KORZYSTANIE Z SERWISU MOJA NORWEGIA

1. Jak się zarejestrować na portalu ?
2. Zapomniałem hasła - co teraz?
3. Jak dodawać znajomych?
4. Jak dodawać ogłoszenia
5. Zniknął mój wpis na forum lub w komentarzach - dlaczego?
6. Jak usunąć konto z portalu?
7. Jak założyć własną grupę?
Aby zarejestrować nowego użytkownika na portalu Moja Norwegia musisz kliknąć przycisk w prawym górnym rogu strony "Zarejestruj się!". Tam wystarczy już tylko wypełnić formularz rejestracyjny. Pola oznaczone żółtym wykrzyknikiem są polami obowiązkowymi.
PAMIĘTAJ, ABY PODAĆ PRAWIDŁOWEGO MAILA - W INNYM WYPADKU NIE BĘDZIESZ MÓGŁ AKTYWOWAĆ KONTA!!
Jeśli zapomniałeś hasła to wystarczy użyć przycisku, znajdującego się w prawym górnym rogu strony "Przypomnij hasło". Zostaniesz przekierowany do formularza, w którym trzeba podać swój login i maila, którego którego wpisałeś podczas rejestracji.
Aby dodać znajomego do swojej listy, musisz wejść na profil użytkownika, którego chcesz dodać i w menu nad jego profilem kliknąć przycisk "Zaproś do znajomych". Użytkownik ten otrzyma Twoje zaproszenie i będzie miał możliwość przyjęcia go lub odrzucenia.
Aby dodać ogłoszenie na portalu www.MojaNorwegia.pl, musisz wejść w zakladkę ogłoszenia na stronie i kliknąć w przycisk "Dodaj ogłoszenie". Następnie musisz wpisać tytuł ogłoszenia, jego treść, podać mail'a oraz opcjonalnie telefon kontaktowy. W dolnej części strony możesz podać region w Norwegi, w którym świadczysz np. swoja usługe, oraz możesz dodać zdjęcie do ogłoszenia. Poniżej tego formularza musisz zaznaczyć, w którym dziale ma znaleźć sie Twoje ogłoszenie oraz zaznaczyć opcje o Akceptacji warunków dodawania ogłoszeń i kliknąć przycisk "Wyślij". Zostaniesz przekierowany na stronę dotyczącą płatności za Twoje ogłoszenie. Masz możliwość zapłaty za pomocą karty kredytowej, przelewem oraz SMS'em.
Jeżeli twój post w komentarzach lub na forum zniknął to znaczy, że został on skasowany. Powodem musiało być złamanie regulaminu strony lub nie przestrzeganie net-etykiety.


6. Jak usunąć konto z portalu ?
Aby usunąć konto z portalu należy się zalogować i w menu użytkownika po lewej stronie wybrać opcję "Aktualizuj profil". Pod formularzem który się otworzy znajduję się przycisk "Usuń profil".
PAMIĘTAJ!!! Nie da się odzyskać skasowanego profilu.
Na portalu masz możliwość zakładania własnych grup tematycznych (ogólnych lub regionalnych). Aby, założyć taka grupe należy się zalogować i w prawym górnym rogu wejść w "Grupy". Tam pod opcją wyszukiwania jest przycisk "Utwórz własną grupę". Następnie wystarczy już tylko wypełnić w formularzu wszystkie wymagane pola i kliknąć przycisk "Wyślij".Nowe zdjęcia użytkowników


Zdjęcia naszych użytkowników
Zobacz więcej ...

Szukaj znajomych!


Zdjęcia naszych użytkowników
Zobacz więcej ...

Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok