Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Czytali temat:
(14323 niezalogowanych)
1319 Postów
zdzicho dobry
(powiatowy myśliciel)
Maniak
napisałem że 90% pracujących ma małe zarobki --- a swoje i tak wiem --- bo nie przyjechałem do Norge pracować tak się mówi ,, wczoraj,, ---- nie powiedziałem że nikomu nauka o podatkach itd . nie jest potrzebna -- ale i tak twierdzę że wszystko się robi od d....y strony i tyle ---- zorganizujcie na początek kurs o płacy i prawach pracy a później można robić coś dalej ---- mnie w sumie to nie powinno obchodzić --- bo i tak się będę śmiał zawsze z tych co pracują tam , bo wiem jak tam jest hahahahhaha
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 8  
Odpowiedz   Cytuj
221 Postów

(Veileder)
Stały Bywalec
powiatowy myśliciel napisał:
napisałem że 90% pracujących ma małe zarobki --- a swoje i tak wiem --- bo nie przyjechałem do Norge pracować tak się mówi ,, wczoraj,, ---- nie powiedziałem że nikomu nauka o podatkach itd . nie jest potrzebna -- ale i tak twierdzę że wszystko się robi od d....y strony i tyle ---- zorganizujcie na początek kurs o płacy i prawach pracy a później można robić coś dalej ---- mnie w sumie to nie powinno obchodzić --- bo i tak się będę śmiał zawsze z tych co pracują tam , bo wiem jak tam jest hahahahhaha

Skatteetaten (urzad podatkowy) ma organizowac kurs o placach i prawach pracy?! Ty faktycznie nie masz zbyt duzego pojecia na temat funkcjonowania spoleczenstwa, za to ublizac ludziom potrafisz. Przykre.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
1319 Postów
zdzicho dobry
(powiatowy myśliciel)
Maniak
wiem czym się zajmuje urząd podatkowy -- nie musisz mi mówić --- i mam większe pojęcie jak się załatwia pewne sprawy Veileder --- pomogłem już sporej ilości ludzi --- a Ty co zrobiłeś ??? --- właśnie prawidłowe funkcjonowanie społeczeństwa polega na poinformowaniu ludzi i tym co się im należy --- jeszcze raz napiszę że przykre jest to za co ludzie pracują i na jakich warunkach --- dlatego jeśli ktoś w Sogn ma problem z zarobkami i pracą itd. niech pisze do mnie na priv. postaram się pomóc i wspólnie możemy zniszczyć pewne sprawy bo ja wiem jak --- tylko potrzebuję kogoś kto ma problem --- ja zajmę się resztą --- nie zależy mi na jakichkolwiek finansowych opłatach za to ani nic --- moja sprawa po co to robię --- zresztą mam parę porachunków z gośćmi do wyrównania i bardzo chętnie skorzystam żeby pokazać Norwegom że my też mamy coś do powiedzenia ---- pozdro wszystkim
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
221 Postów

(Veileder)
Stały Bywalec
powiatowy myśliciel napisał:
wiem czym się zajmuje urząd podatkowy --- właśnie prawidłowe funkcjonowanie społeczeństwa polega na poinformowaniu ludzi i tym co się im należy --- jeszcze raz napiszę że przykre jest to za co ludzie pracują i na jakich warunkach ---

I dlatego obrzucasz stekiem inwektyw czlowieka, ktory informuje o spotkaniu infomacyjnym, organizowanym przez Skatteetaten?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
1319 Postów
zdzicho dobry
(powiatowy myśliciel)
Maniak
zakończ Veileder --- ktoś jak wie , to poinformuje ludzi nawet na spotkaniu dla np. podatników czy coś w tym stylu , ja uważam tak że jeśli jest ktoś mądry to nawet po dochodach zobaczy że jest coś nie tak --- a na pewno zobaczy to osoba co organizuje spotkania podatkowe ---- no i jeśli dalej się mylę to w czym problem panie Veileder??? od czego płaci się podatek w Norge ??? od objętości mózgu ??? --- płaci się od zarobków --- chyba jest różnica jeśli ktoś zarabia 30000 a 10000 --- nie ???
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
221 Postów

(Veileder)
Stały Bywalec
powiatowy myśliciel napisał:
zakończ Veileder... na spotkaniu dla np. podatników czy coś w tym stylu

Koncze, czy cos w tym stylu...(!)
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
771 Postów
Iza _
(yzia)
Wyjadacz
powiatowy myśliciel napisał:
napisałem że 90% pracujących ma małe zarobki --- a swoje i tak wiem --- bo nie przyjechałem do Norge pracować tak się mówi ,, wczoraj,, ---- nie powiedziałem że nikomu nauka o podatkach itd . nie jest potrzebna -- ale i tak twierdzę że wszystko się robi od d....y strony i tyle ---- zorganizujcie na początek kurs o płacy i prawach pracy a później można robić coś dalej ---- mnie w sumie to nie powinno obchodzić --- bo i tak się będę śmiał zawsze z tych co pracują tam , bo wiem jak tam jest hahahahhaha

a kto Ci broni znalezc urzad odpowiedzialny za prawo pracy i napisac do nich podanie zeby zorganizowali szkolenie?moze jeszcze tego nie zrobili bo wiekszosc tych co nie wie ile powinni zarabiac i co sa wykorzystywani przez pracodawcow woli narzekac w domu albo na forum.
a ze ktos organizuje inne szkolenie to nie wiem co to ma do rzeczy.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok