Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

3
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
Mateusz Nurzyński slovian slovian szoogun kurhun Wojtas D Jacek Chmielewski Damian Pik (30060 niezalogowanych)
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
Makaryna napisał:

Oj, znowu cos przespalam: to teraz potrzebna jest wiza do Norwegii ?!

tak dalej jest potrzebna wiza
w Norwegii kradną dzieci polskim katolikom
a najlepsza na świecie jest polska wódka, kiełbasa, chleb, i ogórki sfermentowane
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
1209 Postów
Makaryna kowalska
(Makaryna)
Maniak
jasta102 napisał:
Makaryna napisał:

Oj, znowu cos przespalam: to teraz potrzebna jest wiza do Norwegii ?!

tak dalej jest potrzebna wiza
w Norwegii kradną dzieci polskim katolikom
a najlepsza na świecie jest polska wódka, kiełbasa, chleb, i ogórki sfermentowane


No i norwedzy w dalszym ciagu nie chca sie nauczyc polskiego .....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
9 Postów

(kasia20103)
Wiking
chyba nie czytasz wszystkich komentarzy , albo nie nauczyles sie czytac ze zrozumieniem
VISA to po pierwsze nie WIZA
a jak nie masz pojecia o czym piszesz GOOGLE.PL zaprasza
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 8  
Odpowiedz   Cytuj
9 Postów

(kasia20103)
Wiking
myślałam że ten portal dla polaków jest stworzony po to by sobie pomagać nawzajem .
ale jak widać naród polski wyróżnia się swoim chamstwem ! ! !
cały świat sie z nas śmieje , przez takich ludzi jak WY ! zero kultury, zero tolerancji .
jak wy czegoś chcecie, potrzebujecie- pchacie sie do dupy .

oooooooooooooooooooooooh. nie bede sie denerwowac przez takich oszołomów
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
4104 Posty
Yatsek :)
(Yatsek)
Maniak
kasia20103 napisał:
myślałam że ten portal dla polaków jest stworzony po to by sobie pomagać nawzajem .
ale jak widać naród polski wyróżnia się swoim chamstwem ! ! !
cały świat sie z nas śmieje , przez takich ludzi jak WY ! zero kultury, zero tolerancji .
jak wy czegoś chcecie, potrzebujecie- pchacie sie do dupy .

oooooooooooooooooooooooh. nie bede sie denerwowac przez takich oszołomów

Regulamin forum i komentarzy

Poniższy regulamin dotyczy forum portalu MojaNorwegia.pl, a także komentarzy do wieści i artykułów w obrębie całego portalu. Zamieszczając notkę na Forum lub komentarz na stronie, użytkownik jednocześnie akceptuje niniejszy regulamin.

Podstawowe zasady:
Forum Portalu MojaNorwegia.pl służy do wymiany poglądów pomiędzy użytkownikami portalu na różne tematy w przeznaczonych do tego działach.

Komentarze Portalu MojaNorwegia.pl służą do wyrażania swoich opinii na temat artykułów, użytkowników, itp.


Zanim o coś zapytasz, użyj wyszukiwarki oraz przejrzyj Forum. Na większość pytań już odpowiedziano.

gdzie tu jest napisane ze MN sluzy do pomagania sierotom??? wszytsko jest w FAQu... to czy ja czy ktos inny rozwinie swoje mysli i podzieli sie swoja wiedza to jest tylko i wylacznie dobra wola!!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 7  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
Piotr Pospolite
(depmode)
Wiking
a niekatolikom nie kradną... ufffff
kamień mi spadł....
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
69 Postów
baska krzyś
(bk1)
Początkujący
Pozdrawiam Kasiu z Twojego postu wynika, że jesteś rozsądna dziewczyną i jeszcze w głowie Ci się nie pomieszało. Ja przyjechałam do Forde 2 tyg. temu, przyjechałam do męża który tu pracuje.
Widze, że pogoda tutaj to nie raj ale mi wystarczy, że jesteśmy razem. Teraz troszke pracuje przy języku choć najlepiej poszła bym na jakis kurs tu w okolicy. Pozdrawiam.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów
Asia Płotka
(plociak)
Wiking
wiem, ze od stycznie rusza tu kurs. Sama na niego ide, ale niestety nie jestem w stanie podac numeru, itd. bo wszystko zalatwial mi moj szef jednak gdyby byla pani zainteresowana, to moge to zalatwic
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 14  
Odpowiedz   Cytuj
69 Postów
baska krzyś
(bk1)
Początkujący
Bede zobowiazana napewno pójdę z przyjemnoscia. Jak sie dowiesz to prosze podaj namiary. Dziękuje.
Szczególnie intersuje mnie temin rozpoczecia bo na swięta jade do POLSKI.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 8  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów
Asia Płotka
(plociak)
Wiking
Ja tez na swieta jade do Polski, kurs ma ruszyc od stycznia z tego , co wiem dzisiaj porozmawiam z szefem i postaram sie zdobyc te numery
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 14  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok