Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Reklama

Rata w Norwegii już od618kr

Sprawdź ratę

Usługa realizowana przez DigiFinans.no | Priseksempel: Eff. rente 15,82%, 100 000 kr. over 5 år, etablering 950 kr., Tot. 142 730 kr.

Prawko - Norwegia

4 Posty
Rafał Janul
(Rafjan15)
Wiking
Witajcie , mam pytanie czy ktos zna odpowiedz. Jestem obecnie na zasilku i wymyslilem sobie , ze zrobie w pl prawko na c+e , ale dochodza mnie sluchy , ze te prawo jazdy nie bedzie tu uznawane , czy to prawda . Jesli tak czy mozna to jakos ominac, pozdrawiam i dziekuje
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
Paweł Kasperek
(Pabllo27)
Wiking
jest uznawane bo sam mam nie wymieniłem , chyba że mieszkasz ponad 10 lat to musisz wymienić i lipa
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
A masz prawo jazdy do Polski na zasiłku
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
103 Posty
GRZEGORZ SOBÓR
(omegags)
Początkujący
będzie problem i to duży jeżeli masz przyznany numer personalny i mieszkasz w NO to robisz prawko tutaj zrobione w PL będzie nieważne
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
14 Posty
polon
(polon)
Wiking
Pabllo27 napisał:
jest uznawane bo sam mam nie wymieniłem , chyba że mieszkasz ponad 10 lat to musisz wymienić i lipa
a gdzie to pisze
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
Rafał Janul
(Rafjan15)
Wiking
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
Rafał Janul
(Rafjan15)
Wiking
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
Rafał Janul
(Rafjan15)
Wiking
nie kumam o co ci chodzi
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
jurek b
(georgb28)
Wiking
Zmienily sie przepisy po 2013 roku , jesli zrobisz je w polsce a pracowales tutaj nie uznaja tego bankowo tak samo jest z kategoriami jesli dorobiles przyczepe po 2013 nie mozesz jezdzic tutaj z przyczepa. Sam to zalatwialem miesiac temu i dokladnie sie wypytalem.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
701 Postów
Cortez1 N
(Cortez1)
Wyjadacz
omegags napisał:
będzie problem i to duży jeżeli masz przyznany numer personalny i mieszkasz w NO to robisz prawko tutaj zrobione w PL będzie nieważne
----------
Kto wymyśla te bzdury?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok