Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

szkoła podstawowa w Norwegii - Norwegia

Czytali temat:
3 Posty
ba80
(ba80)
Wiking
hej, właśnie zaczeliśmy tu mieszkać .Chodzi mi o szkołę -moja córka niebawem pójdzie tu do 3 klasy .Czy ktoś mi może napisać coś o niej, czy jest rozpoczęcie roku na galowo?i w ogóle może ktoś to czyta z søgne koło kristiansand?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
57 Postów
kat ko
(dioniza01)
Nowicjusz
Pierwszy dzień szkoły wygląda jak każdy inny.Nie ma stroju galowego w Norwegii.dzieci przychodzą dowiadują się czego będą się uczyć,poznają nowych kolegów i tyle.Jeśli twoja córka idzie pierwszy dzień do nowej szkoły na pewno zostanie otoczona opieką przez nauczyciela.Zostanie zapoznana z całą klasą a i pani będzie bardziej się nią zajmowała,żeby dobrze się czuła w nowym dla niej miejscu.Nie stresuj się wszystko będzie ok.Moja córa chodziła już do 2 szkół.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 7  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
ba80
(ba80)
Wiking
dzięki bardzo za info
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 7  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
marzgraba
(marzgraba)
Wiking
cześć - a czy mogłybyście napisać (albo podesłać linka do rzetelnych informacji) od czego zacząć przygotowania do sprowadzenia dzieci z Polski do Norwegii? Chodzi mi o formalności dotyczące szkoły podstawowej w obu krajach. 8 lat i 12 lat dzieci .
Z góry dziękuję i pozdrawiam. M,
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok