Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

14
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Gratis rozliczenia podatkow!Førde!Florø!Hyleestad! - Norwegia

Czytali temat:
(14411 niezalogowanych)
1 Post

(michalmazurek2011)
Wiking
Urząd Podatkowy (Skatteetaten) organizuje kurs pomocny w rozliczeniu w jezyku polskim

Data
11 Kwiecien godz.19-30 Leirvik Motell Hyllestad
12 Kwiecien godz.19-00 Quality Hotell Førde
13 Kwiecien godz.19-00 Quality Hotell Florø

Zapisy (data, godzina) prosimy przesyłać na adres lub zglaszac osobiscie w lokalnych urzedach (Førde, Florø, Hyllestad, Leikanger)

Michal.Mazurek@skatteetaten.no


Serdecznie zapraszamy wszystkich! Rowniez prosimy o przekazanie tej informacji do jak najwiekszej ilosci osob zainteresowanych! Zalezy nam na frekwencji co pozwoli rozwinac projekt na przyszle lata!

Michal Mazurek
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj
221 Postów

(Veileder)
Stały Bywalec
Powiatowy! Nie wchodz na forum, dopoki nie wytrzezwiejesz, lub nie przepisza ci nowych tabletek. Przykro sie robi, jak czyta sie twoje posty.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -9  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
powiatowy myśliciel napisał:....a ty panie michalmazurek2011 weź sobie zrób trepanację czaszki i lewatywę na stojąco -
POWIATOWY!!!
A Tobie CO...!!!
Dlaczego w tak drastyczny sposób ubliżasz człowiekowi ...!?? .
Przecież On /michal mazurek / pracuje legalnie na etacie w urzędzie skarbowym ....

Dwa lata temu w Bodø też było szkolenie w Tutejszym skacie , z zasad wypełniania zeznania podatkowego i też za darmo...
Również lektorem była Polska pracownica skatt...

Szanuj SIEBIE chociaż ŹDZIEBEŁKO ...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1319 Postów
zdzicho dobry
(powiatowy myśliciel)
Maniak
ja siebie szanuje i innych też --- swoja drogą czemu nikt nie zorganizuje jakiegoś zebrania i poinformuje ludzi co pracują co do zarobków i prawa pracy w danej branży --- a później jakby organizuje się dalej--- zaczynacie wszystko od du//p////y strony --- chyba najpierw jest praca a później jest podatek --- jeśli się mylę to przepraszam wszystkich --- a pan Veileder -- jeśli jest tak jak w nicku to niech pokazuje tą prawdziwą drogę a nie się ośmiesza i krytykuje to co prawdziwe --- fachowcy za dychę

a i jeszcze jedno --- wiem że nikt tu nie lubi gości co mają naprawdę coś do powiedzenia a nie jakieś duperele ---- na przyszłość nie usuwajcie wypowiedzi i niech ludzie sobie poczytają --- chyba że ktoś się bardzo boi że Polacy zaczną krzyczeć po artykule i już nikt nie zechce pracować za te stawki hahhahaha
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 8  
Odpowiedz   Cytuj
1319 Postów
zdzicho dobry
(powiatowy myśliciel)
Maniak
a do Ciebie Gabriel nie mam nic --- sprawdź sam na sobie, albo popytaj ludzi co pracują w Sogn -- za ile pracują i ile lat już pracują za te same stawki wtedy sam wyciągniesz wnioski ---- pan Veileder pisze że przykro czytać ---- ja wiem czy nie jest bardziej przykro tym którzy pracują i są oszukiwani ciągle co do zarobków i prawa pracy ---- to że ktoś nie zna języka dobrze to nie znaczy że musi tutaj mieć gorzej , wiadomo nikt od razu kokosów nie zarabiał ale jakaś podstawa tego wszystkiego musi być ---- bo jeśli nawet tego nie ma to nigdy dobrze nie będzie --- a lata pracy lecą , i nie chodzi o to żeby tylko za//p//ierd///ielać bo też można ale trzeba wiedzieć ZA CO??????
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 16  
Odpowiedz   Cytuj
2840 Postów
iksiński igrek
(retier1)
Maniak
czesio.:* napisał:
noi buba bo czesio nie zdążył przeczytać co powiatowy napisał,myslałem quorwa że jest demokracja,wolność słowa itp...a tu prosze : posty kontrolowane...posty kontrolowane...posty kontrolowane.....

.......................niestety musi czesio szybciej przebierać tymi krótkimi nóżkami
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
powiatowy myśliciel napisał:
a do Ciebie Gabriel nie mam nic --- sprawdź sam na sobie, albo popytaj ludzi co pracują w Sogn -- za ile pracują i ile lat już pracują za te same stawki wtedy sam wyciągniesz wnioski ---- pan Veileder pisze że przykro czytać ---- ja wiem czy nie jest bardziej przykro tym którzy pracują i są oszukiwani ciągle co do zarobków i prawa pracy ---- to że ktoś nie zna języka dobrze to nie znaczy że musi tutaj mieć gorzej , wiadomo nikt od razu kokosów nie zarabiał ale jakaś podstawa tego wszystkiego musi być ---- bo jeśli nawet tego nie ma to nigdy dobrze nie będzie --- a lata pracy lecą , i nie chodzi o to żeby tylko za//p//ierd///ielać bo też można ale trzeba wiedzieć ZA CO??????
ECH odwracasz kota ogonem ...powiatowy... , mnie nie trzeba mamić ...

Dałeś pleców z gościem od skatt-a i tyle ... a teraz starasz się zmienić punkt odniesienia...
Co gość jest winien temu ,ze NAV nie organizuje Tego o czym powyżej piszesz...
ON ROBI DOBRZE , jako pracownik skatt i Chwała Mu za to , że umieścił Tutaj tą informację...

Nie zniechęcaj Ludzi od dobrej roboty bo Sam i tak wszystkiemu nie podołasz...

BĘC
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(michalmazurek2011)
Wiking


Dodam tylko, ze szkolenia sa darmowe i nie obowiazkowe
maja na celu nauczyc polakow rozliczac podatki aby po pierwsze

- unikneli ew. kar przy blednych rozliczeniach np. przy braku korekty dochodow
- skorzystali z odpowiednich ulg podatkowych


oczywiscie wszelkiego rodzaju zlosliwosci na temat ''moj'' odbiore tylko jako dobry zart,
nadmienie tylko, iz w ciagu ostatnich lat przeprowadzilismy szereg szkolen w Rogaland i Hordaland a w tym roku postanowilismy rowniez wciagnac na nasza liste Sogn og Fjordane, z nadzieje na dobra frekwencje co bedzie skutkowalo pozytywnie dla podatnika z Polski na przyszle lata - a plany sa dosc obiecujace

dziekuje rowniez za mile komentarze i zapraszam na szkolenia, ktore potrwaja ok.1,5 godziny

mm
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
195 Postów
justyna Jakaś
(tysia25)
Stały Bywalec
zgadzam sie z gabrielem!ja w odroznieniu od czesia zdazylam przeczytac to co napisal powiatowy...mysle ze malo wiesz w gruncie rzeczy skoro tak bardzo generalizujesz problem!!!!ja akurat mieszkam w sogn i mam tu duzo znajomych ktorzy zarabiaja bardzo dobre pieniadze,sa oczywiscie tez tacy ktorzy przyjechali do NO zeby choc jakos wspomoc swoj budzet rodzinny i pracuja za grosze,ale mysle ze taka sytuacja i tacy ludzie znajduja sie w kazdej czesci norwegii.wybacz ale jakos nie chce mi sie wierzyc w te twoje zainteresowanie dobrem innych!!!!!!kazdy swoj rozum ma i pracuje za tyle ile mu daja i ile mu pasuje.jeden na tasme gdzies w fabryce pojdzie a drugi podziekuje-tak juz ten nasz swiat jest zlozony!ja bynajmniej w sogn mieszkam i nie narzekam-zarabiam z mezem tyle samo ile kazdy inny norweg na naszych stanowiskach.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 10  
Odpowiedz   Cytuj
197 Postów
Bogumila Jasinska
(bogdanor1)
Stały Bywalec
Jestem za Michalem M. A ze powiatowy ma inne pomysla- jego sprawa . Sama osobiscie sie wybiore na to szkolenie - a powiatowy niech szkoli sie w powiecie. Tam ciut taniej i myslenie ogolne -jakies takie inne . Powiatowy vel bobek1,Mase 1 sama juz gubie sie jak cie czytac ! Niby piszesz to samo - a jednak cos probujesz motac ! Czasami Twoje rady sa w cenie - ale co do Michala ,troche gniesz ! To jest 1010 . ! Trafiona ! I wyluzuj Powiatowy ! Jutro bedzie lepiej !
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok