Oni się boją rewolucji, oni się was boją !

arek renegade
arek renegade
(renegade)
1,554
  • Zgłoś
Jaki jest mechanizm rewolucji ? Niezadowolone masy proletariatu, ludu pracującego miast i wsi wychodzą na ulice i palą, plądrują, leją wszystkich jak leci, we Francji ścinali głowy rządzącym!

Marsz Niepodległości 2014 - @surgepolonia
https://youtu.be/WAXUAD7_cI8

Max Kolonko - MaxTV
https://youtu.be/Gmo9PDXwXzE
https://youtu.be/9v00dFYt_fI

Marian Kowalski - kandydat na prezydenta RP 2015
"Byliśmy antystemowi zanim stało się to modne"
https://youtu.be/hEuDdZ3WfFE
https://youtu.be/uoV0oxYMjdg
https://www.facebook.com/Kowalski.Marian

Ruch Narodowy
https://youtu.be/__OB2-0VijM

Ci młodzi ludzie ich jest coraz więcej ta masa młodych niezadowolonych ludzi którzy już nie utożsamiają się z żadną siłą polityczną w Polsce, którzy chodzą na te stadiony rozwijają te wywrotowe transparenty którzy nie chcą z kraju wyjechać, najchętniej byśmy ich wysłali a oni mówią że to kraj ich przodków, tu się wychowali, owijają się tymi flagami.
Oni przychodzą na te wykłady zacnych profesorów i przerywają, skandują, krzyczą te wywrotowe hasła. To my ich stygmatyzujemy mówimy naziści faszyści kibole, ale część z nich nie chodzi na mecze... no to chodzą do kościoła to są katole coś z nimi trzeba zrobić.

ONI SIĘ BOJĄ REWOLUCJI oni się WAS boją, jaki jest mechanizm rewolucji? Niezadowolone masy proletariatu ludu pracującego miast i wsi wychodzą na ulice i palą, plądrują, leją wszystkich jak leci, we Francji ścinali głowy rządzącym.
Kto dokonał rewolucji w POLSCE ? Stoczniowcy z Gdańska i Górnicy ze śląska. Pamiętam jako dziecko, wychowywałem się na śląsku 9 braci ojca "same Ślązaki" pamiętam jak opowiadali jak śmigało się farbą po wagonach które jechały z węglem do stoczni w Gdańsku... Hanysy stoją, stocznia wiedziała że południe strajkuje, za chwilę stała cała Polska. Kto dokonywał tej rewolucji ? Właśnie ONI. Ale dziś po pustych dokach polskich stoczni hula wiatr a polskie kopalnie stoją zamknięte kto ma dokonać rewolucji ? Ten węgiel z Rosji załatwił wszystko, a może to władza załatwiła wszystko zamknąć cały rodzimy biznes kto dokona rewolucji nie ma siły napędowej ...chyba że,. Ci młodzi ludzie (...)

Ci ludzie wychodzą na ulice i się biją z Policją nie dlatego że są zaprzeczeniem Ruchu Narodowego,
...nie dlatego że chcą manifestować swoją odrębność,
...nie dlatego że nie mają nic lepszego do roboty tylko ,
Ci ludzie wychodzą na ulice i się biją z Policją ponieważ im się władza nie podoba co tu jest takiego trudnego do powiedzenia ! Dlaczego nie mówicie jak jest?
Ci ludzie biją się z policją dlatego że Policjant jest pierwszym przedstawicielem władzy którego widzą na ulicy w dodatku z policyjną pałą dlatego się z nim biją,
Ci ludzie wychodzą na ulice i rzucają kamieniami w samochody TVN i TVP dlatego że TVP i TVN te organizacje medialne są dla nich uosobieniem tego samego,(są częścią tego samego systemu) który chcą zmienić,systemu który promuje korupcję, systemu który promuje aferzystów, prawa które nie działa i nie karze, systemu polityków którzy jeżdżą po całym świecie za ich pieniądze, jedzą combry z królika za równowartość ich pensji, okradają społeczeństwo (ich pieniądze kradną oszukując na dietach, biletach, benzynie i czymkolwiek się tylko da i krzywda im się nie dzieje a człowiek który to wszystko ustawił, te zieloną krainę szczęścia i dobrobytu której oni wcale nie odczuwają bo muszą wyjeżdżać za granicę żeby tam pracować, na koniec dnia dał dyla do Brukseli, pokazał im mały palec i powiedział sayonara - NO JAK TU NIE LAĆ ?!

Te manifestacje są z roku na rok coraz większe, coraz więcej ludzi wychodzi na ulice, coraz więcej ludzi jest zamykanych, coraz więcej ludzi protestuje i mówię wam panowie politycy jeżeli nie przestaniecie kraść, kłamać i oszukiwać (i to wszyscy - jedni i drudzy) jeżeli nie przestaniecie kraść, kłamać i oszukiwać ten biedny naród to któregoś dnia Ci ludzie wyjdą na ulice, wywiozą was na taczkach i zrobią z wami taki porządek...

Na taśmach prawdy elita rządząca powiedziała co myśli o was. My mówimy "BÓG-HONOR-OJCZYZNA" o oni "chuj-dupa i kamieni kupa" to jest ich zdanie o naszej Ojczyźnie !
Każda kropla waszej krwi jest cenniejsza od złota i zawsze będę się upierał, że musimy odnieść zwycięstwo nie ponosząc żadnych strat. Bo najlepsi Polacy już ginęli w powstaniach, najlepsi Polacy ginęli w Katyniu, w Auschwitz, na Wołyniu. Wy jesteście potrzebni Polsce żywi. Wy musicie Polskę odebrać z rąk złodziei-łajdaków. POLSKA WAS POTRZEBUJE !

Pierwsze nasze pojawienie się tego Marszu Niepodległości z 11 roku to w tych TVNach trąbili tylko "Kto za nimi stoi ? Kto za nimi stoi ? i PiS to samo "Kto za nimi stoi ? to było jedyne pytanie. A kto ma za nami stać ? Wkurwieni ludzie za nami stoją !!!
Kategoria: Informacje
Pokaż więcej Ukryj
Dodano: 27-09-2015 01:35 (0 głosów) 0.0

Podobne filmy
Gość
Wyślij
Podaj powód zgłoszenia
Wyślij zgłoszenie

Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok