Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

2
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Gdzie wymienić norweskie korony. - Norwegia

Czytali temat:
wojtek chabik Zbigniew Karpinski mart enty Spite Riggman (798 niezalogowanych)
2 Posty
wojtek chabik
(ninio)
Wiking
Witam mam pytanko czy orientuje się ktoś gdzie najkorzystniej wymienić norweskie kororony chodzi mi o banknoty.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
441 Postów
Riggman
(Riggman)
Wyjadacz
najkorzystniej jest wplacic na konto gotowke w kazdym jokerze i placic karta w PL. Dogadaj sie z ciatka lub wojkiem na pare tys zl i przelej revolutem czy czyms innym. w kantorach jest lichwa jak i bankomatach na garde
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
wojtek chabik
(ninio)
Wiking
Czyli najlepiej otworzyć konto na revoult zrobić kartę i wpłacić w yoker.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
441 Postów
Riggman
(Riggman)
Wyjadacz
joker, kiwi ...tam gdzie masz usluge vipps. Masz limit 20 tys kr na dzien. Ja tak wplacalem gotowke na konto bo innaczej trzeba dygac do banku ale komu sie chce. Revolut jest opcja bo masz wplacanei odrazu i jak komus chcesz przelew zrobic na polskie konto nie majac takowego to chyba najlepsza opcja bo jak np uzupelniasz konto revoluta np 1500 kr to tylko podajesz nr karty i potwierdzasz bank id czyli jak np przy kupowaniu biletu na samolot czyli bezstresowo ale ma tez ograniczenia bo biora prowiezje powyzej ilus tys kr. Ja osobiscie place karta kredytowa bo np Mastercard ma 1 % casback i karta kredytowa nie ma oplat za tranzakcje. Musisz to sobie najlepiej sam wymyslec czy wolisz vise czy mastercard

-----------------------
Porada oczywscie dla tych co sa tu dluzej a nie dla tych co nawet konta norweskiego nie maja
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok