Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Barnetrygd / Kontantstøtte wspólne zameldownie z dzieckiem - Norwegia

Czytali temat:
krzysztof kowal Joanna Kuchnicka MultiNOR Konsultant Kasia K Mariushek (1116 niezalogowanych)
54 Posty
krzysztof kowal
(krzychu39)
Nowicjusz
Mam pytanie odnosnie Barnetrygd / Kontantstøtte

Czy bez wspolnego meldunku z synem moge sie starac o te zasiłki i je dostane? Chciałem zameldować syna w Norwegi ale odrzucili mi to ze wzgledu na to ze podobno jest pol roku na zameldowanie od urodzenia. Jak napisałem zazalenie to napisali ze nie zamelduja bo nie ma tutaj sladu ze byl syn w Norwegi. Odpisalem ze nie mogl byc w Norwegi bo w Polsce jest rechabilitowany do tej pory i nie mogłem syna wczesniej przywiesc ze wzgledu na jego stan zdrowia. To dostalem odpowiedz o tej samej tresci i do tego napisali ze pracuje w agencji pracy tymczasowej wiec nie mam stabilnej sytuacji ekonomicznej. A co z łaczeniem rodzin? Zona posiada numer personalny norweski.
I teraz jest tak ze ja mam meldunek w Norwegi, zona ma w Polsce i norwegi a syn ma tylko w Polsce. Zona mieszka pod tym samym adresem w Polsce.
I teraz pytam czy ja musze miec meldunek w Polsce pod jednym adresem z synem skoro mieszkam w Norwegi? No i jak to wyglada z tymi zasiłkami? Dostane je czy nie spelniam warunków ze wzgledu na brak wspolnego zameldowania z synem?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 60  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Michał *****
(BROMIJAR)
Wiking
jasne że tak należy ci się i koniec a te pierdoły z NAV niech lepiej idą do szkoły
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok