Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

kredyt mieszkaniowy - Norwegia

Czytali temat:
Rafal Ludynia Zjawiskowa Dziewczyna (2559 niezalogowanych)
1 Post
andrzej zareba
(zabek76)
Wiking
hei!!!!!!!! prosze o porade,czy ktos juz korzystal z uslug Bente Olafsen's Finans as. Czy wzial kredyt na mieszkanie za ich posrednictwem ibyl zadowolony z ich uslug,czy jest to wiarygodna firma i godna zaufania.pozdrawiam i z gory dziekuje
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
100 Postów

(SUZII)
Początkujący
Odpowiem tak ja kupilam dom kredyt otrzymalam z banku i nie zalatwialam tego przez posrednika ,nie slyszlam o Bente.....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
Najlepszy pośrednik i najtańszy zarazem to KAŻDY bezpośredni bank który takiej pożyczki udziela.
Inna sprawa ,że nieraz nawet w "własnym banku" kredytu nie dostaniesz a pośrednik w tym samym tobie jakoś tam załatwi jednak to kosztuje dodatkowe pieniądze i to nie małe...
TEN "BENTE" bieże np.2% od całości załatwionej kwoty+ inne dodatkowe kwoty , których nie chcą ujawnić przed podpisaniem umowy wstępnej .
Ja osobiście dałem sobie spokój z nimi .

A TY jak uważasz...wszak to twoja kasa....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
195 Postów
Stały Bywalec
Witam,tez mialam do czynienia z firma zalatwiajaca kredyty dla polakow i musze powiedziec glosno i bez zadnych skrupulow ze bardzo sie rozczarowalam.Na poczatku wszystko super,ogromne obietnice,fajna rozmowa,deklaracja konsultanta (prosze sie nie martwic my zalatwimy wszystko - bank,komune,pomozemy na visningach itd.)
I co, to tylko obietnice a efekty zerowe teraz to sie zastanawiamy czy nie oddac sprawy do odpowiedniego urzedu ktory by umazal nosa" kompetentnym firmom pomagajacym polakom"
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
111 Postów
piotr kasprzak
(traveleroslo)
Początkujący
Tak sie zastanawiam po co korzystac z takowych firm??
jesli sie ma odpowiednia zdolnosc kredytowa( a bez tego i posrednik nie wile zdziala) oraz troszke wplaty wlasnej , to wowczas nie ma najmniejszego problemu z kredytem na mieszkanie ...
Ja osobiscie polecam Postbank ... a zwlaszcza oddzial w Sandvice ...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
2387 Postów
Sethur Asher
(Sethur)
Maniak
frihed napisał:
Witam,tez mialam do czynienia z firma zalatwiajaca kredyty dla polakow i musze powiedziec glosno i bez zadnych skrupulow ze bardzo sie rozczarowalam.Na poczatku wszystko super,ogromne obietnice,fajna rozmowa,deklaracja konsultanta (prosze sie nie martwic my zalatwimy wszystko - bank,komune,pomozemy na visningach itd.)
I co, to tylko obietnice a efekty zerowe teraz to sie zastanawiamy czy nie oddac sprawy do odpowiedniego urzedu ktory by umazal nosa" kompetentnym firmom pomagajacym polakom"


A ze z ciekawosci zapytam... mowisz o tej konkretnej firmie, czy o innej?
Jezeli macie ochote cos z tym zrobic to opisz mi to na priv. Jak o tej to pozwy/wnioski zbiorowe sa dosc skuteczne.
Jezeli o innej to moze bede mogl Ci pomoc
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
2387 Postów
Sethur Asher
(Sethur)
Maniak
traveleroslo napisał:
Tak sie zastanawiam po co korzystac z takowych firm??
jesli sie ma odpowiednia zdolnosc kredytowa( a bez tego i posrednik nie wile zdziala) oraz troszke wplaty wlasnej , to wowczas nie ma najmniejszego problemu z kredytem na mieszkanie ...
Ja osobiscie polecam Postbank ... a zwlaszcza oddzial w Sandvice ...



Masz racje, gabriel tez ma racje. Ja rowniez nie przepadam za posrednikami. Korzystam z nich kiedy brakuje mi kilku dodatkowych par rak, nog i glow Oferta tej firmy jest dosc droga, ale dobra .... teoretycznie bo w praktyce wygladalo to jak wygladalo... a teraz mam czkawke

W czasie kiedy chcialem kupic mieszkanie bylem zajety nieco innymi (wazniejszymi dla mnie) rzeczami, wiec ich prowizja wygladala dla mnie duzo bardziej atrakcyjnie niz wizja kosztow mojego rozdwojenia i roztrojenia sie
Z tego typu ofert korzystaja dwie grupy ludzi: 1) Ci, ktorzy maja problemy w porozumiewaniu sie i poruszaniu w tutejszych realiach, 2) Ci, ktorzy kompletnie nie maja czasu, wiec koszta stanowia dla nich rzecz drugoplanowa...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
195 Postów
Stały Bywalec
Sethur napisał:
[quote]frihed napisał:
Witam,tez mialam do czynienia z firma zalatwiajaca kredyty dla polakow i musze powiedziec glosno i bez zadnych skrupulow ze bardzo sie rozczarowalam.Na poczatku wszystko super,ogromne obietnice,fajna rozmowa,deklaracja konsultanta (prosze sie nie martwic my zalatwimy wszystko - bank,komune,pomozemy na visningach itd.)
I co, to tylko obietnice a efekty zerowe teraz to sie zastanawiamy czy nie oddac sprawy do odpowiedniego urzedu ktory by umazal nosa" kompetentnym firmom pomagajacym polakom"


A ze z ciekawosci zapytam... mowisz o tej konkretnej firmie, czy o innej?
Jezeli macie ochote cos z tym zrobic to opisz mi to na priv. Jak o tej to pozwy/wnioski zbiorowe sa dosc skuteczne.
Jezeli o innej to moze bede mogl Ci pomoc[/qu


Mysle ze mamy na mysli te" konkretna firme" i bardzo chetnie zrobila bym cos z ta" konkretna firma".
Super ze watek nie wymarl i zostal poruszony od nowa, mam nadzieje ze to poczatek tematu.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
240 Postów
Ewa M.
(toja)
Stały Bywalec
mój mąż wziął kredyt u tej firmy co pisze zabek76 tylko że nie aż tak ogromną sumę jak na dom czy mieszkanie i nie mamy żadnych zastrzeżeń
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
2387 Postów
Sethur Asher
(Sethur)
Maniak
Nauka kultury w dwa tygodnie ...czyli przygod z ta firma od kredytow szczesliwe zakonczenie.
Ostatni fragment korespondencji z konsultantem finansowym... rozbawilo mnie to do lez

PS. dla nie wiedzacych za co maja zaplacic i straszonych windykatornia.... windykatornie warto odwiedzic

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Witam Panie *******,

To jest wlasnie odpowiedz na moje pytanie.
Szkoda, ze przedmiot naszej dyskusji nie znalazl sie na fakturze, wraz z datami; jej wystawienia oraz zaplaty..

Czy nie mozna bylo rozmawiac w ten sposob od razu?

Wplata dokonana w dniu dzisiejszym, wydruk w zalaczniku.

Zycze co najmniej takiego profesjonalizmu na co dzien oraz wiekszej dozy obiektywizmu i szacunku w podejsciu do Panskich klientow.

Pozdrawiam i (oby nie) do zobaczenia..


Mvh
****** ******
+47********
________________________________________


--- Den ons 2010-03-03 skrev ******* *********<******@bof.as>:


Fra: ******* ********** <******@bof.as>
Emne: SV: Vedr. VS: Vedr. SV: Dot. platnosci.
Til: "****** ******" <************@yahoo.no>
Dato: Onsdag 3. mars 2010 22.55

Panie *******

Wyjasnie faktury:

1 godzina to przygotowanie waszej sprawy do prezentacji w banku

1 godzina to wizyta i prezentacja sprawy/kredydu w banku u konsukenta (to jest udokumentowane)

1 godzina to zakoncenie sprawy

Razem: 3 godziny * 750 kr = 2.250 kr.


To jest purring nr 2.

Nowy termin zaplaty: 05.03 2010.
W przypadku braku zaplaty w wyznaczonym terminie i po 2 upomieniu, nasz systam automatycznie wysle sprawe do widykaci (Lindorff)


PS
Faktura jest w zalaczniku.


Ha en fin dag!


Med hilsen

****** **********
Finansrådgiver



________________________________________
Fra: ****** ****** [mailto:************@yahoo.no]
Sendt: 3. mars 2010 17:29
Til: ****** **********
Emne: Vedr. VS: Vedr. SV: Dot. platnosci.

Witam,

Jak napisalem wczesniej wplata nie zostanie dokonana, dopoki nie uzyskam wyjasnien.
Sprawa jest w toku.

Mvh
****** ******
+47********
________________________________________


--- Den tir 2010-03-02 skrev ******* *********<******@bof.as>:

Fra: ******* ********** <******@bof.as>
Emne: VS: Vedr. SV: Dot. platnosci.
Til: "****** ******" <************@yahoo.no>
Dato: Tirsdag 2. mars 2010 10.08
Nie widze ze wplata zostala zrealizowana, daltego ponownie wyslam. Purring NR: 1

Se vedlegg,

Ha en fin dag!


Med hilsen

****** *********
Finansrådgiver

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok