Zakochaj się w Polsce!

Agata Dymna
Agata Dymna
(xdymna)
4,274
  • Zgłoś
Polska to najpiękniejszy kraj na świecie. Kręcąc ten film chcieliśmy dać temu wyraz. Spędziliśmy wiele godzin na planowaniu, przejechaliśmy setki kilometrów i wstawaliśmy o nieprzyzwoicie wczesnych godzinach aby stworzyć materiał, który będzie oddawał piękno naszego kraju. Mamy głęboką nadzieję, że się nam udało. Jeśli materiał Ci się podoba kliknij lubię to, udostępnij go, prześlij swoim znajomym - niech wszyscy dowiedzą się w jak pięknym kraju żyjemy! :)

Wyruszamy w podróż dookoła świata a film ten ma być hołdem dla naszej ojczyzny, której piękno nie ma sobie równych na świecie. Ma to być również wizytówka naszego kraju, którą będziemy pokazywać napotkanym na naszej drodze ludziom.

Jeśli chcesz śledzić nasze losy i dostawać informacje o kolejnych filmach zasubskrybuj nasz kanał, polub nas na facebooku: https://www.facebook.com/szpilkinamapie/ i odwiedź naszą stronę internetową: http://www.szpilkinamapie.pl
Kategoria: Podróże
Pokaż więcej Ukryj
Dodano: 18-01-2016 09:26 (7 głosów) 4.9

Podobne filmy
Gość
Wyślij
Komentarze:
Od najnowszych
Od najstarszych
Od najnowszych


Autorka

19-01-2016 18:58

Wasz wysiłek się opłacił. Film jest wzruszający i pokazuje piękno naszego kraju. Już zapomniałam,w jakim pięknym kraju żyję. . Dziękuję, że mi przypomnieliście. Pozdrawiam.

Podaj powód zgłoszenia
Wyślij zgłoszenie

Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok