Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

7 Postów
Wiking
Już kiedyś pisałem w podobnym temacie. jednak mój post zniknął. Zdradzę kilka ciekawych i sprawdzonych miejsc.

Bråvann - z Vågsbygd jedzie się tak jak do Søgne, ale skręcamy w pierwszą w prawo. potem na sama gore jak droga prowadzi i po prawej stronie będzie piaszczysty parking. (obok jest jedyny betonowy dom obłożony kafelkami. zgadnijmy kto tam mieszka ) przechodzicie pod mostkiem i dalej wzdłuż ścieżki, aż dojdziecie do bardzo malowniczego miejsca nad jeziorem. miejsce do kąpieli i zdjęć. goo.gl/maps/tfVUY

Hellemyr - Eigevann - skoki ze skały do wody, jezioro.
dość ciężko wytłumaczyć, podam wiec tylko lokalizacje parkingu na googlemaps, powinniście trafić. Dodam ze skakać można z 2 wysokości, ok 3,5m i 6m. z tej drugiej skały jest już zabawa

Hellevika - po drodze do søgne, skręcamy w lewo tak jak znaki prowadza, i potem już dowolnie ścieżkami. goo.gl/maps/ooFRa

Lysløypa - malownicza trasa do biegania w ogol jeziora. Wejście jest od strony Torkelsmyra skole lub kościoła - Voie Kirke. goo.gl/maps/jwr96

Flekkerøy - trasa rowerowo-piesza - będąc na wyspie, jedziemy na rondzie pierwszym zjazdem w prawo i od razu w lewo, miedzy parkingiem kościoła a domem Polakow którzy wrzeszczą na ludzi którzy parkują im pod domem potem cały czas prosto aż dojedziemy do końca drogi na której jest parking. czeka nas 2min spacerku z możliwościami odbicia nad wodę w każdym momencie. na końcu piękne skały i nabrzeże. goo.gl/maps/wt60T

møvik cannonmuseum & Friluft museum - wielkie działo i stare drewniane domki z trawa na dachach. goo.gl/maps/wHj56 i goo.gl/maps/sT9kG

I wiele, wiele więcej. Może kiedyś znajdę czas by je opisać. Większość z nich znalazłem jeżdżąc rowerem po okolicy, szukając miejsca na ryby i pstrykając zdjęcia. Część z nich znajdziecie na mojej stronie www.facebook.com/bbphotonorway

pozdrawiam i zapraszam do kontaktu chętnych na wspólne wypady
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów
Wiking
Eigevann mapa> goo.gl/maps/zbMf2
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 22  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok