historyczny, to jakie ma to znaczenie w dzisiejszych czasach, kim byli na ten przykład Moi Dziadkowie a o pradziadkach nie wspomnę.

Tylko Żydostwo Światowe, trzyma się kurczowo historii rodowej by czerpać z tej przyczyny nienależne dobra finansowe.
Dla dobitnego przykładu "polskie żydostwo" tak obecne jak i przedwojenne.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
gagatek napisał:
jasta102 napisał:
kryss napisał:


a ty mozesz poswiadczyc ze nie nawiales z psychiatryka

a ty możesz poświadczyć od którego roku twój ród jest polski?

Jakie to ma znaczenie w tym temacie ?.

Pomijając już sam fakt historyczny, to jakie ma to znaczenie w dzisiejszych czasach, kim byli na ten przykład Moi Dziadkowie a o pradziadkach nie wspomnę.

służę uprzejmie prosty człowieku, czy też jak do 1939 r zwykło się w Polsce mawiać Chamie
otóż interesuje mnie zagadnienie i rozpoznanie rzeczonego
dlaczego to na komunę i Panów Bieruta, Gomułkę, Ochaba i Jaruzelskiego
to najwięcej bluźnią osoby, którym co najwyżej status Chama obecnie by przysługiwał, gdyby tego ruskie komuchy nie zmienili w 1945 roku
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
883 Posty
full casco
(fullcasco)
Maniak
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
506 Postów
xxxxxxx. xxxxxxx.
(gagatek)
Wyjadacz
jasta102 napisał:
gagatek napisał:
jasta102 napisał:
kryss napisał:


a ty mozesz poswiadczyc ze nie nawiales z psychiatryka

a ty możesz poświadczyć od którego roku twój ród jest polski?

Jakie to ma znaczenie w tym temacie ?.

Pomijając już sam fakt historyczny, to jakie ma to znaczenie w dzisiejszych czasach, kim byli na ten przykład Moi Dziadkowie a o pradziadkach nie wspomnę.

służę uprzejmie prosty człowieku, czy też jak do 1939 r zwykło się w Polsce mawiać Chamie
otóż interesuje mnie zagadnienie i rozpoznanie rzeczonego
dlaczego to na komunę i Panów Bieruta, Gomułkę, Ochaba i Jaruzelskiego
to najwięcej bluźnią osoby, którym co najwyżej status Chama obecnie by przysługiwał, gdyby tego ruskie komuchy nie zmienili w 1945 roku

Skoro uwielbiasz tak bardzo cytować innych, na dodatek wybiórczo,
to informuj również przy okazji iż ta nazwa własna "Cham" nie miała takiego znaczenia jakie ma obecnie.
Inaczej błaźnisz się w otoczeniu osób, które mają większe wykształcenie w obecnym świecie niż gimnazjum.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
a co przegapiłeś Chamie?
to zajrzyj tam
patrz oficjalny Słownik Języka Polskiego pozycja nr2
2. dawniej: człowiek, który należy do niższej warstwy społecznej, zwłaszcza taki, który nie posiada szlachectwa; chłop, wieśniak, włościanin, plebejusz
www.sjp.pl/cham
....
polecam
....
www.mojanorwegia.pl/forum/view/119/porad...ienawisci_10,10.html
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
3026 Postów
Eliza K
(Elise)
Maniak
RosaTi napisał:
fullcasco napisał:
pewnie norki ukradlu zeby nie placic za autobus



To jest właśnie polska społeczność ;(Jednemu sie przydarza coś przykrego. Reszta ma ubaw. Na szczęście tylko Ci, którzy oprócz picia w weekend i głupich komentarzy nie mają innych zainteresowań.

Zegnam obu "panów" z ironią


Niestety, ale podejrzewam, ze fullcasco ma racje. Samochody stare, ktore latwo zapalic, sa kradzione glownie w celach komunikacyjnych przez roznych pijaczkow, narkomanow, mlodziez po ubawie lub podobny element. Moze komus nie chcialo sie czekac na autobus lub placic za taksowke. Pewnie teraz gdzies stoi w lesie lub w polu, ewentualnie w morzu lub jeziorze.

Ale sprawdzaj na wszelki wypadek przejazdy przez bramki. Mozliwe, ze otrzymasz tez jakis mandat lub dwa, lub kilka za zle parkowanie lub przekroczenie szybkosci.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
12 Posty
Rosario Tijeras
(RosaTi)
Wiking
jasta102 napisał:
RosaTi napisał:
Ja wyraźnie napisałam już w temacie "kradną samochody" a nie zostawiłam samochód i nie mogę znaleźć pomóżcie.

no wyraźnie
no i nawet bez błędów ortograficznych, co może świadczyć o wyższym wykształceniu magisterskim
niestety nic to nie mówi o twojej wiarygodności i roztropności jako blondynka
mogłaś popić, albo się zakochać i zapomnieć, że to cię ostatnio poznany osobisty narzeczony i aktualna wielka miłość podwiózł na Sola



Skomentuję to tak: wstyd... wstyd i smutek ....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok