Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

4
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

26 Postów
Simon B.
(kafel84)
Wiking
SEBEK77. Witaj. Mam podobną sytuację jak Ty. Niedługo napiszę artykuł na tym portalu, lecz jeszcze nie w tej chwili, bo czekam teraz na decyzję dotyczącą AAP, a w NAVie są złośliwi ludzie. Dostałeś w końcu to AAP czy nie ? Możesz podać swojego maila do wymiany info? Nie chc€ zaśmiecać Portalu pisaniną. Pozdrawiam.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
983 Posty
Dorota Hansen
(HotLips)
Maniak
Sebek77 napisał:
za krótki pobyt na socjal zreszta odpisali ze należy sie AAP więc kółko sie zamyka

Wydaje mi sie, ze jezeli nie masz srodkow do zycia i oczekujesz na decyzje w sprawie AAP, to masz prawo ubiegania sie o zasilek socjalny.
Idz do NAV i dowiedz sie. Badz stanowczy. Pamietaj, ze ludzie sa omylni.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
3656 Postów
Anna Bak
(Lindemans)
Maniak
kafel84 napisał:
SEBEK77. Witaj. Dostałeś w końcu to AAP czy nie ?

Ubieglej nocy mu raczej nie przyznali AAP
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1262 Posty
pawel piotr
(wrzeszczot)
Maniak
znam dziewuchy co po 2 tygodniach dostaly dopate do mieszkania sfo i kurs nauki pisania cv co 14 dni nav im wplacal 16000 ale przybuly na laczenie rodzin
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 10  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty

(Sebek77)
Wiking
nie nie dostałem AAP ,socjal dwukrotnie odrzucili, raz wyliczyli że ze wspólokatorami mamy wystarczające dochody do opłat bo kontrakt na mieszkanie mamy łączony potraktowali nas jak rodzinkę mimo że to 3 obce osoby , zresztą dlaczego mam żebrac o socjale jak ja od pnad 15 miesiecy jestem stale chory jutro mam operację więc proszę pisac na PRIV chetnych o namiary po operacji nie bede wstanie pisać pozdrawiam i dzięki za rady wiem jedno że jesli chodzi o NAV zrobiłem juz wszystko i sprawa najprawdopodobniej skończy sie w sadzie czekam na odpowiedz z NAV w sprawie odwołania od decyzji ... zauważyłem z opowieści innych że duże rozbierzności w sprawach co region czy komunne to inaczej a prawo przeciez jest jedno nie jest ustalane regioalnie ... przepraszam za opóźnienia w odp na priv ale ciężko mi pisac łapki sztywnieją
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 17  
Odpowiedz   Cytuj
58 Postów
Basia chesterka
(Basia40)
Nowicjusz
Zadzwon do NRK i naswietl sprawe w TV oni szybko biora takie tematy polacz sily z kolega lub innymi osobami z takimi problemami u nas w Nav tez tak jest zapominaja wyplacic za nav za zwolnienie ale tylko obcokrajowcom trzeba chodzic i przypoinac ze nie wyslali pieniedzy oni mysla ze my takie tepaki ze liczyc nie umiemy powodzenie z tego co wiem juz jeden polak wygral sprawe w sadzie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
1262 Posty
pawel piotr
(wrzeszczot)
Maniak

tetraplegia.ovh.org/obsluga-komputera.php

jakies tymczasowe wyjscie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj
193 Posty
Ewa Adam
(MalaCzarnaEwa)
Stały Bywalec
wrzeszczot napisał:

tetraplegia.ovh.org/obsluga-komputera.php

jakies tymczasowe wyjscie



Fajne. Moze ja tez zastosuje hehe.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(skyflyer)
Wiking
wracac do polski tam sie zaopiekuja
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1262 Posty
pawel piotr
(wrzeszczot)
Maniak
skyflyer napisał:
wracac do polski tam sie zaopiekuja

dupek
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok