Artykuł sponsorowany

Oglądaj polskie kanały w Norwegii, gdzie chcesz i jak chcesz

WP Pilot

02 października 2020 08:00

Udostępnij
na Facebooku
7

Zaletą WP Pilot jest bogata oferta pakietów szytych na miarę. materiały prasowe

Przebywasz za granicą i brakuje ci polskich mediów? Mimo pobytu z dala od Polski, chcesz być na bieżąco z aktualnymi wydarzeniami? A może brakuje ci emocji, jakie gwarantuje polski sport? WP Pilot jest zatem idealnym rozwiązaniem.
Reklama
Pobyt za granicą, choć na pewno dobrze przemyślany i satysfakcjonujący, często wiąże się z tęsknotą za Polską. Wyjeżdżając, nie wyrzekamy się swojej tożsamości. Chcemy wiedzieć, co dzieje się w kraju nad Wisłą, stąd śledzimy informacje i interesujemy się bieżącymi wydarzeniami. I choć wszystkiego możemy dowiedzieć się z portali internetowych, wielu osobom brakuje polskiej telewizji i emitowanych w niej wiadomości, seriali, filmów czy sportu. Te czasy jednak minęły. Teraz nic nie stoi na przeszkodzie, by móc oglądać polskie kanały bez względu na porę dnia i nocy czy miejsce, w którym się znajdujemy. Wystarczy dołączyć do użytkowników WP Pilot.

Oglądasz – wiesz i korzystasz

WP Pilot to nowoczesna platforma streamingowa, która pozwala na oglądanie telewizji na różnych urządzeniach. Sam wybierasz, czy ulubiony serial włączysz na telewizorze, smartfonie, tablecie czy komputerze. To niezwykle wygodne.

Zaletą WP Pilot jest bogata oferta pakietów szytych na miarę. Wybierasz to, czego potrzebujesz. Jeśli chcesz mieć dostęp do 95 kanałów, wybierz pakiet Rozszerzony Maxi, który jest dostępny od 41,90 zł. Wszystkie programy możesz oglądać w krajach Unii Europejskiej, jak również w Norwegii i Islandii. I to bez dodatkowych reklam! W pakiecie znajdują się takie kanały, jak: TVP1, TVP2, Polsat, TVN, TV Puls, National Geographic, MTV, Nickelodeon.

Warty uwagi jest także pakiet Rozszerzony, w którym otrzymujesz dostęp do 93 kanałów. Tu również nie ma dodatkowych reklam, za to są jasne zasady użytkowania: wybierasz najwygodniejszą dla ciebie metodę płatności i okres trwania pakietu. Podobna zasada obowiązuje w przypadku zakupu pakietu Podstawowego, w którym otrzymujesz dostęp do 60 programów. Już od 22,90 zł miesięcznie masz polskie programy na wyciągnięcie ręki.

WP Pilot przygotował również coś specjalnego dla fanów sportu. W pakiecie Eleven SPORTS dostępne są cztery kanały sportowe, na których transmitowane są najważniejsze wydarzenia: Bundesliga, Serie A, LaLiga, FA Cup, Formula 1. Przy jego zakupie dodatkowo otrzymujesz dostęp do 35 kanałów TV online. Jesteś więc na bieżąco nie tylko z wydarzeniami w świecie sportu, ale też możesz oglądać najpopularniejsze programy, filmy i seriale emitowane przez największych nadawców w Polsce. I to wszystko od 13,90 zł miesięcznie.
Sprawdź WP Pilot. Telewizja online bez kabla i umowy

WP Pilot. Wypróbuj za darmo!

Jeśli nie lubisz kupować kota w worku, możesz wypróbować WP Pilot za darmo. Przez tydzień będziesz mieć dostęp do najchętniej oglądanych programów w pakietach: Starter PLUS, Eleven SPORTS. Możesz zrezygnować w dowolnym momencie bez ponoszenia żadnych opłat.

Mieszkając za granicą i chcąc mieć dostęp do polskiej telewizji, musisz dokonać weryfikacji stałego pobytu w Polsce. Nie jest to skomplikowany proces. Automatycznie i natychmiastowo dokonasz weryfikacji, wykupując dowolny płatny pakiet Premium za pomocą polskiej karty płatniczej lub polskiego konta bankowego. Możesz też zalogować się na stronie pilot.wp.pl. W zakładce „Ustawienia konta” znajdź sekcję „Możliwość oglądania na terenie Unii Europejskiej” i wybierz przycisk „Zweryfikuj bez opłat”.

Zdecyduj się na jedną z darmowych metod weryfikacji: podanie numeru polskiego konta bankowego lub zdjęcie polskiego dowodu osobistego. Nie obawiaj się kradzieży danych: pliki są przesyłane bezpiecznym szyfrowanym połączeniem SSL a WP Pilot w żaden sposób ich nie przetwarza i nie archiwizuje.  

Za wykupienie dowolnego pakietu WP Pilot zapłacisz wygodnie i bezpiecznie przelewem, Blikiem lub kartą.

Nieważne, czy przebywasz za granicą na wakacjach, czy planujesz na obczyźnie dłuższy pobyt, nie musisz tracić dostępu do ulubionych programów telewizyjnych. Dzięki WP Pilot możesz oglądać kultowe seriale oraz bieżące informacje, gdziekolwiek jesteś.
Gość
Wyślij
Komentarze:
Od najnowszych
Od najstarszych
Od najnowszych
Malgorzata123

03-10-2020 08:25

WP działa w całej Europie, ale nie w Norwegii.

PC89

03-10-2020 05:21

Weeb.tv premium tańszy i lepszy

spartakus

02-10-2020 22:39

Niestety, ale WP pilot nie działa w Norwegii, ponieważ jest poza granicami uni Europejskiej.

PLAN-C

02-10-2020 20:59

Polskie a polskojęzyczne to różnica

Piotr De

02-10-2020 19:11

Jebane reklamy

Simpson

02-10-2020 13:55

Zweryfikowałem się i zobaczyłem tylko komunikat, że przebywam poza UE

God Riff

02-10-2020 11:16

wybrałem internetowa.tv

Facebook Messenger YouTube Instagram